Deniz Ürünleri Sarımsak Soslu Izgara Çipura - Elif Zeytinyağı Sponsorluğunda

Ellerine emeğine sağlık Başarılar dilerim iyiki balık gibi Bir nimetimiz var

ellerine sağlık ızgara olmuş gerçekten döküm tava iyiymiş bende alayım kısa zamanda cok güzel pişirmiş. canım bu kahve piştiğinden mi kokuyor alıyor onu hiç duymamıştım

ellerine sağlık ızgara olmuş gerçekten döküm tava iyiymiş bende alayım kısa zamanda cok güzel pişirmiş. canım bu kahve piştiğinden mi kokuyor alıyor onu hiç duymamıştım

Izgara döküm tava gerçekten süpermiş vazgeçilmezim oldu :) balığı biraz unlasam daha iyi olurmuş ama biraz yapıştı.

Kahveyi derin bir tencerede uzun uzun kaynattim kokuyu büyük ölçüde giderdi canım :)

bi dahaki balık pişirmeme bende deneyeyim bu yöntemi tavanın markası ne hiç anlamam bu tencere tava işlerinden de evlenirken ne aldıysam çeyiz e onları kullanıyorum hala

bi dahaki balık pişirmeme bende deneyeyim bu yöntemi tavanın markası ne hiç anlamam bu tencere tava işlerinden de evlenirken ne aldıysam çeyiz e onları kullanıyorum hala
Lava diye bir marka canım. Pahalı ama ömürlük :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…