Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Saw Palmetto Kullanan Var Mi ??

canım bilmiyorum ama kesmekle iyi etmişsin boşver kullanma ne olur ne olmaz.
ama çevirim de doğruymuş gerçekten kıllanma için kullanılıyormuş.
neden sende ters tepti bilmiyorum:KK43:

zaten bütün terslikler beni bulur. artık kullanmıyorum o iki kılı aldım ve henüz cıkmadı... umarım bi dahada cıkmaz. gögüs büyütücü baska biseyler arıyorum ama ümidim yok :çok üzgünüm:

herkes birşeyler deniyo, sabredelim bakalım...
bant kullanan bir arkadaş da var. onun tecrübelerini de bir görelim.

valla ben yasmin aldım, günümde başlıycam. delilik ama napim, yan etkisi en az dkh'ıymış. ağrılarıma falan da iyi gelir hem. bak nasıl kandırıyorum kendimi:KK43:

umarım bu kez işe yarar canım

Ya kızalr bişe sölicem moral bozmak gibi olmasın ama Dün haberlerde izledim bir iş adamı aniden kalp krizi geçirince araştırmışlar ve zayıflam hapı kullandığını öğrenmişler.Şunu demek istiyorum kaş yapalım derken göz çıkartmayalım.Şimdi tabi sende öyle sorun olmadığı için bizi anlamassın diyebilirsiniz.Benim de ultra küçük mesela ama hap felan hiç cesaret edemiyorum.Bu haplar genelde hemen etki göstermiyor bir kaç ay kullanıyorsun çünkü.Hiçbirşey Sağlığımızdan önemli değildir herhalde.
Neyse sadece Sizinle paylaşmak istedim.

meraba kızlar;
ben yaklaşık 1 aydır saw kulanıyorum. Bugünlerde göğüslerimde sızı ve ağrı var ama daha büyüme yok. Ama uzun vadede belki olabilir. Ayrıca cildimede iyi geldi. Ancak tedirginim yanlış mı yapıyorum diye. Sağlığımıza bir etkisi var mı? Östrojen ihtiva ettiği bir gerçek. Google de yazdım saw palmetto and breast cancer diye baya bişey çıktı. Hepsini de anlayamadım. Siz de araştırırsanız aynı şekilde sevinirim. Bide şu link var altmedicine.about.com/od/qalibrary/f/sawpalmetto.htm - 34k-
Eminim insanlar bizi anlamakta güçlükçekiyodur. Niye böyle şeyler deniyoruz diye. Ama göğüssüz olmak ne demek onu biz biliriz. Sütyen bedenini bile bulamamak, eşinden utanmak vs vs
Lütfen birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar

meraba kızlar;
ben yaklaşık 1 aydır saw kulanıyorum. Bugünlerde göğüslerimde sızı ve ağrı var ama daha büyüme yok. Ama uzun vadede belki olabilir. Ayrıca cildimede iyi geldi. Ancak tedirginim yanlış mı yapıyorum diye. Sağlığımıza bir etkisi var mı? Östrojen ihtiva ettiği bir gerçek. Google de yazdım saw palmetto and breast cancer diye baya bişey çıktı. Hepsini de anlayamadım. Siz de araştırırsanız aynı şekilde sevinirim. Bide şu link var altmedicine.about.com/od/qalibrary/f/sawpalmetto.htm - 34k-
Eminim insanlar bizi anlamakta güçlükçekiyodur. Niye böyle şeyler deniyoruz diye. Ama göğüssüz olmak ne demek onu biz biliriz. Sütyen bedenini bile bulamamak, eşinden utanmak vs vs
Lütfen birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar

canım bende 22 gün oluyo hemen hemen breast gain kullanıyorum...3 kutu aldım ...işe yaramazsa sawa geçebilirim ...peki o nası bişey hap gibi mi ve nerden kaça aldın?

canım bende 22 gün oluyo hemen hemen breast gain kullanıyorum...3 kutu aldım ...işe yaramazsa sawa geçebilirim ...peki o nası bişey hap gibi mi ve nerden kaça aldın?

Canım ben eczaneden aldım. 550 mg lık 100 tablet. Solgar ın ürünü.Ama yabancı sitelerden yapyığım araştırmaya göre kadınlarda günlük dozaj 160 mg. Ben de 2 günde 1 tablet içmeye karar verdim artık. Yabancı sitelerde epey bilgi var da anlayamıyorum ki hepsini.fisfisfis

Canım ben eczaneden aldım. 550 mg lık 100 tablet. Solgar ın ürünü.Ama yabancı sitelerden yapyığım araştırmaya göre kadınlarda günlük dozaj 160 mg. Ben de 2 günde 1 tablet içmeye karar verdim artık. Yabancı sitelerde epey bilgi var da anlayamıyorum ki hepsini.fisfisfis

hmmmm çok sağol canım yaaa peki pahalı bişey mi...fiyatı ne kadar

valla sawın bana bi faydası olmadığından biraktım ben.küç aldim 8 ytl ye hap.olursa ondan olsun yahu napalım olmuosa değil mi?her işte hayır vardır diyip şukretcez elbette bend istiyorum şöyle desteksiz giyim falan die ama olmuo işte 2 aya yakın küç kullandim sonra adacayları rezeneler içtim olmadı e saw da kullandim olmuo işte.demekki en fazla bu kadar buyume kabiliyeti varmiş benimkinin fisfisfis

uzun zmandır gögüsle ilgili hiç bisey yapmıyorum. gögüslerim suanda kafayı takıp ugastıgım zamankilerden pekde farklı deil :))

kızlar bakın ben neye karar verdim.hani diyoruz ya göğüs buyuten hapların içinde falan saw var die.zaten olmaması sacma olurdu cunku o kadar ostrojen salgilatan ot cop var e bunları biraz olsun azaltıcı bisey lazımdı e o da sawdi zaten bi arkadasımızda demişti ya onun oyle bi etkisi olmaz sadece libodoyu dusurur gibi bişi demişti sanırım.zaten o olmazsa duz duwara tırmanırdık kızlarrrr:Roflol:
bence birakalım ilerde bizi baska turlu etkilemesin

bende saw palmetto yu 1 ay kullandim. gögüslerimde dolgunluk vardi ama büyüme filan olmadi. sadece yanlari sisti yani sütyen sIkIyordu. sonrada tatile türkiyeye gidince birlikte götürmek istemedim (annemlerin bunu kullandigimdan haberi yokta). tr de kullanmayinca dolgunlukta giri gitti. yani anlicaginiz yine basladigim noktaya geldim. ama bu durumdan cok rahatsiz oluyorum. arab kadinlarin gibi kivrimlara sahip olmak istiyorum. acaba dogum kontrol hapi fayda edermi? alman forumlarda cogu dogumkontrol hapindan sonra gögüslerinin 1 beden (yani 75a sa 75 b oldugunu) yazmis.

bende saw palmetto yu 1 ay kullandim. gögüslerimde dolgunluk vardi ama büyüme filan olmadi. sadece yanlari sisti yani sütyen sIkIyordu. sonrada tatile türkiyeye gidince birlikte götürmek istemedim (annemlerin bunu kullandigimdan haberi yokta). tr de kullanmayinca dolgunlukta giri gitti. yani anlicaginiz yine basladigim noktaya geldim. ama bu durumdan cok rahatsiz oluyorum. arab kadinlarin gibi kivrimlara sahip olmak istiyorum. acaba dogum kontrol hapi fayda edermi? alman forumlarda cogu dogumkontrol hapindan sonra gögüslerinin 1 beden (yani 75a sa 75 b oldugunu) yazmis.

sen ufaksin dkh kullanma ben kullanmıom sen nie kullancaksın zaten duzensizdir senin reglin.sakın sakın:eek:klava:

sen ufaksin dkh kullanma ben kullanmıom sen nie kullancaksın zaten duzensizdir senin reglin.sakın sakın:eek:klava:

dogumkontrol hapini kullanirsam ciltim, gögüslerim adet sancilarim icin ve kilo alabilmem icin kullanirim. yani sakin ters anlamayin. bana baska türlü büyücekler gibi gelmiyor. zaten kac yildan beri aynilar. hic bi degisiklik yok. ya ben bu regl in düzensizligini anlamiyorum. yani ben cok sükür her ay nerdeyse ayni gün veyadda 3-4 gün farklilikla oluyorum. bu 3-4 günde zaten normalmis. doktorum öyle demisti.

dogumkontrol hapini kullanirsam ciltim, gögüslerim adet sancilarim icin ve kilo alabilmem icin kullanirim. yani sakin ters anlamayin. bana baska türlü büyücekler gibi gelmiyor. zaten kac yildan beri aynilar. hic bi degisiklik yok. ya ben bu regl in düzensizligini anlamiyorum. yani ben cok sükür her ay nerdeyse ayni gün veyadda 3-4 gün farklilikla oluyorum. bu 3-4 günde zaten normalmis. doktorum öyle demisti.

canım madem adet düzensizliğin yok sakın kullanma dkh boşuna hormon düzenini bozma. ayrıca dkhlarının yaptığı büyüme kısa sürede eski haline dönüyor. kilo almak için de doğal yöntemlere başvur derim canım... forumda bununla alakalı bi konu var

canım madem adet düzensizliğin yok sakın kullanma dkh boşuna hormon düzenini bozma. ayrıca dkhlarının yaptığı büyüme kısa sürede eski haline dönüyor. kilo almak için de doğal yöntemlere başvur derim canım... forumda bununla alakalı bi konu var

ii de canım her ayın aynı gunu olması adette duzen var demek değildir ki her 26.gunde yada işte 28.gunde olusan duzen budur. bi ay 25. gunde bi ay 30. gunde ise duzen yok demektir ayrıca biliosundur belki dkh rahmin işleyişini bozuyor tembellestiriyor.dkh kullanan bi kadın da o ilaci biraktiktan en az 6 ay sonra hamile kalabiliomus durum o kadar vahim yani.ya cok istiosan rimifem,breast sc... falan kullansana.yasında daha genc yani.belki sende daha once etki eder 4. kutuda deilde 2 3 te falan belki.
bide sen adacayı içiodun son durum ne bakalımCADIARZU

ii de canım her ayın aynı gunu olması adette duzen var demek değildir ki her 26.gunde yada işte 28.gunde olusan duzen budur. bi ay 25. gunde bi ay 30. gunde ise duzen yok demektir ayrıca biliosundur belki dkh rahmin işleyişini bozuyor tembellestiriyor.dkh kullanan bi kadın da o ilaci biraktiktan en az 6 ay sonra hamile kalabiliomus durum o kadar vahim yani.ya cok istiosan rimifem,breast sc... falan kullansana.yasında daha genc yani.belki sende daha once etki eder 4. kutuda deilde 2 3 te falan belki.
bide sen adacayı içiodun son durum ne bakalımCADIARZU

o adacayi sayesinde olusan iki santimden sadece 1santim kaldi. ben bi kadindoktoruna gitmistim ama probust isimli bi ilac önerdi. ama fiyati epey bi yüksek. benim param ona yetmezdi. babam ben o ilac icin bi kurus bile vermem demis. annemede sende sakin verme diye tembihlemis. sonra bunu normal doktoruma anlattim oda fiyat cok yüksek böyle bitkisel ilaclarda etki edermi etmezmi bilinmiyor. fayda etmezse okadar para bosuna gider. eger 10 euro filan olsa al dene derim ama bu fiyat cok dedi.

sonrada bana iste eskiden arablarin gelipde karilarinin daha kivrimli olmasi icin paketlerle dogumkontrol hapi aldiklarini anlatti.

ay aysegül sen ölme emi:Roflol:araplar ha:Roflol: kadınmiş onlar biz daha feriğiz çıtıpıtı fıstıklarız ne dkh:eek:klava:

X