Sarışınlarla Daha Mı Az Evlenilir Bu Bir Kriter Mi ?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar, sakın farklı algılamayın en başta söyleyeyim ben sarışınım,
ve bana ailemden biri dıyor kı;

erkekler sarışınlarla evlenmek için değil çıkmak için görüşür
:tomato:
ama sac rengı koyu renk kadınlarla evlenirler

böyle diyorlar... ben dogru olmadına ınanmak ıstıyorum ama bunu söyleyen aıle büyüğümün haklı olmadıgı konu yok ve bu konuda da haklı olmasından çekiniyorum

saçlarım yıllardır sarı röfle.
resmen yakında inanıp koyultucam..

Not: lütfen benden bagımsız değerlendirin konuyu
konum sarışınların evlenmesi durumu

• Konu Sahibi EU1
yok canım olurmu öyle sey.. . ekek sevdigi kadını sevdigi sekliyle sever kabul eder.. sarısınken sevmişe öyle sever koyuyken sevmişse de öyle sever. hatta arada esmer sarısın ol diye evli beylerin hanımlarına istekte bulunduklarıda olur... ben sanmıyorum sarısınlarla cıkmak için esmerlerle evlenmek için oldugunu... yanii erkek ne istemişse ona yönelir..

• Konu Sahibi EU1
canım olurmu öyle şey çok saçma insanın kişiliği saç rengine göremi evlenmek için saç renginden çok daha önemli kriterler var herkeste bunun farkında böyle bir kriter olduğunu sanmıyorum

• Konu Sahibi EU1
"erkek ne istemişse ona yönelir" derken neyi arzuluyorsa ona kayar gönlü demek istedim..

• Konu Sahibi EU1
bu sefer haksız bence yakının. bende sarı röfleliyim ama yaza nişanım var:))) sonra anneminde saçları sarı 23 yıllık evli:)
ya erkekten erkeğede değişiyo bu fikirler yani kimi öyle düşünür kimi böyle.

• Konu Sahibi EU1
....yorum yazan kızlar evlenirken saçlar ne renktı onu da yazarsanız sevınırım....

• Konu Sahibi EU1
yok canım alakası yok...

ya evlendikten sonra sarışın olunca erkeğin karısını boşaması daha kolaymı olur..
hani sarışınlar eğlencelik dedinya ...
insanın karakterine bakılır saç ,göz ten rengi gibi görselliğene değil bence .

• Konu Sahibi EU1
anneler evlenmeden röfle falan sevmez kafada. benımle yıllardır röfle yuzunden dıdışen annem evlenınce daha da açtır şu tonu ne bu böyle dedı. şaşırdım. sordum, kızım oyle saçını başını boyatan kıza ıyı gözle bakmazlar, şuna bak gun görmuş ailesı de kendı de rahat bunların derler dedı... ıyı de ben hep röflelıydım ama evlendım anne dedım, senın gönlun guzle kızım dedı tövbe dedım...

eskıler saçmalayor takılmışlar duru guzellıkle gelın olma fıkrıne. benım fıkrıme göre sarışınlar degıl de. çok abartıp çok uç noktalara kayan bayanlardan erkekler korkuyor. bulaşmıyor. yanı aşırı oryelli saçlar, abartılı makyaj, çok dekolte kadını basıtleştırıyor bence. açmayı da bıleceksın, ucundan acıcık daha merak uyandırıyor... tecrube ıle sabıttır sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi EU1
ben yorum yazdım ama daha evlenmedim:sm_confused:
oda olcak umarım yakında sırnaşık şey
ama yinede yazayım siyah saclıyım..

....yorum yazan kızlar evlenirken saçlar ne renktı onu da yazarsanız sevınırım....

benim şuan sarı evlenirkende öyle olcak.
hatta benim saçlarım siyahtı sözlüm sarıya boyatmamı istedi.

tsk, peki sizin sac ne renktı evlenırken?

evet katılıyorum kesinlikle.

mm hem sarısınsın hem nişanın var ....
cok mu sarısın süslü müslü ? hay allah...

mm hem sarısınsın hem nişanın var ....
cok mu sarısın süslü müslü ? hay allah...

ya işte platin sarı değil. onun bi ton koyusu. bildiğin röfle. saçlarımda uzun. süsüde severim aşırı abartmayacak şekilde. öle işte:)))

ya benim sevgilim normalde sarışın severmiş...( arkadaslarından biliyorum ve eski sevgilisinide görmüştüm... ) ama ben esmerim yani beyaz tenliyim ama boronzlasmıstım cıkmaya baslarken ve saclarımda simsiyah.. bildigin esmer.. ve geldi bana vuruldu... 4yıl oldu ayrılmadık.. evlenmeyi düşünüyoruz ilk adımları attık...

ama sevgilimin bir arkadası var.. cocuk tam bir sarısın hastası.. ve bi kızla cıkmaya basladı sacını sarıya boyamadıgı için isedigi gibi olmadıgı için bıraktı..(kötü bir örnek) yine benim bir arkadasım sarısın hastası ve 3yıldır üniversitede o kızı bekledi sevgilisi vardı kızın.. ve simdi o kızla birlikte olacak gibiler.. bide birini tanıyorum bizim sınıfta.. cocouk esmer hastası oda sarısın bi kızla cıkıyor..

gönül işleri belli olmaz.. kimi takıntılı olur kimiside gönlünün sevdigine vurulur...

hımmmmm yogun bir örnek

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…