Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Yok henüz evli değilim ama evlilik hazırlığı yapıyorum diyebilirim :) Kısmet olursa baharda nişanlanıyorum, evlilik için iş engelimiz var iş bulabilirsem eğer o da olur inşallah

Ne güzel Şimdiden mutluluklar. Kaç yaşındasınız Ne iş yapıyosunuz

Yok henüz evli değilim ama evlilik hazırlığı yapıyorum diyebilirim :) Kısmet olursa baharda nişanlanıyorum, evlilik için iş engelimiz var iş bulabilirsem eğer o da olur inşallah

ne güzel hayırlı olması dileklerimle, allah tamamına erdirsin inş..
nişanlın ne iş yapıyo

Nerelerdesin kuzucuk sizin şu yüzük işi nooldu anlat bakiim bi haftasonuna mı kalmıştı :26:

Ya sorma annemin soru hazırlamasını bekliyorum saatlerdir
Evet balım ya ama onun telefon tamirde şu an. Şimdi kullandığı da takoz bi telefon sanırım mms gönderemiyomuş onunla. Bakalım telefonu pazara kadar eline geçerse foto gidecek sabahtan gümüşçüye

ne güzel hayırlı olması dileklerimle, allah tamamına erdirsin inş..
nişanlın ne iş yapıyo

Sağol canım çok teşekkür ederim, o da kimyager, üniv de tanıştık :) O çalışıyor ama maaşı o kadar iyi değil kendi kendine yetiyor, burda özel sektörde çalışma şartları pek iyi o yüzden tek maaşla evlenemiyoruz

anladım canım allah yeni evlenenlere yardım eder merak etmeyin siz, olur inş istediğin iş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…