Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Ben de gıda sektöründe çalışıyorum. Bu aralar kafam başka yerlerde ama. Kısmetse 25 Ocakta istemeye geliyorlar. Onun heyecanı ve gerginliği var üstümde. Sevgilim de şehir dışında görevi gereği. Hem hasret hem telaş karışık işte...

hadi hayırlı olsun :) beni istemeye geldikleri gün dizlerimin titremesinden düzgün yürüyemiyodum bilee :) sakin oll yarım saatten sonra düzeliyossun :)

Var var bizimde vuslat yakındır inşallahhh :KK16:
bu arada yaş kaç

oh oh, süper, yakında alırız haberlerini inşallah :KK1: yaş 25 canım, sen ?

hadi hayırlı olsun :) beni istemeye geldikleri gün dizlerimin titremesinden düzgün yürüyemiyodum bilee :) sakin oll yarım saatten sonra düzeliyossun :)

Çok telaşlanıyorum bakalım nolcak, teşekkür ederim tavsiye için :)

Maske tarifi isterim.Hazır mı kendın mı yaptın.Saclarım cok kuru
ev üculü kıss .. eczaneden biber yagı badem yagı alıyorum .içine suzme yourt yumurta sarısı sac bakım kremi katıyorum .caslara uyguluyorum .benim saclarda kuru .bide ne hikmetse sac kirlendiginde yaglanır ya benimkiler dahada sertleşiyor odun gbi oluyorlar .anlıycan saclarımla benimde başım dertde.bide düz bukle tutmazlar.şikayetciyim:KK33::KK50::44::KK19:

hoşbuldukk :)) 24 yaşındayım çalışmıyorum eskişehirliyim. hımm başka ::)))))

memnun oldum canım tekrardan hoşgeldin.
nasılsın ?

Sarduşum nerelerdesin ?
Tubaa az diilsin varya nerde evlilik nişan ordasın len :KK1:

burdayım matildam nasılsın :KK3:

kıuzum allahın işi işte hep bana denk geliyo :KK1:
zaten yine bunalımlardayım bu konuda heç açmaa :KK52:

sen nediyon tubişimm

Günaydınn Canlarrr:KK3::KK16:

slm pınar nbr ?

Noolduuu:18: küsüştünüz mü?

slm canım :KK14:

cok mutsuzummm bgn:KK37:

noldu kuzum neden mutsuzsun ki ? :26:

nasılsınız kızlar ben geldim pek bir ara verdim ihmalde ettim sizi kafam allak bullak bu ara tüp bebek stresi başladı ama sizi takip ediyorum arada sırada:))sheker nerelerdesinnnn:))sardunyam sen ne yapıyorsun canım:KK17:

aşılamayı neden önermiyolarki?

canım aşılamada normal ilişki gibi oluyormuş. ama tüpbebek tedavisi öle deil,
direkt yumurtaya enjekte ediyorlar.. bakalım doktor bize 6 ay mühlet verdi. normal ylla bebişimiz olmazsa,
6 ay sonra tüpbebek tedavisi yapacakmış. :KK31:

size ne diyo doktorlar ?

nasılsınız kızlar ben geldim pek bir ara verdim ihmalde ettim sizi kafam allak bullak bu ara tüp bebek stresi başladı ama sizi takip ediyorum arada sırada:))sheker nerelerdesinnnn:))sardunyam sen ne yapıyorsun canım:KK17:

mrb. fatmacım hg.. nasılsın, evet burayı çok ihmal ettin hiç gelmiyosun :KK19::KK19:
tüpbebek tedavisine başladınmı canım sen ?

X