Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

canım benim eşin askerdemi tez vakitte sağlıcakla tezkere almasını nasip etsin i,nşallahh canım kaç yaşındasınnn :98::98:

canım benim eşin askerdemi tez vakitte sağlıcakla tezkere almasını nasip etsin i,nşallahh canım kaç yaşındasınnn :98::98:

iyi yaptın canım herzaman bekleriz..
tanışalım canım ben esra 22 yaşındayım evliyim ankaradanım

Evet askerde maalesef, teşekkür ederim, 29 yaşımdayım, ankaradayım ben de öğretmenim çalışıyorum, başka türlü vakit geçmiyor eşim olmadan... KK mudaviniyim

Bekar gibiyim ben de zaten boş versene 5 ay oldu daha 10 ay var canım, maalesef uzun dönem...

Dolu tarafından bak cnm en kötğ dönem ilk zamanlardır o kızım geçmiş 10 ay nedir ki hemencicik geçer. Sen geldiinde yapacağınız bebişi düşün:) Güzel hayaller kur ve kimseyi takmaa

Evet askerde maalesef, teşekkür ederim, 29 yaşımdayım, ankaradayım ben de öğretmenim çalışıyorum, başka türlü vakit geçmiyor eşim olmadan... KK mudaviniyim

Cnmm bende öğretmeniimmm nasıl çalışıyor musun? Kpss düşündünmü falan anlat bakayım ne iş yaparsın güzellik

Dolu tarafından bak cnm en kötğ dönem ilk zamanlardır o kızım geçmiş 10 ay nedir ki hemencicik geçer. Sen geldiinde yapacağınız bebişi düşün:) Güzel hayaller kur ve kimseyi takmaa

Öyle zaten günüm gecem hayallerle geçiyor, eşimle de sık sık konuşuyorum, Allaha şükür rahatı da iyi, daha ne isteyeyim, bu da geçecek bir şekilde...

hemşerimsin canım allah tez zamanda kavuştursun sevdiceğine inş..
tabi canım takıl kapanma yoksa hiç geçmez vakit
klasik bi soru olucak ama şafak kaç ?

Cnmm bende öğretmeniimmm nasıl çalışıyor musun? Kpss düşündünmü falan anlat bakayım ne iş yaparsın güzellik

Canım ben 7. yılımı çalışıyorum, kadroluyum, Allahıma şükür fazla çetrefilleşmeden kurtulduk KPSS belasından, İngilizce öğretmeniyim, 4 yıldır da Ankarada çalışıyorum işte... sen ne yaptın sınava mı hazırlanıyorsun?

oooooo saygı duyuyoruz ozamannöğretmenlerimiz çoğaldı ve ankaralılarrr tabii sabır versin inşallah canım sende rabbim nereyi hayır gördüyse orayı nasip etsin inşallah bekarım öğretmeni ankaralıyım süperrrr

hemşerimsin canım allah tez zamanda kavuştursun sevdiceğine inş..
tabi canım takıl kapanma yoksa hiç geçmez vakit
klasik bi soru olucak ama şafak kaç ?

Aslında ankaralı değilim ama 2001 yılında beri burada sayılırım, bir ara zoraki gittim buradan ama yine düştüm eşimden kaynaklı... Şafak 317 daha

Yaa ne güzell ben bu yıl çalışacağım kpss e mezun olalı oldu ama cesaret edemedm sanrm hazrlanmaya 90 almam lazım benimde bu yıl çalışacağım bakalım çok istiyorum atanmak darısı başımaa

Yaa ne güzell ben bu yıl çalışacağım kpss e mezun olalı oldu ama cesaret edemedm sanrm hazrlanmaya 90 almam lazım benimde bu yıl çalışacağım bakalım çok istiyorum atanmak darısı başımaa

İnşallah canım yaa çok zor bu işler, sabır gerektiriyor, o kadar da emek harcıyorsun, insanın psikolojisi bozuluyor, allahım tez zamanda iyi bir yer nasip eder inşallah...

Aslında ankaralı değilim ama 2001 yılında beri burada sayılırım, bir ara zoraki gittim buradan ama yine düştüm eşimden kaynaklı... Şafak 317 daha

geçer canım üzülme.. ama evlenmeden olmuş olsa bu kadar etkilemez ama evlenip ayrılması çok kötü olsa gerek..?
ben hiç dayanamam..
rabbim sabır versin eşinede yardım etsin inş..

kızlarr bende şiir kitabımı bastıracam inşallah tanıdığım aile dostumuz varr onunda tanıdığı varr şiirlerimi çok beyeniyorr oda arkadaşına gösterecekk beyenirlerse eğer şiir kitabı bastırıcaklarrr

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…