Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

fatoşum ölebi anlattınki sankim yaşadım kötüoldum :KK1::KK1:
Peki tüp bebek süreci nekadr sürrüyor canım :26:

adetin ikinci günü horman testlerin yapılıyor ilaçların veriliyor örnek ayın birinde adet olduysan ikisinde testlerin yapılıyor ilaçların veriliyor ayın 12 si 13 ü gibi yumurtan toplanıyor yumurta toplamadan sonra en geç 5 ci gün transferin yapılıyor eger tutunursa diger adet döneminde hamilesin kısa bir süreç tatlım

adetin ikinci günü horman testlerin yapılıyor ilaçların veriliyor örnek ayın birinde adet olduysan ikisinde testlerin yapılıyor ilaçların veriliyor ayın 12 si 13 ü gibi yumurtan toplanıyor yumurta toplamadan sonra en geç 5 ci gün transferin yapılıyor eger tutunursa diger adet döneminde hamilesin kısa bir süreç tatlım

ayyy canım içimi rahatlattın biraz allah razı olsun, inş. 1. tutar:KK16::KK16:

aynen tatlım biz burda bi başımıza :KK14::KK14:

benimki karşı kanepede ben dünden yaptım iş güç yok o bir yandan tv izliyor bir yandan telden nete giriyor bana napiyosun diyor sus arkadaşlarımla yazışıyorum diyorum ayarsız ya diyor:)aman bana bulaşmada napiyosan yap diyor:)

Yok ya ne bitmesi :KK70::KK70: Çamaşırları makineye attım, bulaşıkları yıkadım. Isınmak için mola verdim, ev sobalı da :) 5dk sonra kalkıp bir hışımla kalan işlerimi bitircem.

anam kız yardıma gelemmi, sanki kendi işimi bitirdimde :KK1: bende çok tembelim canım valla yatağımı bile düzeltmedim. :KK15:

anam kız yardıma gelemmi, sanki kendi işimi bitirdimde :KK1: Bende çok tembelim canım valla yatağımı bile düzeltmedim. :KK15:

valla ben cuma günü işten geldim çamaşırları makinaya bulaşıkları makina halıları süpürüp topladım dünde yagmujrda camları sildim balkonları yıkadım evi sildim ütüyü yaptım formamı çantamı hazırladım büütün işi bitirdim yemegi bile dünden yaptım pazara rahat olayım diye:)

boşwer kuzum bizimde k.k mız varr En Büyük KKEn Büyük KK:KK34:
ne yemek yapmayı düşünüyosun bugün :KK31:
Mathildaya sormuşsun, ben de cevap vermek istedim bu soruya. Çünkü günün en kritik sorusu bu: "Bugün ne pişirsem":KK56: Aklımda kuru fasülye var ama daha karar vermiş değilim:44:
anam kız yardıma gelemmi, sanki kendi işimi bitirdimde :KK1: bende çok tembelim canım valla yatağımı bile düzeltmedim. :KK15:
Gel gel memnuniyetle kabul ediyorum :KK1: Sen geldiğinde ben sana iş yaptırcam mı sanıyorsun? Öyle sanıyorsan haklısın :KK52:

valla ben cuma günü işten geldim çamaşırları makinaya bulaşıkları makina halıları süpürüp topladım dünde yagmujrda camları sildim balkonları yıkadım evi sildim ütüyü yaptım formamı çantamı hazırladım büütün işi bitirdim yemegi bile dünden yaptım pazara rahat olayım diye:)

Ay canımmm sen bize de gelsene bi cumartesi :KK52::KK52: Oturmaya tabi ki, hiç başka niyetim yoook:21::KK20:

Mathildaya sormuşsun, ben de cevap vermek istedim bu soruya. Çünkü günün en kritik sorusu bu: "Bugün ne pişirsem":KK56: Aklımda kuru fasülye var ama daha karar vermiş değilim:44:

Gel gel memnuniyetle kabul ediyorum :KK1: Sen geldiğinde ben sana iş yaptırcam mı sanıyorsun? Öyle sanıyorsan haklısın :KK52:

walla canım evet günün en zor sorusu ve bıktığım bi iş artık bugün ne pişirsem, bugün niyetliyim yaa canım herşeyi çekiyo sanırım eşim bugün
benim sayemde ziyafet çekicek :KK1::KK1:
kıss çok gıcıksın adam gel otıralım çay felan içelim der hemen işmi yaptırıcan :KK53::KK53::KK53::nazar:

X