Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

çok şükür bişe demedi canım ama inşallah değişen bişe olmamıştır, rahim filmi nasıl oluyor zor mu? ultrasondan farklı olarak ne görüyor?

inan en ufak bi bilgim yok ama sanmiyorum aci versin anlik biseyolabilir belki benim kardesimin karisida 5 ay once falandi dis gebelik gecirdi sonra cift rahim teshisi kondu alttan baktilar tek rahim gibi yani giris tek ama icerde rahim iki gibiymis artik nasil oluyorsa biz cok uzulmustuk gecen ay flim cekilecekti adetinin olmasini bekliyordu ama olmadi bi turlu sonra test yapti hamile cikti =)) sukur kesesinide gordu kalp atislari icin bu hafta gidecek dr a =))) inss sizede bir surpriz olurda hic ugrasmadan saglicakla alirsiniz bebislerinizi

benm de alttan bakıldı o rahim filmi mi oluyor acaba? uzunca bişeyle bakıyo o mudur? kızlaar bilgisi olan yetişsin

benm de alttan bakıldı o rahim filmi mi oluyor acaba? Uzunca bişeyle bakıyo o mudur? Kızlaar bilgisi olan yetişsin

rahim filmi rahmine bir şırıngaya benzeyen tabanca var onla sıvı veriyorlar ve o sıvının kanallardan geçip geçmediğine bakıyorlar.sıvı kannalrdan geçerse problem yok tüplerin açık anlamında eger geçmezse tıkalı yada yapışık anlamda canım.

rahim filmi alttan bi sıvı enjekte ediyolar o sıvı rahim tüplerde birikiyomuş sorasında ultrasonla bakıyolarmıs..o sıvı ultrasonda gözüküyomuş yani böyle tüplerinin açık olup olmadıgına bakıyolarmıs

canım aslında o şekilde değilmiş aklımda kaldığı şekilde şöyle anlatıyım o sıvı filmin net görülmesi için veriliyormuş, ışık ayarı için diyelim yani.

benm de alttan bakıldı o rahim filmi mi oluyor acaba? uzunca bişeyle bakıyo o mudur? kızlaar bilgisi olan yetişsin

canim o kamera vajinal ultrason oluyor yani ustten baktiklarinda bagzen saglikli sonuc olunmuyor yakin takip icin onu kullaniyolar ben dr kontrollerimde hep onunla bakarlar alttan yani inss korkugun seylerden emin olursun tatlim inss ikinci melegini kucagina alirsin =))

cahillik başa bela işte :))) insan başına gelmeden öğrenmiyor ama olsun inşallah öğrenmemize gerek kalmaz fazlasını
inşallah canım hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebeklerimiz, oğlumu ölene kadar kucağıma alamadım, inşallah rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder.

Canım rahim filmini geçen hafta bir arkadaşım çektirdi.Anestezisiz yapıldığı için ağrısı olmuş. Kistleri olduğu için acı çektiğini söylemiş dr. Anesteziyle yapmak daha mantıklı gibi.

Canım rahim filmini geçen hafta bir arkadaşım çektirdi.Anestezisiz yapıldığı için ağrısı olmuş. Kistleri olduğu için acı çektiğini söylemiş dr. Anesteziyle yapmak daha mantıklı gibi.

benimde bugün adet olmam gerkiyordu hatta dün hafif bi lekenlenme oldu, ama gerisi yok bugunde bişey yok, belirtide yok dün test yaptım tabiki tek çizgi, erkenmi davrandım.

slm kizlar nbr??
bende bi degisiklik yok,az bi zamanim kaldi ve cok heyecanliyim,herhangi bir adet belirtim yok...ama son güne kadar beklicem

alt taraftan ince bir enjektör sokuluyormu ve ilaç veriliyor bu arada verilen ilacın tüplerden ve rahimden geçişine bakıyorlar ilacın karnın boşluğuna inmesi bekleniyormuş bu sayede hem tüplerin hem rahimin ne durumda olduğu gözüküyor benim umudum dış gebelik sebebiyle tüpte yapışkanlık olabilir dedi bu ilaç bu sayede bir nebze olsun tüpleri temizleyebiliyormuş biraz sancılı oluyormuş açıkçası korkuyorum ama en azından içim rahat edecek

İçime doğmuştu kızlar biliyordum... Kan testi yaptırdım moralim yerlerde... Beta hcg 1.00 Offfff yaaaa millet istemiyor hamile kalıyor doğuruyor birde sokağa atıyor... Biz istiyoruz olmuyor... Ben vazgeçtim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…