Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kızlarrrr selamlarrr , bende biras yeniyimm :) burda hem sizlerle tanışmak hemde sayı doldurmak için bulunuyorumm :KK1: :KK1: :KK1:

iyi yapmışssın , ben iş aradığım dönemde bunalıma girmiştim vallahi ona buna çatıyodumm :) inşallah en kısa zamanda bulursun :)

iyi yapmışssın , ben iş aradığım dönemde bunalıma girmiştim vallahi ona buna çatıyodumm :) inşallah en kısa zamanda bulursun :)

çok iyi anlayabiliyorum canım o ruh halini :KK31: bende kursa gelene kadar öyeydim boşluktan.. gerçi yine boşluğuma geri dönüyorum
çok sağol canım amin inşallah en kısa zamanda bulurum
ne işle uğraşıyorsun?

çok iyi anlayabiliyorum canım o ruh halini :KK31: bende kursa gelene kadar öyeydim boşluktan.. gerçi yine boşluğuma geri dönüyorum
çok sağol canım amin inşallah en kısa zamanda bulurum
ne işle uğraşıyorsun?

inşallah :) ben finans sektöründeyim canım

Son düzenleme:
Ben de gıda sektöründe çalışıyorum. Bu aralar kafam başka yerlerde ama. Kısmetse 25 Ocakta istemeye geliyorlar. Onun heyecanı ve gerginliği var üstümde. Sevgilim de şehir dışında görevi gereği. Hem hasret hem telaş karışık işte...

Ben de gıda sektöründe çalışıyorum. Bu aralar kafam başka yerlerde ama. Kısmetse 25 Ocakta istemeye geliyorlar. Onun heyecanı ve gerginliği var üstümde. Sevgilim de şehir dışında görevi gereği. Hem hasret hem telaş karışık işte...

yaaa :KK9:
senin adına çok sevindiiimmmm .
darısı banaa :KK76:

X