Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

canım bu konuda kafamda çok soru işareti var sana özeldende yazarım, tam olarak maliyeti ne ? nekadar sürüyor,
o rahim flminin acılı olduğunu duymuştum, yumurta toplamadamı acılı :18:
olsun yaa bebeğim olsunda onun için katlanırım herşeye

Vaaaaaaauuuvvvv
Harika başarı bence.
Iccık ucunda ye bence .61:
Ne diyeti yapıyosun ?

samsunda yaşıyoruz tatlım
yağışlı hava pek süpriz değil burda
sen nerde yaşıyorsun ??

Antalya'dayım ben Burda da havanın ne olacağını bilemez insan burası çok sürprizlidir valla.
Yağmaz dersin bi yağar sel olur Sıcak dersin iki saat sonra buz olur

vaaaaaaauuuvvvv
Harika başarı bence.
ıccık ucunda ye bence .61:
Ne diyeti yapıyosun ?

kafama göre takılıyorum cnm az yemek ekmek yok şeker yok diyet şeyler ve en önemlisi spor sabah 6 da kalkıp 1 saat işe yürüyorum akşamda yürüyorum haftada 3 gün spora gidiyorum sonra havuza cuppppp diye atlıyorum görseniz varya cahil cesareti balıklama dalıyorum havuz taşıyor bir hoşuma gidiyorki atlıyom geri çıkıyorum yine atlıyorum:)

Sporun çok etkisi var ya :26: Haytımı bi düzene soksam bende gidicem spor salonuna

özelden yazda bana özel mesaj gelmedi hiç yazınca sölede arayıp bulayım olmazsa face felan veririm yazışırız rahim filmi korkulacak kadar değil ben günlerce uyumadım korkudan normal muane gibi spatakulum takıyorlar filim ilacı var onu şırıngayla rahime veriyorlar o ilaç görüntülemek icin yaklasık 20 saniyede enjekte ediyorlar bir an damarların şişiyor pıt pıt iki ses geliyor filmin cekilmiş oluyor çok kısa yani

Antalya'dayım ben Burda da havanın ne olacağını bilemez insan burası çok sürprizlidir valla.
Yağmaz dersin bi yağar sel olur Sıcak dersin iki saat sonra buz olur

antalya kışın dengeyi sağlayamıyor sanırım
bizde aslen egeliyiz iş için burdayız ben bu kadar yağış görmedim hiç
bi başlıyo 5 gün hiç durmadan yağıyo

fatoşum ölebi anlattınki sankim yaşadım kötüoldum
peki tüp bebek süreci nekadr sürrüyor canım :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…