Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

mrb. fatmacım hg.. nasılsın, evet burayı çok ihmal ettin hiç gelmiyosun :KK19::KK19:
tüpbebek tedavisine başladınmı canım sen ?

canım hep aklımdasınız işte telden giriyorum konu değişemiom telefonla çok zor oluyor oda hep kendi açtıgım konudayım tam tedavi değilde ısınma turlarına başladık diyelim yarın hormaon testleriyle işe başlıyoruz şubattada transfer olacak transferde iki hafta izin alacam ozaman bol bol sohbet ederiz şimdilik affedin ama sizi unutmam ona göre izine çıkayım iyi kaynatırız çok stresli bir dönemdeyim bu ay ve şubat bayagı yogun geçecek tamamiyle konsantre oldum konuya inşallah rabbim dualarımızı emeklerimizi boşa çıkarmaz

canım hep aklımdasınız işte telden giriyorum konu değişemiom telefonla çok zor oluyor oda hep kendi açtıgım konudayım tam tedavi değilde ısınma turlarına başladık diyelim yarın hormaon testleriyle işe başlıyoruz şubattada transfer olacak transferde iki hafta izin alacam ozaman bol bol sohbet ederiz şimdilik affedin ama sizi unutmam ona göre izine çıkayım iyi kaynatırız çok stresli bir dönemdeyim bu ay ve şubat bayagı yogun geçecek tamamiyle konsantre oldum konuya inşallah rabbim dualarımızı emeklerimizi boşa çıkarmaz

tabi canım anlıyorum seni olsun herzaman bekleriz.. hayırlısıyla bu tedavini başarıyla atlatta benimde 6 ay sürem var bebeğim olmazsa tüp bebek için tedaviye başlıycaz ozaman bana tavsiyelerin olur.. çünkü bölebir yardıma ihtiyacım olur ozaman..
inş ona kalmadan hamile kalırımda :KK16:
seninde tedavinin iyi geçmesi için dua edicem canım.. allah yardımcın olsun..:KK16::KK16:
:emir_bebek::emir_bebek:

iyim balım napim haftasonu sınavım vardı pek giremedim..
Bebişin nediyo :emir_bebek::nazar::nazar:
Arkadaşım hamileydi haftasonu doğum yaptı.
Okadar tatlıydıki bebek yaa :KK16::KK16:
analı babalı büyüsün :KK16:
Bende bugun kontrolüm vardı .esram ya ben baya kilo almışım 70kiloyum şuan .
Neyse beni gecelimde bebekte kilolu biraz .şimdide 2.900 gr oldu .daha 7haftamız var:26:doktor bogazını tut dedi
:125:bende öglenden beri diyetdeyim:21::KK1:.hep o kociş yüzünden yedirdi yaglıları tatlıları .dana gbi olduk :KK52::KK52::KK53:

tabi canım anlıyorum seni olsun herzaman bekleriz.. hayırlısıyla bu tedavini başarıyla atlatta benimde 6 ay sürem var bebeğim olmazsa tüp bebek için tedaviye başlıycaz ozaman bana tavsiyelerin olur.. çünkü bölebir yardıma ihtiyacım olur ozaman..
inş ona kalmadan hamile kalırımda :KK16:
seninde tedavinin iyi geçmesi için dua edicem canım.. allah yardımcın olsun..:KK16::KK16:
:emir_bebek::emir_bebek:
allah razı olsun canım benim tabiki elimden geleni yaparım nebiliyorsa hepsini anlatırım ama inşallah gerek kalmaz rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın inşallah 6 aya hamile kalırsın bu süreç zor ve stresli ben yaşıyorum inşallah sen yaşamazsın kuzum

X