Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ya sinir oldum sevilimle msnde bi konusak dedim musait deilim ben sana sms atarim musait olunca dedi saat 5 ten beri sms atmadi hala deli olcam ha yine cari attim geri donmedi bana (kizlar bisi dicem bu arada)

offf kızlar canım şuan bir tabakta midye,yanında patates kızartması,antep fıstığı istiyor

varmı canı çeken?ama yeni evlenecek arkadaşlar bu yazıyı okumasın.

Son düzenleme:
Ben de çok severim çayı

Utanmasam yemekte bile çay içerim o derece

Kahvaltı zaten çaysız olmaz

Çay candır :129:

Enee bi ben miyim çay sevmez kahvaltıda annem ısrarla çay koyar yıllardır bende içmem hep
Yanında bisküvi varsa batırmak için sadece ben nescafeciyim

offf kızlar canım şuan bir tabakta midye,yanında patates kızartması,antep fıstığı istiyor

varmı canı çeken?ama yeni evlenecek arkadaşlar bu yazıyı okumasın.

Ayy midye yemem patates de çok ağır olur sarma yedim canınız çekmesin de doldu mide. ama antep fıstığı her daim çeker canım
Yeni evlencekler mi hamileler dicektin sanırım ben mi anlamadm

Ayy midye yemem patates de çok ağır olur sarma yedim canınız çekmesin de doldu mide. ama antep fıstığı her daim çeker canım
Yeni evlencekler mi hamileler dicektin sanırım ben mi anlamadm

yooo basbaya yeni evlenecekler demek istedim.hani okuyupta canı çekmesin,canı çekipte yemesin,yiyipte kilo almasın,kilo alıpta gelinliğe sığamamazlık olmasın diye dediydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…