Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

isteme ama arayıda uzatma bak bende senin yaşında erken evlendim ama 6 yıldır bebegim yok birkerede beslenemedim kalbi durdu halada olmuyor neyse tadımız kaçmasın ama abla tavsiyesi dünyaya gelen büyür yeterki sen başında ol ...

esros bgn aradı acmadım ,
gecen gun bna demıstıkı bn sms yapıp sna msj atcam yapmadı
ondan sonra yıne dedı yıne yapmadı
ben sozunde durmayan erkeklerı sevmıyorum
hanı zor bısıyde degıl
bnde konumıycam senle sozunde durmıyosun dıe msj attı telefonuda acmadım
ne halı varsa gorsun banane sankı bna sevglı yok
ve de degın gbı etme bulma dunyası bıde ndn kavga ettgmzı bı bılsen varya gulersın yanı
aman neyse bn cıkıyorum sımdı cnm ozellesırız canını sıktysamda k.bakma
hepınıze ıı aksamlar kızlar
:KK3:

esros bgn aradı acmadım ,
gecen gun bna demıstıkı bn sms yapıp sna msj atcam yapmadı
ondan sonra yıne dedı yıne yapmadı
ben sozunde durmayan erkeklerı sevmıyorum
hanı zor bısıyde degıl
bnde konumıycam senle sozunde durmıyosun dıe msj attı telefonuda acmadım
ne halı varsa gorsun banane sankı bna sevglı yok
ve de degın gbı etme bulma dunyası bıde ndn kavga ettgmzı bı bılsen varya gulersın yanı
aman neyse bn cıkıyorum sımdı cnm ozellesırız canını sıktysamda k.bakma
hepınıze ıı aksamlar kızlar
:KK3:

aman sallaaa hayat kısa tadını çıkar

ilk kez samsunlu birini gördüm burda :KK30:
bende yeni evliyim ben aydın ıyım eşim izmirli
iş için geldik samsun a bi kaç sene burdayız :KK14:

ben adanalıyım canım ya adanada yaşıyorum eşim samsunlu:)) evlenmeden öncede arkadaşım samsunluydu ev arkadaşım güzel memleket severim ben samsunu kimliğimde samsun yazıyor ya espiri yaptım:)

ben adanalıyım canım ya adanada yaşıyorum eşim samsunlu:)) evlenmeden öncede arkadaşım samsunluydu ev arkadaşım güzel memleket severim ben samsunu kimliğimde samsun yazıyor ya espiri yaptım:)

geçen gün hastaneye gittim kimliğimi verdim giriş yapıyor
doğum yeri aydın izmir kayıtlı ama samsun da
kadın :KK53: böle baktı bize:KK9::KK9::KK9:

yok ben bildiğin dogma büyüme adanalıyım eşimin annesi giresun babası samsunlu kendi dogma büyüme istanbullu :)

Ben hastanede danışmada çalışıyorum açıktan kamu okuyorum 3cü sınıfım ikinci üniversitem okadar okuyorum memur bari olsam:))

biliyorum canım ama çok kalorili zaten diyetteyim :))evet buranın yemekleri güzel ama bence işin püf noktası biber salçası:KK1:

kebapların sırrı ne peki çok lezzetliler :KK1::KK1:
ayy kilo her kadının derdi bende zayıflasam iyi olcak ama kim diyet yapcak:KK24:
düğün olucak diye diyetisyene gittim 15 kio verdim istikrarlı bi şekilde geri alıyorum:KK53:

28 yaşındayım aslında işimiz güzel akşam 4buçukta çıkıyorum cumartesi pazar evdesin insanlara yardım etmek güzel de bazen çileden çıkıyorum böle laf anlamıyorlar varya bazen çıldırıyorum böle masadan atlayıp dalasım geliyor tövbe tövbe deliriyorum dur anlatım birini dinle:)yani oku:)

kebapların sırrı ne peki çok lezzetliler :KK1::KK1:
ayy kilo her kadının derdi bende zayıflasam iyi olcak ama kim diyet yapcak:KK24:
düğün olucak diye diyetisyene gittim 15 kio verdim istikrarlı bi şekilde geri alıyorum:KK53:

kebabın sırrı bence et ben diger memleketlerde asla et yiyemiyorum kokuyor kebap burda gerçekten güzel bir kere ıspartada yedim yanında pilav verdiler kebap ın yanında pilav şaka gibi:)

X