Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

analı babalı büyüsün :KK16:
Bende bugun kontrolüm vardı .esram ya ben baya kilo almışım 70kiloyum şuan .
Neyse beni gecelimde bebekte kilolu biraz .şimdide 2.900 gr oldu .daha 7haftamız var:26:doktor bogazını tut dedi
:125:bende öglenden beri diyetdeyim:21::KK1:.hep o kociş yüzünden yedirdi yaglıları tatlıları .dana gbi olduk :KK52::KK52::KK53:

amin canım darısı hayırlısıyla sana inş :KK16:
bayağı uçmuşun sen elnarem dikkat et bizra rahatsız olmayacak şekilde yürüyüş falan yap.
yağlı yemek yeme ekmeği azalt sanada bebeğede bölesi daha ii olur.
kocişnle nasılsınız bakem :KK16::KK16:

allah razı olsun canım benim tabiki elimden geleni yaparım nebiliyorsa hepsini anlatırım ama inşallah gerek kalmaz rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın inşallah 6 aya hamile kalırsın bu süreç zor ve stresli ben yaşıyorum inşallah sen yaşamazsın kuzum

sol canım benim eksik olma..
allahım tez zamanda senin bekleyişinide mutlu olacağın bir nihayete erdirir inş. :KK16:
bebek haberi verirsin bize.. :KK16::emir_bebek:
ilk olarak hormon testimi yapılıyo :26:

amin canım darısı hayırlısıyla sana inş :KK16:
bayağı uçmuşun sen elnarem dikkat et bizra rahatsız olmayacak şekilde yürüyüş falan yap.
yağlı yemek yeme ekmeği azalt sanada bebeğede bölesi daha ii olur.
kocişnle nasılsınız bakem :KK16::KK16:
RABBİM SANADA NASİP ETSİN İNŞA ALLAH:emir_bebek:
VALLA KOCİŞLE HER MEVSİMİ YAŞIYORUZ .DÜN COK İYİYDİK :nazar:EE BUGUN NASIL OLURUZ BİLEMYCEM .BİZİ BİLİRSİN 4MEVSIM GBİYİZ .:KK1::KK1::KK1:SEVİYORUM YAAAA BEN ONU:KK16:

olsun canım henüz geç kalmış deilsin..
hadi bakam tanıt kendini :KK34:

tabi tatlımm :KK19: ismim aleyna 20 yaşındayım artık :)
Aslen adanalıyım ama su an niğdede oturuyoruz okumuyorum bu sene kazanmıştım ünv. ama gitmedim gidemedim daha doğrusu bu senede tekrar hazırlanmak ne biliyim hiç gelmedi içimden
Katipliğe hazırlanıyorum onu bekliyorum bir umut öyle işte .) birde evde boş boş oturmaktan bakşa bir işe yaradığım da yokk :KK25: Sende tanıtırmısın biraz canım :)

RABBİM SANADA NASİP ETSİN İNŞA ALLAH:emir_bebek:
VALLA KOCİŞLE HER MEVSİMİ YAŞIYORUZ .DÜN COK İYİYDİK :nazar:EE BUGUN NASIL OLURUZ BİLEMYCEM .BİZİ BİLİRSİN 4MEVSIM GBİYİZ .:KK1::KK1::KK1:SEVİYORUM YAAAA BEN ONU:KK16:

amin elnarem inş..
aman tek mevsimde kalınca adamın canı sıkılıyo zaten.
hermevsimi yaşamak daha güzel bence :KK53:

tabi tatlımm :KK19: ismim aleyna 20 yaşındayım artık :)
Aslen adanalıyım ama su an niğdede oturuyoruz okumuyorum bu sene kazanmıştım ünv. ama gitmedim gidemedim daha doğrusu bu senede tekrar hazırlanmak ne biliyim hiç gelmedi içimden
Katipliğe hazırlanıyorum onu bekliyorum bir umut öyle işte .) birde evde boş boş oturmaktan bakşa bir işe yaradığım da yokk :KK25: Sende tanıtırmısın biraz canım :)

çok memnun oldum aleynacım :KK16: hakında hayırlısı olur inş :KK34:
bende ankaradayım, 22 yaşındayım, 2 senelik evliyim, iktisat okuyorum.
adım esra :KK42:

X