Göz Makyajı sarımsak yağı ile kirpik uzatıyorum "resimli"

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
24.326
45.719
Selam hatunlar..kirpiklerimi severim ama rimelliyken
orta güzellikte kirpiklere sahibim, idare ediyoruz ama neden daha iyisi olmasın ki
kirpiklerimin siyahımsı durduğuna bakmayın yağı sürdüm de çektim normalde uçları sarımtrakttır
özellikle de alt kirpikler çok sarı...bakalım sarımsak yağı işe yarıyor mu...önümüzdeki günlerde belli olur...

yağa gelince...sarımsak yağımı ben yaptım has zeytin yağından...
az önce sürdüm hemen emdi,biraz da yaktı diplerimi..ilk günün olmasına veriyorum...
çünkü saçta çok memnun kalmıştım kendisinden...

Eklentiler

• $14050162.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 3.417
Son düzenleme:
Hani bakalim gozlerim uzerinde,
bende lumiganla kirpiklerimi uzatmisim ama biraktiktan aylar sonra eski uzunluguna dondu kirpiklerim maalesef.
Memlekete donunce tekrar uzatcam kirpikleri,
burda maalesef recetesiz ilac vermedikleri icin eczaneden temin edemiyorum lumigani.

Sarimsak yagino nasil yaptin ki:what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

piyasadaki ürünlerin geçici olduğunu duymuştum ondan hiç bulaşmadım...
umarkm etkisi olur 1 ay sonra yeni foto eklerim...

Sarimsak yagino nasil yaptin ki:what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

5 tane sarımsağı ikiye böldüm üstünü üç parmak kadar has zeytinyağı ekledim
15 gün karanlık yerde beklettim sonra sarımsakları çıkardım..

Benimki aslinda goztansiyon ilaci, kirpikleri uzatmasida yan etkisiydi.
Yag kullanmaya cesaret edemedim acikcasi, yag bezeleri olur diye korkumdan..

aaa öylemi..bende bakım ürünü sanmıştım...
ben peeling yaparken türk kahvesi ve zeytin yağı kullanırım ve arada göz altıma da sürerim
sorun yaşamadım beze konusunda...ama göz altımı hafif yakıyor şu an sarımsak...yarın da devam ederse badem yağı eklerim azcıkdengelensin...

Bende takip ediyorum. Bu yaptigin yagi yapicam, hem kasima, hemde kirpiklerime surerim. Benim asil sorunum kaslarim.
Dogumdan sonra alinan yerler bidaha cikmadi. Tabi son alan kisi inceltti baya. Zaten inceydiler.

dün banyoda gider ayak aynaya bakıp dönüp bir daha bakmamla'allah allah'
bu rimel nie çıkmadı ki ' dedim
yaklaşınca fark ettim ki rimel değil koyulaşan alt kirpiklerimmiş =)
alt kirpikler kendini belli etmeye başladı iyice yukardakilerde ise tek tük uzama var ama!!!
göz altımdaki 2 çizgide derinleşme oldu sanırum sarımsaktan...çok üzüldüm
ya sağlam bir göz altı kremi edinmem lazım yada bırakmalıyım...offf

konuyu açtığımda koyduğum resimde kirpiklerime yağ sürmüştüm belli olsunlar diye
bu resimlerde ise kirpikte birşey yok tertemiz...

Benim kirpiklerim de az ama asıl sorunum kaşlarımda. Çok fazla kaşım var ama sıkıntı şurdaki belli başlı noktaları çok fazla dökülüyor. Denemek lazım sizin förmülü.

saçlarıma cesaret edemeyince (koku) bari kirpiklerim nasiplensin diye aynısını yaptım dün, boşalan göz kremi kutumda bekliyor. :- ) hatta yaptığımın günü hemen bir kulak çöpüyle sürdüm. aynı badem-hint yağında olduğu gibi hafif bulanıklaşma yapıyor fazla sürünce. bir de zeytinyağı bende beze yapmıştı önceden. az az sürmeli. bir yandan da göze zararı olur mu diye korkmuyor değilim...

yok be tatlim bu resimlerdeki kirpikler ayni sadece biri daha yakin cekilmis..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…