Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Tenhada kuytuda ücrada
Tekinsiz bir mecrada
Dua etsem seni dileyen
Börtüm böcegim bitki örtüm
Olacak duam olsan amin desem hamdetsem
Topragina kök salsam
Senle nihayet bulsa ömrüm

canım ben 3 kez konu açmıştım o konularımı okuyup genel olarak bana özelden bir yorum yapabilirmisn onlarla ilgili kuzum benim bazen öyle hallerim oluyorda sana danışmak istedimm :)

tamam canım o işi yarın yapsam olurmu peki :KK34:
çünkü birazdan çıkmam gerekiyor.. ama yarın sabah yazarımm :KK34::KK34:

matcıkızz bakk canım msjlarımı dikkate alırsan sevinirim.. güzelce sohbet ederek devam edrsen yazabilirsin..
aksi halde seni editöre şikayet edicemm haberin olsunnn...!!!!

neden şikayet ediyorsun . git şikayet et .ben zaten mesaj hakkımı doldurmuştum gene istendiği için buraya yazdım. çok meraklı değilim burda yazmaya . haddini bil yeter .insan gibi söyle ne diyeceksen.

neden şikayet ediyorsun . git şikayet et .ben zaten mesaj hakkımı doldurmuştum gene istendiği için buraya yazdım. çok meraklı değilim burda yazmaya . haddini bil yeter .insan gibi söyle ne diyeceksen.

ben seni insan kibi ikaz ettim ama anlamadın..
şimdi fazla uzatmazsan sevinirimm..
hadi hoşçakal :KK14::KK14::KK14:

Şikayet edilmek için bir nedenin oldu tatlım . .
Üslubun çok yanlıs, burda bu şekilde konuşamazsın.

senin yazmaktan kastın konunun içine dan diye atlayıp kafana göre şeyler yazmak bu nasıl yazmaktır ? meraklı değilsen neden geldin o zaman ben bu insanları anlamıyorum bazen ya önce sen haddini bil bence . :KK34:

sardunyam mısın sarmaşıkmısın o terbiyesiz lafını sana iade ediyorum. çok meraklı değilim senin topiğinde yazmaya hadi işine bak sen .

başla başla :KK1: ben o günler gelsin de bütün formu ayağa kaldırırım herhalde ne alsam ne etsem bunlar nasıl oooo ooo :KK53: :26:

Ben ne yaparım bilemiyorum tatlım , şimdiden bi heyecan bi telaş :) bu yaz çok istedik ama ailemden birini kaybettik sonra çok sorun oldu olmadı kısmet değilmis herşeyin bi zamanı var işte:)

X