Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

amiiin!hayırlı olsun topiğimiz

Beni de ekleyin( 30 hazirannnn
Nasıl geçecek 11 gün bilmiyorum...
1 aydır sol kasığımda ağrı vardı artan azalan(yumurta gelişmiş doktor dedi:S) şimdide eğildiğimde falan yada fazla ayakta kaldığımda batma oluyor,mide bulantısı yok baş dönmesi yok... 2 gündür sabahları bacak krampları ile uyanıyorum... Ben ise herşeyi hamileliğe yoruyorum... Durum bundan ibaret. Geç zaman geç...

benimde sanırım 30 haziran yada 1 temmuz adetim ama hiçbir belirtim yok umutsuzum...akıntım çok fazla ama geçen ayda öyleydim...

benimde sanırım 30 haziran yada 1 temmuz adetim ama hiçbir belirtim yok umutsuzum...akıntım çok fazla ama geçen ayda öyleydim...

hemen hemen aynı günlerde bat tarihimiiz benimde 1 veya 2 temmuz rabbim inşş umutsuzluğunu umuda çevirir umudunu hiç kaybetme Allah olmayacak bir şeyin hayalini kurdurmazmış...

Bende nedense umutluyum sonu hep hüsran olsada... Daha kısa bir süre oldu bebişe karar vereli ama en az 10 tane idrar testi yapmışımdır ve hep negatif... En son dün yaptım negatif negatif... ( Hadi ama bizimde olsun bebişlerimizzz

ben yumurtlama günlerimi geçirmişim bu ay hesaplamadım saldım çayıra oldum.dün hesapladım geçmiş günüm...nasipse olur birkaç ay öncesine kadar çok kafama takıyordum ama şimdi bıraktım.

sağol canı gördüm..

bu arada bebeişin hayırlı olsun..inşallah hayırlı kolay bir hamilelik olur.. Allahım sağ sağlim kucağına alamyıda nasip etsin..

canım benım bat 9 temmuz yazmıssın ama 9 yok gonal f ıgne oldum hazıran ayında bakalım temmuz gelsınde ne olucakk yarın catlatma ıgnelerımı olucam hayırlısıyla 2 adet

Selam herkese
benim bat 8 temmuz benide aranıza alın....
Yumurtlama günüm 24 haziran , çalışmaları başlıcam . Bakalım hayırlısı inşallah ...

kızlar belki saçma gelecek ama bişey sorucam....
şimdi benim ovulasyon tarihim 24 ile 29 u arasında görünüyor. ancak eşimle ayın 30 unda ancak biraraya gelebileceğiz. bu durumda şansım hiç yok mudur sizce?

kızlar belki saçma gelecek ama bişey sorucam....
şimdi benim ovulasyon tarihim 24 ile 29 u arasında görünüyor. ancak eşimle ayın 30 unda ancak biraraya gelebileceğiz. bu durumda şansım hiç yok mudur sizce?

böyle şeyleri kafana takma,ben 2 aydır her türlü prosedüre uydum günü gününe,yok yumurtlama günü yok 2 gün arayla,yok sabah olsun,uzun uzun yat,wc.gitme,sıcak duşa girme ama şuanda hamile değilim.onu kafana takarak eşinle birlikte olma....bırak olacağı varsa olur,ben bu ay hesaplamadım günlerimi dün bir bakayım dedim geçmiş bile içim rahat demekki eşimle tüm birlikteliklerim endişesiz olmuş....nasip bekleyip görücez...

bu ay yumurtama gunum bıtene kadar hergun bırlıkte olduk 1 saat boyunca ayaklarımı dıktım tavana kıpırdamadım yerımden olmadı dun adet oldum artık bu ay bakalım tuttururuz ınsallah :)

Selam kızlar:)
Gün sayıyorum artık. Son 10 gün...şuan umutluyum,10 gün sonra ya mutlu olcam yada bunalımda:))

slmmm kizlar gecen ay bende ümitli olanlardanim,ama malesef olmadi bisey ;(
ama bu ay cok ümitliyim,ikinci bebegim olcak INSALLAH..temmuz 3nde regl günüm,sabirsizlikla bekliyorum INSALLAH bosa cikmaz...darisi tabi hepimize

canım üzülerek söylüyorum...dünden beridir çok üzgünüm çünkü malesef kırmızıları gördüm..........
o sebeple benide listeye ekler misin?
tahmini yani bi aksilik olmazsa bat günüm 20 temmuz........

bu ay yumurtama gunum bıtene kadar hergun bırlıkte olduk 1 saat boyunca ayaklarımı dıktım tavana kıpırdamadım yerımden olmadı dun adet oldum artık bu ay bakalım tuttururuz ınsallah :)

bunları da ilk defa duyuyorum öyle mi olması gerekiyor
ben hemen duşa kaçıyorum da........:)))

bencede bu kadar da kasmamak lazım akışına bırakırsak en azından sonuç üzücüde olsa hazırlamış oluruz kendimizi
bende üzüldüm dün bayaa ama ne yapalım nasip işi bunlar
rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah

Arkadaşlar lütfen acil cevap bekliyorum, çok heyecanlandım...
bugün adet olmam gerekirdi, test yaptım, ilk 2 dakikada 2. cizgiyi göremedim, sonra kahvaltı yaptım geldim baktım çift çizgi ama 2. çizgi kaç dakikada oluştu bilemiyorum, sizce gerçeklik payı var mıdır?

sat 21 mayıs. bat bu gün(21 haziran)... ovulasyon 2-8 haziran gözüküyordu bazı sitelerde 4-13 haziran gözüküyordu.. biz 9 haziranda denedik... çok heyecanlandım sizce hamile olma şansım var mı?

Canım aynı durum bende de oldu,hatta ben atmıştım bir gün sonra bakayım dedim 2.çizgi silik çıkmış,dr.a gittik beta hcg 169 çıktı,bugün de tekrar kan verdim 2ye katlanırsa hamileyim inşallah.Küçük olunca idrar testinde hemen çıkmıyor,bir kan testi yaptır sen de canım,umarım gönlüne göre olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…