Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Ben mahalle karıları gibi konuşmayı beceremiyorum ya sizin gibi , ego tatmin etmeye çalışan sizsiniz konuşma şeklinizden de apaçık ortada !
Ben sizin gibilerle münakaşa edemiyorum çünkü benim aldığım aile terbiyesi, eğitim buna el vermiyo maalesef. Lütfen kendinize kendi seviyenizde birilerini bulun o şekilde tatmin olabilirsiniz ancak :KK14:
Uzatmıyorum sizi de duymuyorum . .
Burdan size malzeme çıkmaz hadi başka topiclerde oyalanın !

valla sizden ne mahalle karısı olur. buraya ne menem insanların girdiği belli. senin gibiler humanist dilden anlamıyor . kişiye özel muamele .belli taş altında kalıyorsun laf altında kalmıyorsun .

valla sizden ne mahalle karısı olur. buraya ne menem insanların girdiği belli. senin gibiler humanist dilden anlamıyor . kişiye özel muamele .belli taş altında kalıyorsun laf altında kalmıyorsun .

Ben susuyorum ama sen sakın susturdum zannedip havaya girme . .
Senin gibi boş beleş insanlara laf yetiştirmiyorum . Sizin buraya hangi amaçla geldiğiniz belli . Ama çok barınamazsınız . . :KK36: :KK36:

Balım ilk defa böyle hakarete maruz kaldım şaşırdım doğrusu . .
Umarım görüp gereğini yaparlar

bende öle kuzum benim topiğimi bilen bilir.. hiç böle şeyler olmazdı..
ama o kişilein kendi değerleriyle alakalı anlayacağın..
bide buraya yeni üye olmuş kadınmı erkekmi belli bile deil.. :KK14:

belli belli. çok saygın bir yer belli .ne seviye sorma . cahillerle girdiğim her tartişmayı kaybetmişimdir. en baştan kimin laf söylediği belli oluyor. kesin lütfen sesinizi . sen arkamdan konuşursan gitmem . o çuvalı kapat .elin ağzı çuval ağzı değil ki kapatayım. ne yani senin dediklerine ağlayayım mı ?gereksiz yere gereksiz insanlar gereksiz zamanda canımı sıkamaz . buraya yumurtalıklarını konuşmaya mı yoksa bana laf söylemeye mi geldin ?demek ki id döneminde kalmışsın hala .

Artık saygı sınırlarını aşıyorsunuz !

Aman balım akşam akşam tadımızı kaçırmayalım görmeyelim bile . .
Kk da onun gibisine yer yok anlar yakında :KK14:

sen acaba kadın mısın . nerden biliyorsun sen kadınmısın erkek misin .başlarım senin topiğine de sana da net ortamında havalanma.yeni üye oldum itirazın mı var. saygısızlığın lüzümü yok.

sen acaba kadın mısın . nerden biliyorsun sen kadınmısın erkek misin .başlarım senin topiğine de sana da net ortamında havalanma.yeni üye oldum itirazın mı var. saygısızlığın lüzümü yok.

Evet biz saygısızız , size hakaret ediyoruz.
Neden hala cevap verme gereksinimi duyuyorsunuz ?

Kızlaar esram ne deyim geçmiş olsun deyim tubam sanada öyle okuyunca neredeyim dedim bi an bir sürü kötü sözler:26:
Pasifleştirilmiş onu gördüm ama şu an online gözüküyor bu nasıl oluyor ilk defa karşılaşıyorum biliyo musnuz ?:26:

Kızlaar esram ne deyim geçmiş olsun deyim tubam sanada öyle okuyunca neredeyim dedim bi an bir sürü kötü sözler:26:
Pasifleştirilmiş onu gördüm ama şu an online gözüküyor bu nasıl oluyor ilk defa karşılaşıyorum biliyo musnuz ?:26:

kuzucum boşver yaa şimdi bize cvp veremediği için.. konuşmayalım.. :KK34:
ee nerelerdeydin nasılsın :KK31:

Kötü söz sahibinindir kurabiyem boşver sn:)

X