saygisiz komsu problemi

peki, bizden talebiniz nedir? bu işin yüz göz olmadan çözümü polisla işbirliği yapmaktır. bunu da reddediyorsunuz.
reddetmiyorum,ailem istemiyor ama yinede uygulayacagim. lakin polisinde kesin cozum olacagina inancim yok maalesef

Ayy böyle insanlar apartmanda oturmasın Allah aşkına ya
Bizim de canımız yan komşularımız evi satıp taşındılar, yaşlı bir hanım ve oğlu taşındı onların yerine, adam her gün akşam 7 gibi roman şarkıları açıp bağıra çağıra söylüyor
Salonlarımız dip dibe malesef, her seferinde kapılarına gidip uyarmak istiyorum ama nasıl insanlar olduklarını bilmediğimden bulaşmıyorum
İnşaAllah eşime denk gelmez de kavga çıkmaz diye dua ediyorum

Benim de başımda benzer bitane var. Suça karışmak dışında hiçbir çözüm yok maalesef. Harcadığımız 1 liranın peşine düşen devletimiz vatandaşlarının ruh sağlığını koruma konusunda henüz taş devrinde.

keske boyleleri mustakilde bile yasamamali layiklari sokak..

haklisiniz ama boyleleri icin suc bile islenmez. bir dahaki olayda polis cagiracagim artik

Annemlerin evinde de bu problem var. Alt katındakiler böyle ve aşırı ses geliyor. Aynı 2 çocuğu var. 5 yaşındaki oğlu bebek gibi sabah 5e kadar ağlıyor. Gerçekten zor ben artık uyuyamamaktan sinir oldum. Ablam kaç kere kapısına gitti ben ne yapayım diyormuş. En son polislik olucaz dedi kadına. Yine aynı yine. Kiracı da değiller işin kötü tarafı.
Benim alt komşum da çocuksuz ama müstakil evde yaşadığını sanıyor gece 1 de süpürge çalıştırır, bağıra bağıra konuşur kahkaha atar. Bunlarla aynı binada yaşanmaz ama mecbur katlanıyoruz böyle edepsizlere.

Benimde yengem öyle abimin eşi işin kötü tarafı babamın evinde oturdukları için alt katta oturan kiracılar artık haftaiçi başkasında kalıyorlardı. Biz söylüyorduk biz annemlere gelince sesten duramıyoruz gece 3 de falan yatıyorlardı üç tane çocuk inanılmaz bir ses yoğunluğu 2 çocukluykende öyleydi babama söyledim böyle olmaz yazık kiracıya diye babam uyarmış abimi abime demiş ki ev bizim beğenmiyosa defolsun…. Bizede siz benim çocuklarımdan ne istiyorsunuz ne biçim halasınız dedi. kiracı en sonunda karşı apartmana taşındı. Şimdi evinden ayrılmıyor ama bu da bi kul hakkı vebalini aldı o kadının 4 yıl boyunca sorsan o salak bi kadındı der.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…