Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Çok sevindim olumlu sonuç almana. Leke konusunda haklısın. Fosfat içermeyen bir leke çıkarıcı kullanırsak o durumu da çözmüş oluruz ama fosfatsız bir deterjan kullanıp fosfatlı bir leke çıkarıcı kullanırsak çok komik olur. Ersağ ı ya da naturalive ürününü temin edemeyenler için frosch iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum. Bingo'nun fosfatsız bulaşık makinesi deterjanı var keşke yine fosfatsız leke çıkarıcı çıkarsa o da alternatif olur
Genel olarak sorayım fosfatsız leke çıkarıcı bilen var mı

Bayağı bir kar eklemişler hem de ...

Şampuan ve saç kremini alırken ürün içeriğini hiç incelemeden aldığımı fark ettim şu an :)
Saç kreminin içeriği:
Deionized water, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, hydrolized milk protein, decyl glucoside, dicopryly ether, D-panthenol, organic olive oil, benzyl alcohol, dehiydroacetic acid, perfume(ylang)
Şampuanın içeriği:
Deionized water, lauryl glucoside, sodium cocoamphodiacetate, cocamidopropil betain, decyl glucoside, coco-glucoside(and) glyceryl oleate, hydrolized milk protein, laureth-7 citrate, D-panthenol, benzyl alcohol dehydroacetic acid, parfume(almond), dicaprylyl ether(and) lauryl alcohol, Almond oil.
2 yıllık raf ömrü var açıldıktan sonra 9 ay içinde tüketilmeli.

Frosch ve naturalive matik ürünlerini merak ediyorum .

Bu arada naturalive leke çıkarıcı fosfatsız ama kullanmadığım için yorum yapamıyorum .

BOREAS09 fırsat bulunca yorumlayabilir misin rica etsem , kullanılabîlir mi ? Çamaşır deterjanı .

Eklentiler

• image.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 99
Sab sabunmatik , bakalım boreas09 ne diyecek .
Aaa bilmez miyim? O da tertemiz bir içeriğe sahip adı üzerinde sadece sabun rendesinden yapılan temizlik ve deterjan malzemeleri. Aslında Naturalive olmasaydı ya da dün gece Etimatiği duymasaydım web sayfaları telefonumda açıktı unutmayayım diye; onu almayı ciddi ciddi düşünüyordum ama onu da kesinlikle denemek istiyorum. Ben fazla yoruma rastlamadım kullanan var mı ki acaba?

Ben 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum . Ersağın makine ürünlerinden memnun kalmayınca kk dan önerdiler öyle öğrendim ve başladım hem bulaşık hem çamaşır makinesi için .
Çamaşırda temizlik açısından etimatikten farklı değil bence ama etimatiğin şöyle artıları var bana göre hem daha ucuz hem de yumuşaklığı kıyaslayınca bir tık ötede .
Sen de önerince etimatik bulursam onunla devam ederim ama deterjan azaldı diye yakın zamanda sabmatik siparişi verdim daha bol zamanım var .

İçeriğinde badem yağı kullanmışlar ilginç geldi bana. İçerik olarak da başarılı bence. Hatta market şampuanlarıyla kıyaslarsak kesinlikle kargo ücretini hakediyor.Hemen sls var mı diye baktım ilk başta ve yok silikon da yok. Eğer saçlarına da iyi gelirse tamamdır. Tek seferde 4 tane falan alırsan kargo ücreti o kadar önemli olmaz bence

Kesinlikle sana katılıyorum fiyat ve içerik olarak Etimatik gerçekten de alınacak bir ürün. Leke için de dediğimiz gibi yapacağız

Canım iki tane koruyucu ve kıvam koyulaştırıcı koymuşlar ve ewg'ye baktığımda en masumları diyebilirim çünkü turuncu 3 puan iyidir yani. Şampuan da bu bağlamda düşünürsek ortalama puanı yeşil 3 tür ve bence gayet iyi ama tek eksiği ne biliyor musun? O kulandıkları yağların yüzdesi.işte o da şüphe uyandırıyor. Sana daha önce de bu ürünle ilgili fikrimi yazmıştım. Bu ürün kafa karıştırıyor. Ne kadar zeytinyağı koyduklarını yazmalılar. Eğer hindistan cevizini ya da gliserini zeytinyağından daha çok koydularsa o zaman puan düşer. Bence en büyük handikap bu.

Son düzenleme:
canım soğuk suda elde yağlı his bırakıyor...fiyatları çok uygun da bir araştıralım dedim...

Öyle yaptım zaten bundan sonra her alışımda toplu alıcam. Organik kahvaltılıkları ve organik zeytin yağları da var. Onlardan da sipariş ettim. Ürünleri beğendim tavsiye ederim. Şampuanları saç kreminden de memnunum şu an biraz daha kullanayım bakalım aynı memnuniyet devam edicekmi. Bu arada cidden içeriğini şimdiye kadar incelemediğim için kızdım kendime :) http://olivefarm.com.tr linkimi atayım dedim incelemek istersin belki.

Bu kadar içerikten anlıyorsunuz,parebenden bahsediyorsunuz vs....daha sonra da datçalardan getirttiğiniz ürünün içeriğine bakmadım diyorsunuz...O zaman niye datçalardan getirttiniz ki bi amacı olmalı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…