Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Saw Palmetto Kullanan Var Mi ??

arkadaşlar saw palmetto göğüs büyütmez bu bitki genellikle erkeklerde prostat sorunlarında kullanılıyor.idrar yolu poblemlerinde etkili di üretik ve bir miktar iştah kesiyor,üzerinde çok araştırma yapılmış ve bu konularda etkili olduğu kanıtlanmış.bence buna boşuna para vermeyin.

Kızlar yazılanları baştan sona okudum bence bu tarz ilaçları kullanmayın vücutta ostrojen hormonunun salgılanmasını tetikleyen anabolik özellikli bir gıda takviyesi ve rahimağzı kanseri yapma riski var.Bu tarz şeyler belirli süre deney yapıldıktan sonra piyasaya sürülsede yapılan testler kısa süreli...sonuç itibarı ile 10 sene sonra ne olacağını kimse garanti edemez.kullanmayın tavsiye etmem.ayrıca hepimizin bildiği gibi anabolik özellikli kimyasa ilaçlar yada bitkisel takviyeler uzun vadede iç organlarınızın anormal büyümesine neden olur.Göğüslerinizi büyütmek uğruna hayatınızı riske atmayın ve lütfen kullanmayın...Bazı arkadaşlarımızın uyguladığı gibi düzenli masaj çok daha sağlıklı ve işe yarar bir yöntem

meraba arkadaşlar bende yeni üye oldum buraya da ben şimdi k.ü.ç. mü kullansam saw palmetto mu karar veremedimm hangisi işe yarıo biri bana yardımcı olursa çok sevinicem:KK70:

çok tşklerr ben şimdi rezene çayı da içiorumm :):) ikisininde bi zararı yok nasılsa bakalımm sen şuan neye devam ediosun???:dance:

çok tşklerr ben şimdi rezene çayı da içiorumm :):) ikisininde bi zararı yok nasılsa bakalımm sen şuan neye devam ediosun???:dance:

rezene çayı mı iğğğ aynı rakı gibi kokuyo nasıl içiyosun ya valla keşke ben de içebilsem:)

arkadaşlar bende saw palmetto kullanmaya karar vermiştim
kullanmasam mı acaba
yan etkileri mi var anlamadım ki
kullanan arkadaşlar memnun kalmış mı kalmamış mı
ben küç ile birlikte kullanmak istiyorum

tubacım cok haklısın yaaa..bende butun sayfaları okudum hala karar weremedım..senem ve ozge o kadar ay gectı sonuc yokmu kızlar yaa... yoksa kullanmayı bıraktınızmı olumlu yada olumsuz bı cewap yazarmısınızzz...

Arkadaşlar ben bugün saw palmetto aldım ve de küç.bu akşam başladım size gelişmeleri bildiririm.siz de bildirirseniz sewinirim çok:)ayrıca çok ucuza aldım bi marketten saw palmetto 320 mglik 50 tablet 20 ytl idi:))isim wermemek gerekiyorsa tarif edeyim bayanlarla ilgili şeyler satan ve amblemi yeşil olan market:)

arkadaşlar ben saw palmettoyu yaklaşık 1,5 önce kullanmıştım.. 3 kutu fln.. yararını gördüm açıkcası, yani 82 den 87 ye çıktım.. hatta annem bile farketti, büyüyolar galiba diye.. sonra bi sürü başka ürün kullandım, breast gain, breast sculptor, göğüs büyütücü bantlar vs vs ama hiçbiri işe yaramadı senağlama yani ne büyüme olduysa saw palmetto (sabal) ile oldu... ayrıca bi zararını da görmedim.. umarım sizde de işe yarar a.s.

Bu arada, Saw Palmetto'nun da yan etkileri olduğu bilinmeli. Anne karnındaki bebeğe zarar
verebileceğinden hamile kadınlar Saw palmetto dan uzak durmalıdır.
Kadınlardaki saç dökülmesine karşı pek işe yaramayabilir. Saw Palmetto'nun, nadir de olsa
bazı durumlarda kanamalara, idrara çıkmakta zorluğa, prostat şişmesine ve idrarda
kanlanmaya yol açtığı bilinmektedir.(alıntıdır)
kızlar sağlınıza dikkat edin.şimdi yan etkisi cıkmayabilir ama ilerleyen zamanlarda olabilir.kesinlikle ama kesinlikle doktora danışın derim kafaya göre ilaç kullanmak çok zararlı.

arkadaşlar ben saw palmettoyu yaklaşık 1,5 önce kullanmıştım.. 3 kutu fln.. yararını gördüm açıkcası, yani 82 den 87 ye çıktım.. hatta annem bile farketti, büyüyolar galiba diye.. sonra bi sürü başka ürün kullandım, breast gain, breast sculptor, göğüs büyütücü bantlar vs vs ama hiçbiri işe yaramadı senağlama yani ne büyüme olduysa saw palmetto (sabal) ile oldu... ayrıca bi zararını da görmedim.. umarım sizde de işe yarar a.s.

canım bende 1 kutu aldım gncwell den öyle duruyo kullanmaya kıyamıyom-tatlicadiarzu- ya işin açıkçası nası kullanmam gerektiğini bilemiyorum, sen günde kaç tane ve nasıl attın hayatım bi söyleyebilir misin lütfen. bide yanında başka bişey kullandın mı, y kızcan ama son bişey daha sormak istiyorum şuanda ne durumda göğüslerin, bırakınca küçülme oldumu ?hihoyyyt

anladığım kadarıyla göğüsleri büyütmekle ilgili bir konu bu konuyu vücut bakımına değil göğüsle ilgili olan bölüme açmalısın...

önceden göğüs salığı ve bakımı die bi bölüm yoktu göğüsle ilgili konular burda oluodu dha snra açılınca hepsini oraya topladılar ama bunu unutmuşlar sanırım bnde o bölümü takip ettiğim için vücut bakımına grmiodum nerdeyse bi yıldır şimdi karşılaşınca farkettim bncede taşınması gerekio

bende kullanmıştim bi kutu kadar bu da benim yumurtlama dönemimi(ay ortamı) ağrılı geçirmeme neden oldu.2 yıldır sıkıntı yaşıorum yani.zaten ben faydasını da görmemiştim,zararı oldu anlayacağiniz bendemirmirmirmir

enteresan çünkü sanırım bende tam tersi bi etki yaptı. çünkü benim daimi olarak çok sancılı geçer geçen ay nası geldi nası geçti anlamadım:uhm:

sen şanslıymısın demek ki hayatım ya.bide kıllanma tüylenme falan yapmadı bi mi?hani saçı falan güçlendiriomuş ya.ben kullanmıcam tabiki tekrar ama merak işte:eek:

X