Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Saw Palmetto Kullanan Var Mi ??

ay canım yaa senle de hep aynı periyodda gidiyoruz :):)

insallah sonuca ulasicaz :içelim:

canım mrb nasılsın? ben seneye yaza kadar sawı kullansam acaba nasıl olur ki :) cünkü cok yavas ilerleme oluyor. 1 senede anca istediğim sonuca gelecem galiba :) senin ne durumda

canım mrb nasılsın? ben seneye yaza kadar sawı kullansam acaba nasıl olur ki :) cünkü cok yavas ilerleme oluyor. 1 senede anca istediğim sonuca gelecem galiba :) senin ne durumda

canım bende de henuz bi gelisme yok :KK43: bi de ben bazi gun 1 bazi gun 2 aliyorum arada unutuyorum falan off... yani o ilk gunku motivasyon pek kalmadi fisfisfis

bence 1 sene fazla olabilir belki 6 ay kullanip 1 ay ara verip tekrar bi 6 ay olabilir...

cunku ne olursa olsun ayni seyi yil boyu kullanmak vucudu yoruyor diye biliyorum...

canım bende de henuz bi gelisme yok :KK43: bi de ben bazi gun 1 bazi gun 2 aliyorum arada unutuyorum falan off... yani o ilk gunku motivasyon pek kalmadi fisfisfis

bence 1 sene fazla olabilir belki 6 ay kullanip 1 ay ara verip tekrar bi 6 ay olabilir...

cunku ne olursa olsun ayni seyi yil boyu kullanmak vucudu yoruyor diye biliyorum...

benimde aynı bende unutuyorum. bigün bende günde 2 tane alıyorum bazen hiç almıyorum. bakalım nereye kadar gidecek :)))

valla ne yalan söliim pek hevesimde kalmadi gibi ben de :1closedeyes:

cunku bi an buyuyo bi an buyumuyo... bi de kafam surekli onlarda fisfisfis yok buyudu yok buyumedi... enerjimi emdi valla bu girisimlerim :sm_confused: sicaklardan da olabilir belki ama yok hap icmeyi unutma yok kucu unutma yok yaglan yok masaj yap... :Roflol: gunde ciddi mesai lazim yaa.. napalim eksik degilim gedik degilim, kendimi boyle kabullendim a.s.

nasıl yani hiç mi gelişme olmadı, bu da mı boş çıktı:KK43:(
ama bende işe yaramıştı, bi umudum vardı, kıyıda köşede, o da mı kalmadı:KK43:((

canım ben de henuz bi gelisme yok ama benim durumum belki farklıdır bilemedim ki fisfisfis cunku ben de ayni duruyolar ama belki de az aliyorumdur... inan ki bilemedim :sm_confused: size de moral bozuklugu olmasin tatlim, herkes kendi denesin :teselli:

valla ne yalan söliim pek hevesimde kalmadi gibi ben de :1closedeyes:

cunku bi an buyuyo bi an buyumuyo... bi de kafam surekli onlarda fisfisfis yok buyudu yok buyumedi... enerjimi emdi valla bu girisimlerim :sm_confused: sicaklardan da olabilir belki ama yok hap icmeyi unutma yok kucu unutma yok yaglan yok masaj yap... :Roflol: gunde ciddi mesai lazim yaa.. napalim eksik degilim gedik degilim, kendimi boyle kabullendim a.s.

valla canım yaa benimde aynı :bbo: biraz siskinlik oluyor acaba büyüyormu derken öyle kalıyor. ama eski halinde daha iyi en azından arada içeyim diyorumfisfisfis

yok senemcim devam ediyorum... Allahtan ümit kesilmez... :1hug:

bir de bugun bir yabanci sitede daha okudum... en az 9 ay bu tarz yontemler ile gelisimi desteklemek lazimmis.. sitede diyordu ki, blug caginda bile meme gelisimi 3-4 ayda olmaz, 1-2 seneyi buluyor... aslinda adamlar hakli... ortalama 13 yasinda baslayip 16-17ye kadar devam ediyor da biz 3 ayda mi buyutucez yasakkelime sonucta abartmadan ben bu 9 ayi beklicem.. kah saw kac kuc kah masaj kah caylar... ama sistemimi bozmadan ve abartmadan... neticede bi cift gogsum olacak diye midemi sistemimi bozmak istemem ama ayni zamanda kolayca pes ederek de sukutu hayal olmak istemem... :asigim:

9 ay nolcak ki hemencecik gecer :emir_bebek:

zaten herhalde 2 ayi gecmistir bile sırnaşık şey

yok senemcim devam ediyorum... Allahtan ümit kesilmez... :1hug:

bir de bugun bir yabanci sitede daha okudum... en az 9 ay bu tarz yontemler ile gelisimi desteklemek lazimmis.. sitede diyordu ki, blug caginda bile meme gelisimi 3-4 ayda olmaz, 1-2 seneyi buluyor... aslinda adamlar hakli... ortalama 13 yasinda baslayip 16-17ye kadar devam ediyor da biz 3 ayda mi buyutucez yasakkelime sonucta abartmadan ben bu 9 ayi beklicem.. kah saw kac kuc kah masaj kah caylar... ama sistemimi bozmadan ve abartmadan... neticede bi cift gogsum olacak diye midemi sistemimi bozmak istemem ama ayni zamanda kolayca pes ederek de sukutu hayal olmak istemem... :asigim:

9 ay nolcak ki hemencecik gecer :emir_bebek:

zaten herhalde 2 ayi gecmistir bile sırnaşık şey

9 ay mı?:1shok: o kadar nasıl sabredecez. ben 1 kutuyu bitirdim bugün yeni kutu aldım bakalım ne olacak bu kutu bitimine kadar

ama arkadaslar en azından eski halinden iyi. en azından içi doldugu için sert duruyorlar. küçük ama sarkık değil en azından :)))

aslında biz çok aceleciyiz sanki mucize bekliyoruz hemen 2 ayda büyüsün :Roflol: sabretmek lazımda işte yapamıyoruz

aslında biz çok aceleciyiz sanki mucize bekliyoruz hemen 2 ayda büyüsün :Roflol: sabretmek lazımda işte yapamıyoruz

evet evet canımcım ben de ondan bahsettim... gelisme doneminde bile 2 ayda buyumuyo da burda mi buyuyucek :) sabir sabiiiir!! sırnaşık şey

evet iste benim en kötü özelliğim sabırsızım :sm_confused: bu sefer farklı bir marka aldım bakalım bu nasıl sonuc verecek. gramajı öncekinden daha düşük unutmazsam 2 tane almaya calsıyorum

X