Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

hevesin kursağında kalmış, çok kötü bir duygu

akita kozmetiğin vazelini %100 doğal saf beyaz petrol+fındık ve badem yağından oluştuğundan alınacaklar listemden çıkmıştır
bir tek gülsuyundan almak istiyorum.iddialarına göre dünyada yağı alınmadan yapılan ilk ve tek gülsuyu akita gülsuyu imiş.20 tl gb. bir fiyatı var..

akitaya baktım. bazı ürünlerin içeriklerini yazarken "içerikte bulunan bazı hammaddeler" ifadesi de benim kafamı karıştırdı. yine de sabunlarını çok beğendim

arkadaşlar bitki sandğında az önce sipariş vermeye çalıştım kredi kartımı bir türlü kabul etmiyor.internetten sık sık alışveriş yaparım böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.tlflada ulaşmıyorum kimse açmıyor.yakın zamanda sipariş veren oldu mu?

limitinizde problem yok değil mi? ben bir ay önce yapmıştım sanırım herhangi bir sorun çıkmamıştı, 3d sayfası bile açılmıştı, her sitede olmayan :44:

hayır hiç bir skıntı yok bankalarda mı sorun var acaba
Sıkıntı hala devam ediyor mu bilmiyorum ama büyük ihtimal banka kaynaklı bir problemdir. Banka cevap vermiyor olabilir muhtemelen. Bir de pazartesi günleri nedense banka işlemleri genelde problemli oluyor. İstersen bitki sandığı'na mesaj yaz

akitaya baktım. bazı ürünlerin içeriklerini yazarken "içerikte bulunan bazı hammaddeler" ifadesi de benim kafamı karıştırdı. yine de sabunlarını çok beğendim

evet bende hangi ürüne baksam içeriğinde kullanılan bazı hammaddeler kısmı aynı olarak her üründe karşıma çıkıyor.ne kadar sevinmiştim dün akşam oysa ki....
daha önce de demiştim ya markalar doğalız safız diye internetten satış yapıyor en önemlii olan kısmı bizimle paylaşmıyorlar...içeriğini paylaş tam olarak da görelim saf mısın doğal mısın yoksa pazarlama taktiğin mi ...

günaydın boreas09 ve diğer arkadaşlar. doanın şampuan içeriklerini incelediniz mi hiç? şimdi baktım kendi sitelerinden. ardından gogılda tarattım, önceden içeriğin analizleri yapılmış konuşulmuş başka sitelerde; fakat yazılan içerik sitelerindeki içerikle aynı değil. yine binde bir oranıyla mı alakalı acaba? gogılda çıkanlarda peg yazan bir madde de var. bilginiz var mıdır, kullanan inceleyen?

BOREAS09 şimdi organix şampuana bakıyordum ama amerikan malıymış sanırım, yani kadınlar kulübünde organix şampuanla ilgili açılan bölümde öyle yazıyor :44: ben sitelerine bakayım dedim ingilizce, pek ingilizcem de yok. organicumla karıştırmış olmayasın? yeni şampuan arayışına girdim..

Az biraz sağlığımızı önemsiyorsak bilmediğimiz ürünleri kullanmamakta fayda var. Çevrem çok insan bu konudan sorun çekti. Gerek yüzü sivilce ve akne oldu gerek lekeler oldu. Dikkatli olmakta fayda va

şimdi ben ürünlerdeki parfüm olayını anlamadım...parfüm bildiğimiz parfüm mu yani...
ee o zaman herkesin sıktığı parfüm de mi bize düşman?

Aaaa, evet. Organicum'la karıştırdım gerçekten de! Kusuruma bakma. Bu aralar kafam pek yerinde değil, karıştırabiliyorum

PEG artık paraben yerine kullanılan biraz daha masum bir koruyucu. Ama sonuçta o da kimyasal bir koruyucu! Doa'nın şampuanına gelince, kendi sitesi dışında başka bir yerde içeriğini görmedim doğrusu. Kendi sitelerinde içerik aslında çok iyi ama farklıysa bilemem

Şimdilik bildiğim kadarıyla yerli olup da doğal olan şampuana pek rastlayamadım ama Avalon'dan niye vazgeçtin onu da bilemedim. Yok, yerli kullanacağım dersen Ersağ'ın şampuanı için iyi diyorlar. İstersen topiği bir incele... Bir de Doa'nın ürettiği sls'siz şampuan var, istersen bu siteyi de incele ama bunların dışında Türk Malı olarak bulabileceğin Tresan, Otacı, dermokil vardır ama içeriği hakkında ne yazık ki bilgi sahibi değilim

Az biraz sağlığımızı önemsiyorsak bilmediğimiz ürünleri kullanmamakta fayda var. Çevrem çok insan bu konudan sorun çekti. Gerek yüzü sivilce ve akne oldu gerek lekeler oldu. Dikkatli olmakta fayda va
Hassasiyetin için çok teşekkürler. Bizim de zaten bu topikteki amacımız en az zararlı içeriğe sahip olan ve az zarar veren hatta hiç vermeyen ürünleri bulmak ve paylaşmak...

yerli malı bulmak istediğim için vazgeçtim... jaleriz organics diye bir markaya dün mail atmıştım, onlar da organikmiş sanırım. BDIH sertifikası almaya çalışıyorlarmış. ben biraz daha bakınayım. teşekkür ederim BOREAS09.

Az once jaleriz org... I aradim iceriklerini sordum.bayanin cevabina Gulsem mi aglasam mi bilemedim
"biz size INCI ye gore icerikleri gondeririz de siz anlamazsiniz ki orada yazan kimyasallari". Sok sok sok oldum anlayislarina!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…