şansımız nisan ayı olsun diyenler

tşk ederm cnm ya geeçen ayda bahsettiğin şeyi yaşadım çocuk var mı yok mu blmdn düştü dr ble anlamadı ondan hemen snra bu ay için dr hamile kalma ihtimalinin çok yüksek olcğnı sölemşdi blmyrm hayırlısı olsun..

ne güzel hepimiz birbirmize dua edyrz..

rabbim isteyen herkese nasip etsin aralarndnda beni ayırt etmesin..

tşk ederm cnm ya geeçen ayda bahsettiğin şeyi yaşadım çocuk var mı yok mu blmdn düştü dr ble anlamadı ondan hemen snra bu ay için dr hamile kalma ihtimalinin çok yüksek olcğnı sölemşdi blmyrm hayırlısı olsun..

ne güzel hepimiz birbirmize dua edyrz..

rabbim isteyen herkese nasip etsin aralarndnda beni ayırt etmesin..

kısmet tabı esım dr gıdelım dıyor ama ben bu ay hem klomen kullanmak ıstıyorum hemde ovulasyon testını almak ıstıyorum eger bu ayda olmaz bılemıyorum dr gıtsem bana 6 ay klomenı vereck 6 ay sonunda olmaz ıse rahım fılmı ısteyecekmıs :KK43: bakalım benım ıcıcn pahallı olması onemlı degıl sonucta dr muayıneye 100 tl verıyorum ınt buldum ben 70 tl core cok ıyı dıyorlar ama bakalım ondan alıcam
burdan gorusmeye devam edelım yada mayıs ayınımı acalım nedersın

core die bi ürün duymadım eğer memlun kalırsan bende alırım :)) burdan devam edelim bence hem tanımadık kişiler uğramaz:KK34:

28 nisanda adet olmam gerek 4 gün kala idrar testi yaptım dayanamadım yne çıkmadı çok üzüldüm.

beyaz akıntım sürekli var göbeğim çıkdı kasık ağrım oluyo hatta rüyalarma giriyo bebeğim pskoljimmi bozuldu ne ya... :KK43:((

çok istiyrm bu aydan çok ümtlydm blmyrm..

dün bi arkdşn yazdığını okudum ondan çok ümtlndm aslında adete 4 gün kala yapmış çıkmamış adet günndede yapmş çıkmamş.ama gebelik belrtileri varmş.

adeti 8 gün geçnce çıkmışş ümtlendm işde bende mutsuz mutsuz beklyrm

hayırlısı diyorum ama üzülyrm çünkü bu ay çok yüksekdi ihtmalim

namaz kılarken herkese dua edyrm rabbim istyen herkese versin aralarnda benide ayırt etmesin diye..

çok moral bozmamak gerek sen kaç aydır istiyosun ?

sahi kızlar,

meryem suresi varmış duymamıştm daha önce yeni duydum:KK17: bu ay onu okumaya başicam kısmet artık takdir ALLAH ın :KK16:

sahi kızlar,

meryem suresi varmış duymamıştm daha önce yeni duydum:KK17: bu ay onu okumaya başicam kısmet artık takdir ALLAH ın :KK16:

ben bılıyorum ama onu kız cocugu olsun dıye okuyorlar erkek cocuk ıcınde yunus usresını cocuk olması ıcın mı okıcakasın ?

neden moralini bozuyosun bak ne güzel bir kızın var işte ALLAH ona ömür versin öncelikle 2.yide tez zamanda kavuşursun umarım:)) biz napalım daha 1. yapamadık :KK17:

haklısın cnm bnm çok şükür ama kızım çok istyr herkesn kardşi var bnm nye yok diyor ..eşim istyr bnde çok istyrm.
kızım 5 yaşnda hergün karnımı seviyo o göbek deil bebek diyr hamilelere bakıyr senn niye olmuyo diyor ben böyleyken bunları duymak çok üzüyo bni

ben bılıyorum ama onu kız cocugu olsun dıye okuyorlar erkek cocuk ıcınde yunus usresını cocuk olması ıcın mı okıcakasın ?

canım diğer sayfalarda çocuk olması için okuduklarını gördüm. ama kız erkek die ayırmamışlar. hayırlısı olsunda kız erkek farketmez. hangisini okim şimdi bu konularda çok bilgili olduğum sölenmez :KK17:

canımcım kenzul arş duası var dılek duası ınternetten bıraz arastır istersen ama bıraz anlatmaya calısayım sana okurken meleklerın ısmı baslıyor cebrail as la baslıyoru galıba her durakta ısımlerın gectıgı yerlerde dılegını soylıyeceksın hep aynı dılegı yalnz

haklısın cnm bnm çok şükür ama kızım çok istyr herkesn kardşi var bnm nye yok diyor ..eşim istyr bnde çok istyrm.
kızım 5 yaşnda hergün karnımı seviyo o göbek deil bebek diyr hamilelere bakıyr senn niye olmuyo diyor ben böyleyken bunları duymak çok üzüyo bni

canım benim ya ALLAH yardımcın olsun... senin durumunu anlayabılıyorum aynı seylerı yasamasam da! ama bak birbirimize dua edelım ınsallahhh cunku her bırımızın duası dıger kısıye temız agısdan dua edılmıs gıbı kabul edılıyor. mesela ben emele-emel sana-sen ayıgıt'a ayıgıt' bana gıbı:)))) bu arada canım AYIGIT dıyorum ama tanısmadıkk:KK43:((8

kızlar bir de bırsey soylemek ıstıyorum... ya yalnıs anlamayın benı nacızane fıkrım ama kız-erkek hıcc farketmez yeterkı saglıklı olsunn. o bılıyorsunuz bizim dualarınızla belırlenmıyor. o zaten belırlenmıs daha ilk salise de sperm yumurtayı dolledıgınde. ama dua okumaya devammmm...hepinizi öpüyorum bu topık benım ıcın önemli ılk defa buraya yazdım ve kızları sevıyorum. herkes tanıdık aıle gıbıyız..;9

canım benim ya ALLAH yardımcın olsun... senin durumunu anlayabılıyorum aynı seylerı yasamasam da! ama bak birbirimize dua edelım ınsallahhh cunku her bırımızın duası dıger kısıye temız agısdan dua edılmıs gıbı kabul edılıyor. mesela ben emele-emel sana-sen ayıgıt'a ayıgıt' bana gıbı:)))) bu arada canım AYIGIT dıyorum ama tanısmadıkk:KK43:((8

saol cnm benm allah razı olsun rabbim herkesn kalbndeki göre versin..

her namazımda tüm bbebek isteynlere anne olmak istynlere versin dua edyrm tek tek deil ama herkese dua edyrm dualrm sizinle

azime ben burada herkes nickle konuşuyor ya bende sormadım :)) k.bakma bi hevestir gidiyo unuttuk herşeyi

4 gün kala test yapmşdm bişe çıkmamşdı dayanamadm bugun kan testi verdm yarın sbh belli olcak en azndn yoksada rahatlycm geçen ay bilmedn hamile olmdğmı blmedn bebeğim oluşrkn snrm kaybettimdn olsa gerek hemen blmk istyrm duramyrm yoksa üzülcm ama bidaha aynı şeyi yaşycm diye korkmdn bu telaşm

rabbim istyn herkese nasip etsin aralrndan benide ayırt etmesin.

kızlar bir de bırsey soylemek ıstıyorum... ya yalnıs anlamayın benı nacızane fıkrım ama kız-erkek hıcc farketmez yeterkı saglıklı olsunn. o bılıyorsunuz bizim dualarınızla belırlenmıyor. o zaten belırlenmıs daha ilk salise de sperm yumurtayı dolledıgınde. ama dua okumaya devammmm...hepinizi öpüyorum bu topık benım ıcın önemli ılk defa buraya yazdım ve kızları sevıyorum. herkes tanıdık aıle gıbıyız..;9

topıgın ılk annesı nasılsın bakalım bebıs nasıl kalp atıslarını nezamn duyacaksın ?

X