Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Canım ya 5 yıldır ilaç tedavisi yada çatlatma iğnesi falan denemedin mi çoğu bu yolla hemen hamile kalabiliyor.Bende 1 yıldır deniyorum ama her ay hüsran ve bugüne kadar hiç gecikmem olmamıştı.Adetimde çok düzenliydi.Bende artık belirtilere inanmıyorum.her ay belirti var ama sonuç yok.

yok canım denemez olurmuyum denedim klomen kullandım 2 defada aşılama yaptırdım 2.düşük oldu.
zaten ilk 3 yıl korunmadığım halde olsun diye bi düşüncemiz yoktu ama son 2 yıldır çok istiyoruz.
bizimkisi sebepsiz yani klomen çatlatma iğnesi falan çok gereksiz çünkü doğal yollada yumurtam çatlıyor ve oldukça kaliteli tüp bebek şansım kaldı bi onuda hemen denemek istemiyorum tutmazsa çok yıkılırım aşılamalar yeterince yıktı beni.

kızlar adetime 5 gün kala stres yaptım sanırım. Ama 2 gündür bi tuhafım belim ve kuyruk sokumumda ağrılar oluyor.Bugün beyaz akıntım olmaya başladı su gibi.Hacı yatmaz gibiyim öğlenden 3 ten önce kafamı kaldıramıyorum.İNş bebiş vardır dua edin çok istiyorum bu bebeği. umudu bitmeyenlerin umudu kabul olsun şu güzel ayda inş.

Son düzenleme:

Ben hiç doktora gitmedim canım ramazandan sonra düşünüyorum bende.Ne sorunumuz varsa çıksın ortaya böyle beklemek gerçekten zor.Tedaviyse görelimde olsun bitsin diyorum.Henüz ilaç yada iğne kullanmadım.Bide o yolları deneyeyim olmazsa yine bende hiç beklemeden tüp bebek yapacağım.Sende bence çok bekleme yumurtan kaliteli eşinin spermleride öyleyse şansın çok yüksek.Öyle olmayanların bile çokca deneyip başarılı olduğu bi yol.Ama yinede inşallah tüp bebeği beklemeden doğal yolla hamile kalırsın canım.Gerçekten 5 yıl uzun bir süre bir evladı fazlasıyla haketmişsin.

Canım belirtilerin çok kuvvetli ama psikolojikte olabilir benimde aynı şeyler başıma geldi bu defa kesin hamileyim dedim ama değilmişim.Yine kendine dikkat et gününü bekle adet gecikmesi en önemli belirti.Ama inşallah hamişsindir,Bebişin seninledir.

aynı belirtiler bende de var önce günümde adet olacakmış gibi oldum ama 2 gün geçti hala olmadım.
umut dersen umudumda yok çoook belirtiler yaşayıp ardından adet olduğumu bilirim.
şimdi bu bel kuyruk sokumu ağrısı bendede var beyaz akıntım var bir anda geliyor gece sahura kalktığımda inanılmaz mide bulantısı yaşıyorum ama sanırım bunu herkes yaşıyor.
neyse yarın zaten dr a gideceğim randevum vardı usg bakacaktı varsa eğer bebek çıkar orda.

İnşallah canım inşallah hamilesindir.Güzel haberler duyarız inşallah yarın senden.

yaaa kızlar sevdalımsın ne yaptı acaba hiç haber yok merak ediyorum hamiştir inşallah

Son düzenleme:
Bugün regl olmam gerekiyor bakalım ne olacak... Kasıklarımda regl ağrısı hissediyorum... Eşimde sabret sakın adet olma diyor. Sanki adet geçiminde hamile olunuyor. Öyle olsa bu sıkıntıya adet gunu gecer zaten :) hayırlısı bakalım.

İnşallah canım inşallah hayırlı haberlerini alırız:)
benimde dün olmam gerekiyordu ama bırak adet olmayı belirtisi bile yok sadece bel ağrısı ve akıntım var bende anlamadım bakalım.
Allah hakkımızda hayırlısını versin

ufsss bi sivilce çıktı yanağımda adet olmadan 4,5 gün önce mtlaka çkar sanırım adet olucm kafam çok bozuk sol kasığımda batmalar oluyor bugün

benimde 3 gün önce olmam lazımdı son 1 gün kala bütün belirtilerim başlamıştı hatta sivilcelerim bile çıkmıştı hee dedim yine geliyor ama şuan hiçbirşey yok belirtiye dair sadece ara ara akıntım var belim çok ağrıyor ve gögüslerim ağrımıyor ama şişliği kaldı.

arkadaşlar benim adetim 2 gün geçti sadece belimde ağrı var başkada belirti yok. dün ve bugün çok hafif kahverengi akıntı geldi. bende aklomda soru işareti kalmasın diye gebelik testi aldım eczaneden şimdi yaptım sonuç negatif o kadarda umutlanmıştım gerçi hala umudumu kaybetmiş değilim ama yinede canım sıkıldı. Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize ne diyeyim....

Canım sen bugün doktora gidecektin ne oldu gittin mi var mı bebiş?

Canım sen bugün doktora gidecektin ne oldu gittin mi var mı bebiş?

gittim canım adetim gecikti 3 gün oldu bugün gecikeli dedim şöyle kafadan bi hesap yaptı dr usg ile görünmez varsa bile dedi.
baktı gereken notlarını aldı 1 hafta daha bekle olmazsan gel tekrar bakalım dedi.
inş olmam zaten kendime söz verdim 1 hafta geçmeden test yapmak yok:)

benim da iki gün ama belirtiler de var, ilk hamileliğimdeki gibiyim, zaten insan kendisini çok farklı hissediyor, karnım ağrıyor, ama mthiş uyku hali ve yorgunluk var, 6 gün kala test yapmıştım önce bir şey çıkmadı sonra 2 saat geçti baktım çok hafif çizgi belirmişti, ama 5 dk esas olan galiba, hayırlısı inşallah

allah isteyen herkese nasip etsin :)))))))))))

çok sevindim hayırlı olsun Rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip eder bizede dua eet olurmu sen nasıl belirtilerin oldu adet gecikincemi öğrendin benimde bugün reng olmam lazım gögüslerim bi kaç gündür çok acıyodu dokunamıyodum bide hareket ettikce sol kasığımda batma oluyo acaba bugün yapsam olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…