sarı yıldız sayesinde yazışmalarınız okunabiliyormuş

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
msn deki arkadaslarınızın başında sarı yıldız varsa bütün yazışmaları okuyabilirsiniz..
bunu yeni ögrrendim..ve korktum acıkcası..hepimizin kendimize göre yazışmaları var..
bu konu hakkında bilgisi olan ve nasıl yok edebilcegimizi bilen var mı??

canım annem aradı söledi..
network agından mı ne oluomus..
annemin arkadası yegenin tüm yazısmalarını okuyabilmiş mesela..
bende merak ettim acaba nasıl okunuo
ve nasıl silinir die

keşke bilsem nasıl oluo..
annem de cok bilmio..
sarı yıldızlı arkadaslarınızın sayfasına girdiginizde..ağdan ağa giderek okunabiliomus..

O sarı yıldız msn spaces güncellendiğinde görünür.
Yazışmaların okunmasıyla ne alakası var anlamadım CADIARZU
Eğer varsa öyle bişey öğrenelim, milletin yıldızları yanıp sönüyo oku beni der gibi laelaelaelaelae

Haaaaahahaha ben msn yle fazla alakalı olmadığım için yazdıklarınız o kadar yabancı geldi ki bana. :uhm:
Herhal çok geri kalmışım..

Space ne mesela....
Ben kimsede de sarı yıldız görmedim....
Vay cahil kafam.... :roflol::roflol::roflol:

Canım spaceslerde kendi çapında blog gibi birşey.
Yani yazdıklarını herkes görüyor. Ona göre yorum bırak bari yada hiç yazma.

bence annenin arkadaşı space deki yazışmaları okumuş... onlarıda msn yazışmaları sanmış hiç alakası yok bence....eğer pc nizde msn ye ilk girdiğinizde -bu bilgisayarda iletilerimi kaydet- seçeneğini işaretlediyseniz msn iletilerin masaüstü-belgeler-ileti geçmişim dosyasına kaydolur..ben böyle biliyorum .

Canım o sarı yıldız space alanı oradaki konuşmalarda grup olarak arkadaşlar oluşturuyor mail tarzı konuşmalardır muhtemelen ayrıca istemezsen görünmesine izin vermiyorsun diye biliyorum....

Canım o sarı yıldız space alanı oradaki konuşmalarda grup olarak arkadaşlar oluşturuyor mail tarzı konuşmalardır muhtemelen ayrıca istemezsen görünmesine izin vermiyorsun diye biliyorum....

canım yani normalde iki kişi arasındaki konuşmalar görüntülenmiyor mu
öyleyse rahatlicamda

bence annenin arkadaşı space deki yazışmaları okumuş... onlarıda msn yazışmaları sanmış hiç alakası yok bence....eğer pc nizde msn ye ilk girdiğinizde -bu bilgisayarda iletilerimi kaydet- seçeneğini işaretlediyseniz msn iletilerin masaüstü-belgeler-ileti geçmişim dosyasına kaydolur..ben böyle biliyorum .

vala canımm içimi rahatlatıosunuzz cok saol :)
peki bu yazısmalar spacedeki nerde oluo

canım yani normalde iki kişi arasındaki konuşmalar görüntülenmiyor mu
öyleyse rahatlicamda

Yani resim varsa resime yorum yapılıyor gibi anladın mı...

Yoksa bu mümkün değil bence bütün konuşmalaraın görünmesi falan....

evet evet space taki blok yazışmalarıdır o gördükleri =))

sarı yıldız* denilen şey msn listenizdeki kişilerin bir "space"i oldugunu gösterir.space**ler de bir nevi blog*** özelliklerine sahiptir.Yani orada paylaşmak istediginiz yazı-deneme-fotograf gibi konuları insanlarla paylaşabilirsiniz****dolayısıyla anneniniz gördüğünü söylediği ya da sizin annenizin gördüğünü sandığınız şey 2kişinin konuşması değil msn sahibinin kendi isteği dahilinde olşturduğu ve insanlara açtığı space yazılarıdır.korkulacak bir durum yok yani.

sarı yıldız*:messenger'de sıralı olan kişilerinizin isimlerinin önünde bulunur (space'leri varsa yıldız vardır yoksa hiçbir şey yoktur)
space**:bir nevi msn'deki blog sayfasıdır.
blog***:kişinin kendine has sitesi gibi bir sayfadır.kişi neleri yazmak ya da paylaşmak isterse onu internet sayfası üzerinden insanlarla paylaşır.resim-deneme yazıları-güncel olaylar-haberler vb.
****:sadece görmesine izin verdiğiniz kişiler görebilir.(sadece msn kişilerim-herkes-tüm msn kişileri-arkadaşlarım-arkadaşlarımın arkadaşları gibi seçenekleri vardır kendiniz ayarlarsınız bunu, gizlilik seçenekleri vardır yani)

X