Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

.
Ayy inşallah gönlüne göre olur Allah en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip eder.. Buarada ismin nedir?

aminnn canım,ismimi ne yapıcan kız,elif diyelim...
de de hatta teyze de:KK1:farketmez yamuk abla de,abuk abla de.nereye yaptın iş başvurusunu özelemi?atatürk devlet hastanesinde abim var doktor,oralarda olursan tanışırız.
Dur ifşa etmeyim kendimi burdan özelden yazayım kimsecikler bilmiyoda ondan :KK17:

yaz bakalım.

.

aminnn canım,ismimi ne yapıcan kız,elif diyelim...
de de hatta teyze de:KK1:farketmez yamuk abla de,abuk abla de.nereye yaptın iş başvurusunu özelemi?atatürk devlet hastanesinde abim var doktor,oralarda olursan tanışırız.

yaz bakalım.

Nasıl hitap edeceğimi bilemedim ondan sordum :))

ya sinir oldum sevilimle msnde bi konusak dedim musait deilim ben sana sms atarim musait olunca dedi saat 5 ten beri sms atmadi hala deli olcam ha yine cari attim geri donmedi bana (kizlar bisi dicem bu arada)

offf kızlar canım şuan bir tabakta midye,yanında patates kızartması,antep fıstığı istiyor:KK56:

varmı canı çeken?ama yeni evlenecek arkadaşlar bu yazıyı okumasın.

Son düzenleme:
offf kızlar canım şuan bir tabakta midye,yanında patates kızartması,antep fıstığı istiyor:KK56:

varmı canı çeken?ama yeni evlenecek arkadaşlar bu yazıyı okumasın.

Ayy midye yemem patates de çok ağır olur sarma yedim canınız çekmesin de:KK61: doldu mide. ama antep fıstığı her daim çeker canım:KK56:
Yeni evlencekler mi hamileler dicektin sanırım ben mi anlamadm :KK1:

Ayy midye yemem patates de çok ağır olur sarma yedim canınız çekmesin de:KK61: doldu mide. ama antep fıstığı her daim çeker canım:KK56:
Yeni evlencekler mi hamileler dicektin sanırım ben mi anlamadm :KK1:

yooo basbaya yeni evlenecekler demek istedim.hani okuyupta canı çekmesin,canı çekipte yemesin,yiyipte kilo almasın,kilo alıpta gelinliğe sığamamazlık olmasın diye dediydim:KK37:

X