Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Saw Palmetto Kullanan Var Mi ??

ben 250 gr dan bazen günde 1 bazen günde 2 alıyorum

o zaman senemcim sen de dier paketi almayı dusunuyosan eğer gncyi tavsiye ederim, 100 tablet, her tablet 500 mg yani bir tablet alirsan yetiyor, ve fiyatı da makul diğerlerine göre... aklında bulunsun canımcım... :1hug:

o zaman senemcim sen de dier paketi almayı dusunuyosan eğer gncyi tavsiye ederim, 100 tablet, her tablet 500 mg yani bir tablet alirsan yetiyor, ve fiyatı da makul diğerlerine göre... aklında bulunsun canımcım... :1hug:

GNc nin ürünlerini görmüştüm ithal mi yoksa yerli mi canım. ben 60 ytl ye aldım içinde 90 tane var. sanırım o daha uygun

meraba kızlar
ben forumu bi süredir takip ediyorum. Saw palmettoyu burdan öğrendim ve aldım. adeti bitince kullanmaya başladım. 10 gün düzenli 550 mg tablet aldım.10. gün lekelenme ve kahverengi akıntı oldu. Biraz da sivilce. Ben saw a bağladım. Ne dersiniz?

lekelenme nerede olustu canımcım? benim de hafiften bi sirtta sivilce olayim oldu ama bir yandan da gunese cikiyoruz ya o zaman da olur tam bilemedim :sm_confused:

meraba özgecim
adet kanamasına benzer bi lekelenme bahsettiğim. Sanırım dozunu iyi ayarlamak lazım muhtemelen hormon etkisi yapıyor aslında korkuyorum umarım sağlımızla oynamıyoruzdur

meraba özgecim
adet kanamasına benzer bi lekelenme bahsettiğim. Sanırım dozunu iyi ayarlamak lazım muhtemelen hormon etkisi yapıyor aslında korkuyorum umarım sağlımızla oynamıyoruzdur

canım senem de yazmisti, gunde kac mg kullanilacagini, onu asma derim.. bu arada aslinda saw hormonlara oynuyor diye bir sey duymadim ama umarim dooru diildir :1no2:

ben bundan sonra günde 1 taneden fazla almıcam oda zaten 250 grlık. dikkat etmek lazım herbünyede farklı bi tepki verebilir.

bence bu saw da bende işe yaramıcak bari kendimi boyle kabullenıym artık:a015:

zırr cım sana bişi sorcam hani sende de sindirim sorunu var ya peki bi gelişme oldu mu?

zırrrrcım, gerci yeri burasi degil ama reflun icin iki tane cok faydali tarif verecegim... deneyenler cok yarar gorduler canim...

2-3 yemek kasigi keten tohumu aksamdan 1/4-1/2 l su içinde yumuşamaya bırak, sabah coook hafif kaynat, tas catlasa 2 dk, sonra da tohumlar ile suyu bir gazlý bezden süzülerek müsin ayir.
suyunu bir termosa doldurup gün içine dagitarak vücut sicakliginda (yani soguk olmucak) yudum yudum iç.

digeri de ebegümeci, 1 yemek kasigi kurutulmuþ ebegümeci
çiçegi ya da 2 yemek kasigi kurutulmuþ ebegümeci yaprağı 1 fincan
soğuk su ile kaynayincaya kadar isit ama cok da kaynatma, 10 dak kadar bekletilip süz ve günde birkaç kez birer fincan içebilirsin.

Her iki durumda da kullandigin baska ilaçlar varsa bagirsaktan
emilimlerinin bozulmamasi için en az yarim-bir saat önce al ki sorun cikmasin...

ayrica yanman asiri oldugu durumlarda buzdolabinda beklettigin sutten hemen 1 ya da 2 yemek kasigi yut, ama mumkunsa pastorize degil de sutcu sutu olsun emi canim...

haydi saglicakla kal... :1hug:

canımmm sen sen sen harikasın yaa:)
hemen not ettim. çok teşekkürler.

utandirdin valla.. harika olan sizlersiniz... bilgiler paylasildikca cogalir, omrum boyunca hep buna inandim.. :1hug: ne mutlu bildiklerimizi paylasinca a.s. guzel sozler icin de tesekkurler...

arkadaslar Fitoöstrojen içeren ürünler yani dogal östrojen içeren bitkiler gögsü büyütür gibi geliyor. buda soya fasülyesinde varmıs. soya ürünleri yiyenler var mı?

arkadaslar Fitoöstrojen içeren ürünler yani dogal östrojen içeren bitkiler gögsü büyütür gibi geliyor. buda soya fasülyesinde varmıs. soya ürünleri yiyenler var mı?

canım soya genetigi bozulmus sebzelerden oldugu icin tavsiye edilmiyor :sm_confused: ama sen bilirsin gene de... yani dogalini bulmak cok zormus ve o yuzden de cok tuketmek tehlikeli imis...

yasakkelimesoyanın fazlası rahim kanseri ve diğer kanserleri tetiklio belkide o yapıo

offffffff al benden de o kadar.. azicik buyudu ama demek ki bu kadar kapasite :sm_confused: artik caylar da etki etmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…