şansımız nisan ayı olsun diyenler

topıgın ılk annesı nasılsın bakalım bebıs nasıl kalp atıslarını nezamn duyacaksın ?

canım ya cokk sagol. valla sımdelık 5. haftadayım ben mayısın ılk haftasının son gunune kadar beklemeye nıyetlıyım. ınsallah o zaman gorur ve duyarım.

bi sayfayı doldurmuşum :d bi ara internet gitti gitmiyo die defalarca gönderdim ama gitmiş napalım idare edin :)

farkettm cnm :)) bndede oldu :)) hatta buda gebelik belirtisi :)) ikimzde hamileyiz :))

ben yine hamile kalamasmda bu ayda şizofrenym snrm :)

Son düzenleme:
farkettm cnm :)) bndede oldu :)) hatta buda gebelik belirtisi :)) ikimzde hamileyiz :))

ben yine hamile kalamasmda bu ayda şizofrenym snrm :)

bu ay takmıyorum Zaten diete başladım bakalım kısmet :)) bu duygudan uzaklaşmam gerek ne kendimi dinlicem ne belirti aricam nede ovulasyon testlerimi kullanıcam artık verdim kararımı bu son karardırrr

bu ay takmıyorum Zaten diete başladım bakalım kısmet :)) bu duygudan uzaklaşmam gerek ne kendimi dinlicem ne belirti aricam nede ovulasyon testlerimi kullanıcam artık verdim kararımı bu son karardırrr

harikasın :)) 1.20 kan değerim çıkdı.ama bazılarınınki yükselmş daha öncedende sürekli0.1 çıkardı diye ( hayrlısı olsn

merhabalar formunuzun sonuna yetıstım benımde batım yarın beklıyorum bakalım benımde 4 yasında bır oglum var sımdı ıkıncıyı ıstıyoruz 3-4 aydır denıyoruz benım oglumda 2 yıl sürmüştü hamıle kalmam esımde sperm sayısı düşüklüğü vardı 3 asılama gecırdım olmadı sonra dogal yolla kaldım şimdi nekdar süre bılmıyorum hamıle kalmak umutla yarını beklıyorum uamrım gelen gıden olmaz:)

inşllh gelmezzz gelmesin istemiyoruz onları:)))) en azından bi bebeğin var ya biz napalım (

hadi hayırlısı kızlarrr guzel haberlerınızı beklıyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…