Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

allah iiylik versin bacım tanıtsana kendini biraz

Ben pınar, 24 yaşındayım eskişehirliyim eskişehirde yaşıyorum kimyagerim ama şuan çalışmıyorum iş arıyorum genel olarak böyle :) sen?

heyyy gidi heyyy,üniversite yıllarımda çok giderdim eskişehire(afyonda okudum)ama şimdi porsuk sanırım güzelleştirilmiş,geçen gün eşimle tv ye bakarken gondol görünce venedik zannettik.

Niye atılıyomuşsun noluyo :KK1:

yok birşey olduğu yok.

bu arada tanışmadık değilmi kızlar;ben 32 yaşındayım,işletme mezunuyum ama antalyada hediyelik eşya i,şi yapıyorum,ayrıca bu sıralar tüp bebek tedavim var,işte böyle canlar.

heyyy gidi heyyy,üniversite yıllarımda çok giderdim eskişehire(afyonda okudum)ama şimdi porsuk sanırım güzelleştirilmiş,geçen gün eşimle tv ye bakarken gondol görünce venedik zannettik.

yok birşey olduğu yok.

bu arada tanışmadık değilmi kızlar;ben 32 yaşındayım,işletme mezunuyum ama antalyada hediyelik eşya i,şi yapıyorum,ayrıca bu sıralar tüp bebek tedavim var,işte böyle canlar.

Ayy abla diyebilir miyim ama ismi ni bilmiyorum ne dicem yamuk abla mı dicem çok kötü oluyo öyle de şimdi bilemedim :KK17: Ben 18 yaşındayım da bende hemşireyim bugün iş başvurusu yaptımm veee Antalya'da yaşıyoruum :KK1:

Evet eskişehir çok gelişti güzelleşti gerçekten halada gelişmeye devam ediyor tekrar gelip gezmezini tavsiye ederim :))

X