Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

2.5 yıldır birlikteyiz biz sevdiğimle ailesi ailemle konuştu biz de biliyoruz birbirimizi sevdiğimizi ama henüz evlilik için çok erken ben 18 yaşındayım o da 23.
Benim en büyük hayalim bi çocuğum olsun çok isterim sevdiğimle. Ona bende çok anlattım tedavi yöntemlerini yazılar gönderdim doktor isimleri söyledim ama o şu an umutsuz ve bu konuda konuşmak istemiyor bende istemiyoru şu an zaten. Zamanı gelince ikna olacağını biliyorum tedaviyi reddetmez zaten ama umut yok diye yerleştirmiş aklına :26:

canım üzülme çoğalır belki allah büyük, cansız spermdemi yok, tıp çok ilerledi kök hücre yapıyolar şimdi, sperm olmayan çiftlere

Yok sardunyam en son aylar önce baktırdı son durum buydu hatta ben ondan önce bakmıştım internetten sonuçlara benim umudum var hiç değilse..

canım bütün erkeklermi böle anlamadım, benim eşimde normal yolla olursa olsun olmazsada tedavi falan görmek istemiyorum diyo..
onlar için daha zor çünkü gurur meselesi yapıyolar
sen 20 miydin sanırım arkadaşının yaş kaç ?

Yok erkek arkadaşım tedaviye karşı değil sadece umutsuz benim ama erkeklerin geneli böyle :26:
Ben 18im 0 23

ikna et bir psikologla görüşmesini sagla kök hücreden bile canlı hücre elde ediliyor yada testislerde canlı hücre bulunabiiliyor canım

ikna et bir psikologla görüşmesini sagla kök hücreden bile canlı hücre elde ediliyor yada testislerde canlı hücre bulunabiiliyor canım

Evet ben bütün bu yöntemleri biliyorum ona da anlattım aslında tedaviye karşı değil zamanı gelince olurda o sadece umutsuz olmaz hiç bi şekilde gibi bakıyo duruma :26:

evet ben bütün bu yöntemleri biliyorum ona da anlattım aslında tedaviye karşı değil zamanı gelince olurda o sadece umutsuz olmaz hiç bi şekilde gibi bakıyo duruma :26:

umutsuz olmak tedavisinide etkiler yani ona destek olman lazım kesinlikle psiloga görünsün gerekirse sende git yanında ama ikna et bu gibi şekillerde olanlar var tedaviyle bebek sahibi olmuşlar bitkisel kürleride deneyin faydasını gören çok fazla kişi var

Biz şu an ayrı şehirlerdeyiz ve bu konuyu daha çok evlendikten sonra açmayı düşünüyorum o zaman bitkisel kürleride deneyeceğim doktor işi cepte zaten mecbur gelicek birllikte gidicez zamanı gelince

Ben bu yıl atama bekliyorum üni de yazıcam onun 1 senesi kaldı üni de sonra askere gidip gelip iş bulsun ondan sonra inş. Evlilik için en az3-3,5 yılımız var gibi

hayırlısı olsun matildacım allah yardımcınız olsun senin için dua edicem inş. evlenir evlenmez hemencik hamile kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…