Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Merhabalar.Bugün Armadadaki Fresh Line'a uğradım ve hayran kaldım :) Poseidon serisini denedim, tam bana göre fresh bir koku. Fiyatlar biraz tuzlu olduğundan bir şey alamadan çıktım ama en kısa sürede Poseidon'un vücut losyonunu almayı düşünüyorum.
Senin koku olarak bir önerin var mı BOREAS?

Canım benimki Arçelik. Ben çok memnunum. Olmazsa biraz daha pişir; belki de denedin bilemiyorum ama benim de aklıma gelmedi şimdi. Ama benim komşumunki de moulinex ve o da memnun değildi. Acaba geneli mi böyle yapıyor ki?

Beğeneceğinden emindim ama fiyatları maalesef pahalıydı. Keşke birazcık göz maskesi falan alsaydın çok başarılı çünkü
Benim beğendiğim üç tane koku var; Poseidon,Kyveli bir de Phaedra ama aslında hepsinin kokusu güzel.Kyveli parfüm gibi kokar çok hoşuma gidiyor ki şuan onu kullanıyorum zaten. Sample istedin mi? İstemediysen eğer yolun düşerse iste muhakkak

Dondurma makinesi hakkında dediğin gibi pek fazla yorum yok ama ben sırf oğlum dışarıdakilerden yemesin diye gözümü kararttım aldım. Çilekli, vişneli, kakaolu, limonlu ve sade yaptım ama favorimiz limonlu ve sade oldu.

2 sample verdi oradaki tatlı hanım. Biri Apollo diğerini hatırlamıyorum şu an. Hafta sonu tekrar uğrayıp poseidon u alacağım sanırım. Tabi sample olarak verilen ürünleri de bir deneyeceğim, kokusu daha çok hoşuma giden olursa diye :)
Kyveli çiçeksi bir koku mu? Phadre güllüydü sanırım.
Orada gözüm döndü zaten, her şeyi almak istedim :)

Kyvele için çiçeksi diyemeyeceğim çünkü ünlü parfümlerin kokusuna benziyor yani ama Phadre biraz daha çiçeğe yakın. Yani çoğunun kokusunu parfüme benzettiğim için pek çiçek kokusu diyemiyorum
Eğer tekrar gidersen 20-30 gr yüz ya da göz maskesi almanı tavsiye ederim. O kadar pahalı olmuyor az alırsan. Ben iki kere göz maskesi almıştım 50'şer gr ve çok başarılıydı. Senin dediğin gibi ben de hepsini almak istedim ama pahalı işte! Şampuanları mükemmel ama onlar da çok pahalı. Ben de zaten şimdiye kadar göz maskesi, iki kere vücut losyonu ve doğal süngerle sabun dışında birşey almamıştım ya da alamamıştım mı desem? doğal süngeri de almanı tavsiye ederim. Sana da dediğim gibi hem doğal hem butik hem de marka olunca fiyat böyle biraz pahalı oluyor. Ben de en son 5 ay önce uğramıştım. Belki benden sonra fiyatlar arttı. Hatta birkaç ay sonra gidersem dudağım uçuklamış bir şekilde mağazadan da çıkabilirim

Sorma canım, içim gitti resmen orada:) En azında poseidon un sabununu alayım dedim ama küçücük bir parçası bile oldukça fazla tuttu. Sünger aklımdaydı aslında ama unuttum bak.Maskeler gözüme çarptı ama hangisi bana göredir bilmediğimden bir de onlar da böyle pahalıysa zaten alamam düşüncesiyle sormadım. Ayda bir uğramak kafi oraya, her ay bir ürün alacaksın :) Zaten o vücut sütleri 1-2 ay yeter gibi geldi bana.

Şimdi Kyveli'nin kokusuna baktım. Biraz baharatımsı bir koku. Hafiften erkek traş losyonuna benziyor ve ışıltılı. Yaz içğn ideal bir vücut losyonu olabilir aslında. Phadre çiçeğimsi çoookkk uçuk bir koku. Sanki vanilyayı da andırıyor. Ya aslında hepsi güzel. Duştan çıkıp sürünce sanki buram buram parfüm sıkmışsın gibi kokuyor

Ayyy olamaazzz ben de kesin ben beceremiyorumdur diyordum
Heveslendirdin beni.hangi marka un veya un karışımları kullanıyorsun canım? Hsonu alıp hemen denicem.

Maskeler gramla olduğu için çok tutmuyor yani 30 gr falan dersen verirler zaten. Vücut sütleri yaklaşık 1,5 ay gidiyor. Bence fiyatlarına göre ayda bir kere bile sarsar bütçeyi üç ayda bir kafi yoksa eşlerimiz iflas bayrağını çekerler .

Ayyy olamaazzz ben de kesin ben beceremiyorumdur diyordum
Heveslendirdin beni.hangi marka un veya un karışımları kullanıyorsun canım? Hsonu alıp hemen denicem.
Ben öyle ekmek için özel bir un kullanmıyorum. Bazen Söke un'un makine için özel karışımları oluyor ondan alıyorum. Ama bulabilir misin bilmiyorum Hatap unu kullanıyorum ve genelde de bu undan yapıyorum. Sen dediğim gibi kabuğunu biraz daha kızart. Sana browni tarifi vereyim mi?

Ver şekerim veerr
Bu hatap ununu kipa karfur gb bir yerden mi aliyorsun?

Ver şekerim veerr
Bu hatap ununu kipa karfur gb bir yerden mi aliyorsun?
Ben oturduğum semtteki yerel marketten alıyorum ama belki vardır
Tarifi vereyim ekmekten önce bunu dene. Ölçüyü bardak olarak vereceğim çünkü ölçü kapları belki tutmayabilir
2 yumurta
1,5 su bardağı yani 200 ml şeker
1,5 su bardağı süt
3/4 su bardağı sıvı yağ zeytğnyağ iyi olur
3 yemek kaşığı kakao
Yaklaşık 2,5-3 su bardağı un. Genelde 2,5 bardak yetiyor ama markadan dolayı farklı olabilir. Az gelirse yarım bardak eklersin
1 paket kabartma tozu
1 paket vanilin ya da vanilya çubuğu( ben bunu kullanıyorum)
1 portakal rendesi
İlk önce bütün sıvı malzemeleri hazneye koy, 14 dk knight programında karıştır. Sonra kakao, un, vanilya, kabartma tozunu ekle 5 dk daha knight da çalıştır sonra fırınlama ya da pişirme programını seç ve 1 saat 40 ya da 50 dk pişir. En iyi sonuç 1 saat 50 dk
Piştikten sonra iyice soğumasını bekle sonra kenarlarından biraz gevşetip ters çevir kekin kendi kendine düşmesini sağla. Ben bu keki ne zaman yapıp birilerine götürsem hazır zannederler

Ayyy sağol şekerimmm benimmmellerine saglık..Knight programi dedigin ne? Ben kaldirdim makinayi.hatirlamiyorum boyle bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…