Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

bnde aldırcam,acaba saglık ocağında mı yazdırsam?

bnde bi de kansızlık war migren tedawisi de görüyorummm hangi birini içsem şaşırdım walla şimdi

canım kansızlıkta varsa maltofer fol diye bir çiğneme tableti var 1000 mg demir 350 mcg folik asit içeriyor yani ikisi bir arada.
onu da kullanabilirsin çok fazla farklı ilaç istemiyorsan

kızlar hamileyim....sabah test yaptım hiç ummuyordum....adetim 1 gün gecikmiti....

ayyyyy ne guzel bi haber sabah sabah yaaaaaa gozun aydin canimmm cok sevindim Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsinn =)))) anlatsana az belirtilerin oldumuu?? bekleyenlere umut olursun =))

ayyyyy ne guzel bi haber sabah sabah yaaaaaa gozun aydin canimmm cok sevindim Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsinn =)))) anlatsana az belirtilerin oldumuu?? bekleyenlere umut olursun =))

hissetmedim ama bu ay rahim flimine odaklanmıştım,gün hesaplamadım,yalnız son 1 haftadır göğüslerim özellikle sağ göğsüm çok ağrı yaptı ucu resmen içinde yara varmış gibi ağrıdı,son 2 gündür su gibi akıntım var günlük ped bile yeterli gelmiyordu.geçen hafta kasık ağrım oldu fazla ama 2 gündür belim ağrıyordu çok hareket ettikçe dün adet günümdü olmadı bu sabahta belirti yoktu adetim için oturduğumuz sitenin karşısında eczane var eşime markete gidiyorum diye ondan önce çıktım test aldım işyerine geldim test yaptı daha 1.çizgi oluşurken koyu 2.çizgi hemen oldu çok şaşırdım elim ayağım titredi...şuan bir garibim şaka gibi çekmeceyi açıp bakıyorum gerçekmi diye....allaha şükürler olsun bu ay hiç ummuyordum işyerinden bile perşembe günü rahim flimi için izin aldım.şimdi pazartesi kan tahliline gidicem asıl orada belli olacak değerlerden...allahım bu mutluluğu herkese yaşatsın...demekki hamileliğe odaklanmamak gerekiyormuş.dayanamadım eşimi aradım baba oluyorsun dedim bir anda o da "na-na-nasıl aaaaa değerin kaç kim baktı bende bakayım diye saçma sapan sözler söyledi " sonra kendine geldi iyi oldu sabah sabah şok etkisi yarattım...

valla cok guzel yaaa ggecen gun yazmistim ben size biliyorsun umarim demistim inss rahim flmine gerek kalmadan bebisleriniz gelir diye dikkat et kendine bir anda cikmasi bence harika tekrar tebrik ederim canim gozunuz aydin olsun sagliklacakla kucaginada alirsin inss darisi dilsadonder ve bizlere olsun canimm valla benimde daha 10 gunum var,,normalde bu zamanlarda goguslerim agrimaya baslardi sonra adet olurdum zaten ama bu ay agrimiyoo umudum var bakalim karnimda ve belimde siddetli agrilarim oluyo sanki adet olcakmisim gibi kasiklarima girip cikiyo ayy umarim tutmustur bu ayy =))) birde bu ayda atesimi olcmeye basladim 37-36.5 bu sekilde gidiyo bakalim inss dususe gecmez =)))

allah herkese nasip etsin inşallah umudumu yitirmedim benim aklımda dilsaonder var dün epey konuşmuştuk dilşadonder eğer burayı ben yokken okursan sana ve bu topikteki tüm arkadaşlara allah tez zamanda nasip etsin...ama tek yapılması gereken hamile kalmaya odaklanmamak gerek bu ay başında eşim bana araba almıştı bende 1 aydır ders alıyorum hafta sonları yazlıkta unuttum hamile kalmayı birde dediğim gibi rahim flimi için adet olmayı bekliyordum ama ne gün hesapladım ne uzun süre yattım ne ayağımı kaldırdım ne gün aşırı ilişki olsun diye zorladım ne ateş ölçtüm...şimdi büyük gün pazartesi kan tahlilinde çıkacak ortaya ne durumda olduğu...pazartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum....

kızlar hamileyim....sabah test yaptım hiç ummuyordum....adetim 1 gün gecikmiti....

sabah sabah kızlar ne yapıyo bakayım diye girdim ve güzel bir haber aldım. canım tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. darısı başımıza :)

sabah sabah kızlar ne yapıyo bakayım diye girdim ve güzel bir haber aldım. canım tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. darısı başımıza :)

teşekkür ederim canım allah tüm yürekten isteyenlerin yardımcısı olsun nasip etsin....

inşallah şeytanın bacağını kırmış olalım....darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah yüce rabbim kimseye evlat aratmasın....

amiiin tez zamanda inşallah

birde sakın kafanıza takmayın kızlar rahat olun kendinizi dinlemeyin...gün hesaplamayın değilmi ki bize yaratan yüce rabbim tek bir damladan yarattı öyle yada böyle nasip olunca ne gün hesaplama ne sıcaklık ölçme hikaye...ben bu ay ilişkiden hemen sonra kalktım wc.gittim duşa girdim gün hesaplamadım...kafamdan sildim olur elbet birgün süpriz olsun dedim bu sabah süpriz oldu çünkü hiç ummuyordum...

bn de öyle olsun istiyorum ama olmuyo cnm ya bir şekilde her an aklımda sonuçta çok istediğim bir şey.BU üçüncü ayım çok olmadı belki ama.Ne biliim zaten bu ay olmassa önmzdeki ay oluruna bırakacam bu ay gibi plan yapmicam malum ramazan

Kizlar,netten arastirdim ovulyasyon testi daha erken gosteriyormus hamileliyi,bi alip yapsam mi acaba reglime daha 5-7gun var....zaman da gecmiyor sanki.

Kizlar,netten arastirdim ovulyasyon testi daha erken gosteriyormus hamileliyi,bi alip yapsam mi acaba reglime daha 5-7gun var....zaman da gecmiyor sanki.

evet canim cok kisi boyle ogrenmis duramiyorsan bi yap =)) ama cikmayada bilir herseye hazirlikli ol derim yinede bende bir kac gun sonra yapacam benimde 10 gunum var bakalim inss gelmez kirmizilar =)) belirtilerin varmi senin

tatlımmmm çok sevndmmm rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin...darısı listemizdeki bekleyen ben dahil arkdşlarmzn başına....ya bnde bu ay hiç takmadm çok rahttm hçbşe ölçmdm ve sıkı çalşmam olmadı günlerede bakmadm ovulasyn yok ateş ölçme yok...2 temmz adet günüm :)) hayrlıısı olsn yazdklrnı okuynca umutlndm az da olsa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…