saygisiz komsu problemi

Maalesef saygıyı ailede görmedikleri için saygı göstermeyecekler kimseye. Terbiye ailede öğrenilir o da yok.
İnşallah taşınırlar
insallah tek temennim,ben gidecegim evlilikten dolayi ama aileminde boyle bir komsuya maruz kalmalarini istemiyorum.

kesinlikle, egitim seviyesi dusuk insan kendisini her alanda belli ediyor ve ne yazik ki egitilmeleri de bu yastan sonra imkansiz..
Eğitim derken kesinlikle okul okumayi kast etmiyorum bu arada ben, nice okumamis ama kendini her konuda gelistirmis insanlarimiz var, bahsettigim baska bir sey de adını bulamiyorum.
Duygusal zekadan yoksun olduklarini düşünüyorum, bu da yaptıkları eylemlerin baska insanlari rahatsiz edip etmeyeceğini muhakeme edememeleri demek.
Empatiden de haberleri yok, insani duygularla yasamiyorlar.

gayet iyi anladim egitimden kastettiginizi. benim anneanem buna harika bir ornektir,okula dahi gitmemistir ama bir tanisaniz..

Ben evimi satıp gitmwyi düşünüyorum böyle bir komşu yüzünden.İftiraci da bir kadın.siyasi tanıdıklari da var.Aileden bazıları ,kendi kızı da belediyede.En büyük hayalim emekli olup ,köy evimizde yaşamak

Kadın bayağı mutsuz ve saygısız bir tip herhalde.

Bizim de seneler önce yan komşu her gece arkadaşlarını çağırıp karaoke yapardı. Yan apartmanla bitişik olduğu için konuşma şansım olmadığından vileda sapı ile duvara vururdum. Taşınırken bir baktım vura vura duvarı oymuşum. Nasıl denk geldiyse koca duvarda. Ama hemen sesi kısardı onlar. Ertesi gün yine aynı tabi.

Benim yeğenim de polis çağırırdı. Onlar ekip aracıyla gelip kadını karakola götürürlerdi. Sonra o da taşınıp kurtuldu ve karakolda kadın mimliydi polisler bile yaka silkiyordu. Ya da böyle bir şey yapabilirsiniz. Kimse mutsuzluğunun faturası komşularına kesemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…