şansımız nisan ayı olsun diyenler

emel sıkma canını rabbim hayırlı zamanda verecek inş demekki daha zamanı gelmemişbenimde kahverengi akıntım başladı umudumuz mayıs ayı olsun inş.anestek rabbim saglıklı sıhatlı kucagına almayı nasip etsin inşş

Son düzenleme:
Maii 44 canım allah razı olsun. Tum bekleyenlerin rabbım en hayırlı zamanda kucagına bebeklerını versın inşallah. Dualarım sizinle...

gunaydın canım valla bende umıtlenmıstı bu ay bıraz garıbım adet olmadım hala adet sancım olurdu normalde arada bır vuruyor bır sancı ama sonra gecıyor bende anlamadım umarım gec dollenme fılan oluyordur ben devam edıyorum calısmalara bı umit işte :) hayırlısı dualarınızı beklıyorum bende sızlere dua edıyorum

inşallah guzel kardeşim allah hepımıze hayırlı gunlerde nasıp etsın

eşim dr gıdelım dıyor yıne bende gıtmek sıtemıyorum ılaclar cok kılo aldırdı bana henuzde adet olmadım zaten benım ılk hamılelıgımıde 2 cı ayında anlamıstım ben ama 5 ay oncesıne kadarda hep duzensız adet oluyordum yumurtlama hapı kullandım ama 2 aydır yıne olmadı pöff dr gitmek istemiyorummmmm

1.5 yıllık evliiyim çikolata kistim var dr bi sene dene olmazsa gel dedi ama 11 ay oldu tık yok üzülmeye başladım yani gelecek ay bana dr yolu görünüyor senin sıkıntıın ne

merhaba,ilk kez bakıyorum bu konuya, bende 1 yıl 3 aylık evliyım:) çikolata kistim var ve baya büyük evlenmeden önce dr demişti 1 yılın sonunda olmazsa rahim filmi gerekir die tüpler tıkalı olabilirmiş çünkü. 1 yılın sonunda önce eşime bakıldı sizi boşr boşuna yıpratmayalım dediler.Allahtan onda bi sorun çıkmadı, mart ayında rahim filmi çekildim tıkanıktı ama açıldı dedi dr ki banada gösterdi zaten.. ilk ay olmadı bakalım bu ay bekliyoruz 6 aya kadar bekleyelim dedi dr. siz yaptırdınız mı bunları acaba? veya başka bi bilginiz var mı?

kızlar degerım 40,07 ye yukselmısss cokkk mutluyummmmm 2 gun once 13,57 ıdı. Rabbım tum ısteyenlere versın ınsallahhh vee onemlı olan kesenın olusmasıı(

hayırlı olsun çok sevindim senin adına Allahım herkese nasip eder inşallah bu duyguyu, hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah:)

sağol canım benım. Allah razı olsun.rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın

kızlar bat 26 nisan 2 gün kaldı adetime ama inşallah olmam :) belim ağrıyor ara ara karnıma bir ağrı giriyor adet belirtileri gibi ... ama inşallah hamileliktendir. :) dua istiyorum sadece dua Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah

kızlar bn ovulasyon testi almaya karar verdım cok olumlu oldugunu duydum kullann varmı

kızlar bn ovulasyon testi almaya karar verdım cok olumlu oldugunu duydum kullann varmı

canım ben kullandım bu ay ama tutturamadım. ovulasyonu gününü yakaladığım halde. gittigidiyordan aldım. en uygun orda buldum eczanelerde 5 adet olan 30lira gibi. ben 26lısını 29 lirayamı ne almıştım. bilgin olsun. bu arada adet olmana üzüldüm. kısmet artık benimki bitmek üzere (( mayısta görüşelim :))

kısmet tabı esım dr gıdelım dıyor ama ben bu ay hem klomen kullanmak ıstıyorum hemde ovulasyon testını almak ıstıyorum eger bu ayda olmaz bılemıyorum dr gıtsem bana 6 ay klomenı vereck 6 ay sonunda olmaz ıse rahım fılmı ısteyecekmıs bakalım benım ıcıcn pahallı olması onemlı degıl sonucta dr muayıneye 100 tl verıyorum ınt buldum ben 70 tl core cok ıyı dıyorlar ama bakalım ondan alıcam
burdan gorusmeye devam edelım yada mayıs ayınımı acalım nedersın

28 nisanda adet olmam gerek 4 gün kala idrar testi yaptım dayanamadım yne çıkmadı çok üzüldüm.

beyaz akıntım sürekli var göbeğim çıkdı kasık ağrım oluyo hatta rüyalarma giriyo bebeğim pskoljimmi bozuldu ne ya... ((

çok istiyrm bu aydan çok ümtlydm blmyrm..

dün bi arkdşn yazdığını okudum ondan çok ümtlndm aslında adete 4 gün kala yapmış çıkmamış adet günndede yapmş çıkmamş.ama gebelik belrtileri varmş.

adeti 8 gün geçnce çıkmışş ümtlendm işde bende mutsuz mutsuz beklyrm

hayırlısı diyorum ama üzülyrm çünkü bu ay çok yüksekdi ihtmalim

namaz kılarken herkese dua edyrm rabbim istyen herkese versin aralarnda benide ayırt etmesin diye..

hayırlısı canım ıns ısteyen herkezın olur bukadar sıkma kendını demekkı zamanı gelmemıs bak aslında gebede kalmıs olabılırız am abıryerde okudum saglıklı olmayan gebelıkler kendılıgınden bozuluyormus kondıne dert etme olurmu sıkıntıyada sokma kendını hayırlısını dıleyelım bende namazlardan sonra dua edıyorum ısteyenlere versın allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…