Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Tenhada kuytuda ücrada
Tekinsiz bir mecrada
Dua etsem seni dileyen
Börtüm böcegim bitki örtüm
Olacak duam olsan amin desem hamdetsem
Topragina kök salsam
Senle nihayet bulsa ömrüm

canım ben 3 kez konu açmıştım o konularımı okuyup genel olarak bana özelden bir yorum yapabilirmisn onlarla ilgili kuzum benim bazen öyle hallerim oluyorda sana danışmak istedimm :)

tamam canım o işi yarın yapsam olurmu peki
çünkü birazdan çıkmam gerekiyor.. ama yarın sabah yazarımm

matcıkızz bakk canım msjlarımı dikkate alırsan sevinirim.. güzelce sohbet ederek devam edrsen yazabilirsin..
aksi halde seni editöre şikayet edicemm haberin olsunnn...!!!!

neden şikayet ediyorsun . git şikayet et .ben zaten mesaj hakkımı doldurmuştum gene istendiği için buraya yazdım. çok meraklı değilim burda yazmaya . haddini bil yeter .insan gibi söyle ne diyeceksen.

neden şikayet ediyorsun . git şikayet et .ben zaten mesaj hakkımı doldurmuştum gene istendiği için buraya yazdım. çok meraklı değilim burda yazmaya . haddini bil yeter .insan gibi söyle ne diyeceksen.

ben seni insan kibi ikaz ettim ama anlamadın..
şimdi fazla uzatmazsan sevinirimm..
hadi hoşçakal

Şikayet edilmek için bir nedenin oldu tatlım . .
Üslubun çok yanlıs, burda bu şekilde konuşamazsın.

senin yazmaktan kastın konunun içine dan diye atlayıp kafana göre şeyler yazmak bu nasıl yazmaktır ? meraklı değilsen neden geldin o zaman ben bu insanları anlamıyorum bazen ya önce sen haddini bil bence .

sardunyam mısın sarmaşıkmısın o terbiyesiz lafını sana iade ediyorum. çok meraklı değilim senin topiğinde yazmaya hadi işine bak sen .

başla başla ben o günler gelsin de bütün formu ayağa kaldırırım herhalde ne alsam ne etsem bunlar nasıl oooo ooo :26:

Ben ne yaparım bilemiyorum tatlım , şimdiden bi heyecan bi telaş :) bu yaz çok istedik ama ailemden birini kaybettik sonra çok sorun oldu olmadı kısmet değilmis herşeyin bi zamanı var işte:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…