Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Nerde oturuyorsun canım? Bir de kaç yaßindasın? Sorun degilse tabii:oops:
Yok niye sorun olsun :KK66: Ankara'da oturuyorum. Yaşımı hep özelden soran arkadaşlara yazdım, haydi bu ilk olsun; senin sayende merak eden de olursa okumuş olsun.36 yaşında Sosyoloji ve Arkeoloji mezunu, kimya meraklısı ama asıl özel ilgi alanı, hobisi,uğraşısı kozmetik olan iki çocuklu kitap canavarı bir dişiyim . Kendimi özet geçtim :KK70: .

Yok niye sorun olsun :KK66: Ankara'da oturuyorum. Yaşımı hep özelden soran arkadaşlara yazdım, haydi bu ilk olsun; senin sayende merak eden de olursa okumuş olsun.36 yaşında Sosyoloji ve Arkeoloji mezunu, kimya meraklısı ama asıl özel ilgi alanı, hobisi,uğraşısı kozmetik olan iki çocuklu kitap canavarı bir dişiyim . Kendimi özet geçtim :KK70: .
Oooo harikasın canım.teşekkür ederimmm:KK19::KK68:

Maskeler gramla olduğu için çok tutmuyor yani 30 gr falan dersen verirler zaten. Vücut sütleri yaklaşık 1,5 ay gidiyor. Bence fiyatlarına göre ayda bir kere bile sarsar bütçeyi üç ayda bir kafi yoksa eşlerimiz iflas bayrağını çekerler :KK70:.
Haklısın canım, 65 tl yi her ay vermek çok kolay değil :) Keşke aynı güzel koku ve etkiyi bulabileceğimiz daha uygun bi şey bulsak..

Haklısın canım, 65 tl yi her ay vermek çok kolay değil :) Keşke aynı güzel koku ve etkiyi bulabileceğimiz daha uygun bi şey bulsak..
O kadar artmış mı fiyatları yahuu!
Keşke ama maalesef. Yoksa hiç kaçırır mıyım :KK70: bu kokular kadar güzeli bir tek eyüp sabri de var ama içerik olarak pek de tavsiye etmem yani... Ünlü parfümlerin replikalarını yapmışlar. Ben birkaç tane parfüm almıştım birebir aynı kokular ve bunların vücut losyonlarını da çıkarmışlar ama tabiki organik değil

O kadar artmış mı fiyatları yahuu!
Keşke ama maalesef. Yoksa hiç kaçırır mıyım :KK70: bu kokular kadar güzeli bir tek eyüp sabri de var ama içerik olarak pek de tavsiye etmem yani... Ünlü parfümlerin replikalarını yapmışlar. Ben birkaç tane parfüm almıştım birebir aynı kokular ve bunların vücut losyonlarını da çıkarmışlar ama tabiki organik değil
Evet canım, hatta 67 miydi heydi. 250 ml lik vücut losyonu için cidden pahalı. Ama tester olarak aldığım apolloyu denedim bugün, nasıl güzel bir kokudur anlatamam sana :) Poseidon dan vazgeçip bunu mu alayım diye düşünüyorum hatta. Bu Fresh line batıracak beni :oops:

Evet canım, hatta 67 miydi heydi. 250 ml lik vücut losyonu için cidden pahalı. Ama tester olarak aldığım apolloyu denedim bugün, nasıl güzel bir kokudur anlatamam sana :) Poseidon dan vazgeçip bunu mu alayım diye düşünüyorum hatta. Bu Fresh line batıracak beni :oops:
Ben de tester almıştım ama kokularını hiç hatırlamıyorum. Şuan bende iki tane vücut losyonu var sadece o ikisinin kokusunu biliyorum bir de geçen ay testerını kullandığım poseidon'du. O testerlardan bir tanesinin kokusunu çok beğenmiştim acaba apollon muydu?
Ama cidden çok pahalı. Ben tam hatırlayamasam da 7 ay önce 40 küsura almıştım. 5 ay önce de göz maskesiyle testerları ama gittiğimde fiyatlarına bakmamıştım

Ben de tester almıştım ama kokularını hiç hatırlamıyorum. Şuan bende iki tane vücut losyonu var sadece o ikisinin kokusunu biliyorum bir de geçen ay testerını kullandığım poseidon'du. O testerlardan bir tanesinin kokusunu çok beğenmiştim acaba apollon muydu?
Ama cidden çok pahalı. Ben tam hatırlayamasam da 7 ay önce 40 küsura almıştım. 5 ay önce de göz maskesiyle testerları ama gittiğimde fiyatlarına bakmamıştım
Azıcık azıcık kullanacağım artık alırsam :)

Ben de alsam mı diye çok düşundüm ama ya güzel dondurma yapmazsa diye çok endişelendim.çünkü yorum pek yoktu hiçbir yerde.peki ekmek yapma makinan var mi canim? Ben moulinexi almıştım.biraz nemli nemli çıkıyordu.sevmedik ekmeği.kaldırdım o nu da :KK43:Acaba nasıl yapmam gerekiyorduo_O
image.jpg

Babytv, bu resim, sevip de kavuşamayanlara gelsin :KK76::21::KK24:

süper olmuş,sen bi harikasın.
resmi düz yükleseydin keşke...
Ben öyle yüklemedim ki! Kendisi otomatik öyle yan yüklenmiş. Yoksa normali düz:110: sanırım gerçek boyut yüklediğim için.. Sonrasında da yemek yapıyordum kontrol edemedim. Düz bakmak isteyen telefonunu, tabletini ya da kafasını yan çevirsin:KK45::p

süper olmuş,sen bi harikasın.
resmi düz yükleseydin keşke...
Yok canım ne harikası:oops: alet yapar, el övünür:21: ama hakikaten makinenin marifeti. Aslında ekmek boyutu büyük olsun diye büyük hazneyi kullandım ama her zaman çift hazne kullanırım ve öyle daha iyi oluyor

X