Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

canım haklısın sanaırım bu tüp bebk hakında benim hiç bilgim yok aşamaları nasıl, canım yanmaz dimi :18:

sen bana sor ben internette ne kadar bilgi varsa ezberledim tüp bebektede aşılamadada agrı sızı yok rahim filmi azcık agrılı istersen anestezili yaptırabiliyorsun ama zaten 1 dakika bile sürmüyor çekimi tüp bebektede yumurta toplama agrılıymış biraz ama oda anestezili yapılıyor transfer zaten çok basit sormak istediğin şeyleri sora bilirsin elimden geleni yaparım herkonuda hastanedeyim zaten doktorlara ekşirim sorar ögrenirim:)

sen bana sor ben internette ne kadar bilgi varsa ezberledim tüp bebektede aşılamadada agrı sızı yok rahim filmi azcık agrılı istersen anestezili yaptırabiliyorsun ama zaten 1 dakika bile sürmüyor çekimi tüp bebektede yumurta toplama agrılıymış biraz ama oda anestezili yapılıyor transfer zaten çok basit sormak istediğin şeyleri sora bilirsin elimden geleni yaparım herkonuda hastanedeyim zaten doktorlara ekşirim sorar ögrenirim:)

Çalışıyo musun :KK61:

ben diyete başladım bugün :KK1:

bende diyetteyim 20 gündür 9 kilo verdim bende verecek kilo çok:)20 gündür bir tane küp şeker bile girmedi vucuduma canım çok çikolata istedi normalde sevmem ama kan şekerim düşüyor galiba elimde çikolata yesemmi yemesemmi bilemedim şimdi:)

X