Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

kırmızılar geldi nihayet..1 gün gecikmeli geldi....

yeni döngüm hayırlı olsun..inşallah bu ay bebeişlerimiz gelir..ama bu durumda benim bat 22 temmuza kaydı.....
listeden düzeltme yapılarsa sevinirim.....

Benimde kırmızılar geldi. temmuz bat:20 artık. önümüzdeki aya kaldı umutlarımız. Allah ım en yakın zamanda hayrılı sağlıklı bir evlat nasip eder benim gibi bebek isteyenlere. Amin

canım bana pozitif gibi geldi, emin olmak için kan testi yaptır derim. hadi hayırlı uğurlu gelsin inşallah

inşaallahh canım, kan verdim sonuç yarın , hayırlısı inşaallah, bugün adetimin ilk günü ama hiç adet belirtisi yok normalde aşırı ağrım olurdu... sabahları ağzımda iğrenç metalimsi bir tat oluyor 3 gündür...hayırlısı çok merak ediyorum,

simdiden hayirli olsun diyorum,eger hamis olmasan saatlercede beklesen ikinci cizgi cikmiyo,,,yani benim yaptigim testlerde öyleydi...bide günün geldigi halde agrim falan yok diyosun,bende de öyle olmustu,ikinci cizg cok silik ti ve hamisdim ) (ilk bebegimde,suan 1 yasinda) ikinciyi düsünüyoruz INSALLAH...bu ay bende reglim biter bitmez calismalara basladik,en son ücünde regl olmustum,1bucuk haftam kaldi beklemekteyim...bide ben yumurtlama falan hesabina bakmadim,gün asiri calistik ilk bebegimde regl biter bitmez her gün yapmistik kizlar garanti olsun diye garantidede olmustu tavsiyem yumurtlama günü falan diye takmayin,hergün maca baslayin istiyoz dayanacaz

sağolasın canım, bilmiyorum ya hala hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum, sonucu öğlesonu alcam, inşaallah hayırlı sonuç alablirim...senin de gönlüne göre versin inşaallah Rabbim canım...

sağolasın canım, bilmiyorum ya hala hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum, sonucu öğlesonu alcam, inşaallah hayırlı sonuç alablirim...senin de gönlüne göre versin inşaallah Rabbim canım...

INSALLAH canim hamissindir,bide vucut isina bakabilirsin,eger yüksekse hamissin,,,ben ilkinde hep isi kontrolü yaptim,bu gün sabah ölctüm 36.4 yavas yavas cikiyo,gecen aksam ölctüm 36.7 eger hamis kaldiysan isin hep yüksek oluyo...ilk gebeligimde 36.4 le basladik sonra sonra artti,37 ye kadar cikti...
sonucu alir almaz bizede bildir merakla bekliyorum canim

Rabbim hepimizin gönlüne göre verir INSALLAH

Sol kasığımdaki ağrı yada dolgunluk hissi devam ediyor. Ara ara batmalar oluyor. Hamile olabilirmiyim ki:)

Sol kasığımdaki ağrı yada dolgunluk hissi devam ediyor. Ara ara batmalar oluyor. Hamile olabilirmiyim ki:)

gününe kac gün var canim?
olabilir,batma olabiliyo,sanki damarlar cekiliyo gibi bi histe olabiliyo...degisik bi agri oluyo,adet sancisi gibi degilde,batma ve agri oluyo...

merhaba arkadaşlar ben haziran topiğinden buraya transfer oldum
bat'ım bugündü, kaç gündür yoğun idrar'a çıkmam ve akıntım nedeniyle biraz kendimi hamile gibi hissetmiştim ama
az önce yürürken gelen kahverengi damlacık umutlarımı sonlandırdı
dolayısı ile bende size katılıyorum.... Bu ay hepimizin göbüşlerinin dolmasını ve sağlıklı bebeklerimin olmasını rabbim'den tüm kalbimle diliyorum....

arkadaşlar ben de dün kan vermiştim bugün aldım sonucu baya üzüldüm ama Rabbimin taktiri... elime kağıt vermediler ama doktor yok dedi, bilgisayardan sanki 1,5 gibi gördüm... sat 21 mayıstı.bat 21 haziran olmalıydı... 9-11-13-15 haziran da denedik. idrar testim de yukarıdaki gibi silik bir çizgi halinde çıkmıştı ama test bozuktu sanırım...hayırlısı artık bu durumda bu ay geçti sanırım...bari adet olabilseydim( idrar testinde 2. silik çizgi çıkmıştı sanki...(

üzülme arkadaşım, en doğrusu kan testi oluyor her zaman
adeti stres de geciktirebilir

Inşallah bebişin bu ay gelir sana

merhaba arkadaslar..bende neda gibiyim..mayıs da olur sanıyodum hazirana sarktı..
haziranda yani bu ayda gebelik üzerine hiç bi belirti olmadıgı için burdayım
BAT : 27 haziran..
temmuzda hepimizin muradını versin Mevla..

biz bu ay kısmet olursa tatile gideceğiz temmuzun birinci haftası

Inşallah orada tüm negatif düşüncelerimden ve endişelerimden arınacağım
Olmazsa ağustos ayında incir kürüne başlamayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…