şansımız nisan ayı olsun diyenler

kızlar neler yapıyorsunuz görüşmeyeli ben ovulasyon testımı aldım ayrıca klomende kullanmaya basladım bu ay ıns olur yasemıncım sen nasılsın nasıl gecıyor bebıs nasıl

canım ben daha dr gıtmedım gec gıdeyım kalp atıslarını da goreyım ıstıyorum. hersey yolunda ama sankı mıgde bulantılarım yavastan baslıcak gıbı hıssettırıyor. ıstahım fena ne yapıcam bılmıyorum sıskınlıgım cokk oluooo

hadi bakalım hayırlı haberler alırız inşllh sende ışık var görüyorum:KK70:

bu ay bizim ayımız olsun tatlım gebelik belirtisi konşmaycm :)))

şizofreni olmycm :)) günüm 2 gün geçerse hamile miyim acaba diyceğim sende böle karar al kuzucum yaa:::::::))

ii canım aynı şeyler adet bitti bi maraton daha başladı :KK70: ama bu ay kasmıyorum kendimi olmazsada üzülmicem doktor 1 yıl ver demişti kendine daha 5 ayda moda soktum kendimi :KK37: noluya ya dedim kendi kendime dur bakalım :KK45:rahatla biraz.
yani anlican bu ayki durumum bu bakalım dayanabilecekmyim ovulasyon testlerini bile kullanmayı düşünmüyorum bu ay tatil ayı olsun

dr dogru soylemıs canım 1 yıl denemen gerekıyor benım bırtane dustu hos nasılda oldu bılmıyorumda :) 3 yıla gırecegım artık bebıs sevelım dıyoruz bende kasmıyorum artık olursa olur allahtan kendımı kasınca hıcolmuyor. bu ay benım adetım 3 gun surdu cok garıp bır durum normalde 7 gundu dr gıtmedım acıkcası

canım ben daha dr gıtmedım gec gıdeyım kalp atıslarını da goreyım ıstıyorum. hersey yolunda ama sankı mıgde bulantılarım yavastan baslıcak gıbı hıssettırıyor. ıstahım fena ne yapıcam bılmıyorum sıskınlıgım cokk oluooo

ıstahın varken ye cenım sonra mıgde bulantısından yıyemezsın cok zayıfsın zaten bırazcık bunyenı guclendır zayıf dusersın merakla beklıyorum dr gıdecegın gunu hayırlısı bakalım

dr dogru soylemıs canım 1 yıl denemen gerekıyor benım bırtane dustu hos nasılda oldu bılmıyorumda :) 3 yıla gırecegım artık bebıs sevelım dıyoruz bende kasmıyorum artık olursa olur allahtan kendımı kasınca hıcolmuyor. Bu ay benım adetım 3 gun surdu cok garıp bır durum normalde 7 gundu dr gıtmedım acıkcası

farkettimki kim takmıyosa kim rahatsa çocuğu oluyo bi takıyoruz olmuyo :KK53:

sen nasıl bır dıyet uyguluyorsun ? kac kılosun sımdı

sorma:KK20: şaka şaka 8li rakamların sonları diyim bitireyim:KK70: boydan kazanıyorum allahtan ama vermem gerek. öle özel bişey yapmıyorum. sadece yediklerime dikkat ediyorum. aburcubur yok. makarna pilav az çok az yiyiyorum. kahvaltıda poaça börek değil kepekli ekmekle sandivç fln. akşam az yemek meyva . bol su gibi şeyler. 8lilerin başına gelsem yeter şimdilik. sen kaç kilosun

hamıle kaldıgımda cocuk sıtemıyordum yenı evlıyız fılan dıye gercek oyle oluyor dıkkat ednce bırseyler cıkıyor

bakalım en yakın arkadaşlarımdan biri tüp bebek tedavisine başladı 4 yıldır olmuyodu.ona konsantreyim şuara.transfer yapılacak bugün ondan haber bekliyorum çok gerginim.

bu ay bizim ayımız olsun tatlım gebelik belirtisi konşmaycm :)))

şizofreni olmycm :)) günüm 2 gün geçerse hamile miyim acaba diyceğim sende böle karar al kuzucum yaa:::::::))

şuan o moddayım ama bakalım dayanabilecekmiyiz yumurtlama günleri yaklaşıyor :18:

sorma:KK20: şaka şaka 8li rakamların sonları diyim bitireyim:KK70: boydan kazanıyorum allahtan ama vermem gerek. öle özel bişey yapmıyorum. sadece yediklerime dikkat ediyorum. aburcubur yok. makarna pilav az çok az yiyiyorum. kahvaltıda poaça börek değil kepekli ekmekle sandivç fln. akşam az yemek meyva . bol su gibi şeyler. 8lilerin başına gelsem yeter şimdilik. sen kaç kilosun

ben gecen yıl dr gıttım 4 kilo verdım sonra bıraz arastrdım dukan dıyetı bıraz aklıma yattı kıtabınıda aldım fakat sonra ben az yerzem zaten verıyorum yanı hep az var zaten ben yalnızca dukan dıyetınde olan yulaf kepegını aldım onu yemeklerıme katıyorum sabahlarıda omlet yapıyorum yumurta yagsız peynır baharat 2 kasıkta yulaf kepegı koyuyorum tatalı cnaım ısteyınce meyve sevmedıgım ıcın yogurtlu az yaglı meyvelı yogurda yulaf kepegı koyuyorum 2 tatlı kasıgı aksamda 6 dan sonra yersem az yıyorum zaten gun ıcınde ekmek hıc yemıyorum ne kepeklı nede normal tatlı krızerım ıcın hep yanımda yogurddum var bırde yagsız sut peynır yogurt aldım cok acıkırsamda yumurta haslıyorum oda tok tutuyor bıraz ordan bıraz burdan anlıcan bu arada 80 kiloyum ve 20 kılo vermem gerekıyor

ben gecen yıl dr gıttım 4 kilo verdım sonra bıraz arastrdım dukan dıyetı bıraz aklıma yattı kıtabınıda aldım fakat sonra ben az yerzem zaten verıyorum yanı hep az var zaten ben yalnızca dukan dıyetınde olan yulaf kepegını aldım onu yemeklerıme katıyorum sabahlarıda omlet yapıyorum yumurta yagsız peynır baharat 2 kasıkta yulaf kepegı koyuyorum tatalı cnaım ısteyınce meyve sevmedıgım ıcın yogurtlu az yaglı meyvelı yogurda yulaf kepegı koyuyorum 2 tatlı kasıgı aksamda 6 dan sonra yersem az yıyorum zaten gun ıcınde ekmek hıc yemıyorum ne kepeklı nede normal tatlı krızerım ıcın hep yanımda yogurddum var bırde yagsız sut peynır yogurt aldım cok acıkırsamda yumurta haslıyorum oda tok tutuyor bıraz ordan bıraz burdan anlıcan bu arada 80 kiloyum ve 20 kılo vermem gerekıyor

inşllh veririsin canım ama küçük hedefler koyun kendinize diyo herkes mesela sen önce 75 olabilirsin 75 olursan 70 de olursun fln fln:KK34: diyetisyene gitmek istemiyorum. diyet lafı bile beni rahatsız ediyo. sağlıklı beslenme diyelim biz. işten geç çıkıyorum 7.30 gibi evdeyim ve akşam yemekleri 8i buluyo. öğlen 12.30 gibi yemek yiyiorum. ama akşama kadar acıkıyorum. bende yoğurt alayım bakayım. arada ii gider bide uyku yapmasa. bütün gün pc başında gözlerim kapanmaz dimi :KK70: evlendiğimde 64 kiloydum incecik dim boyum 1,72. ama ama işte evlilikten dolayı şehir değiştirmek, alışmak, iş bulana kadar evde kapanmak, kilo aldırmaya başladı. ve durmadı. yemek yapmayıda evlendikten sonra öğrenmiş biri olarak yağını kaçır tuzunu kaçır ne pişirsem hadi makarna yiyielim gibi gibi.bunlar bahane mutluluktan oldu diyorum ben :KK52: kocam azcık destek olsa böle olmazdı. hala bana iisin saçmalama ne dieti diyo.

inşllh veririsin canım ama küçük hedefler koyun kendinize diyo herkes mesela sen önce 75 olabilirsin 75 olursan 70 de olursun fln fln:KK34: diyetisyene gitmek istemiyorum. diyet lafı bile beni rahatsız ediyo. sağlıklı beslenme diyelim biz. işten geç çıkıyorum 7.30 gibi evdeyim ve akşam yemekleri 8i buluyo. öğlen 12.30 gibi yemek yiyiorum. ama akşama kadar acıkıyorum. bende yoğurt alayım bakayım. arada ii gider bide uyku yapmasa. bütün gün pc başında gözlerim kapanmaz dimi :KK70: evlendiğimde 64 kiloydum incecik dim boyum 1,72. ama ama işte evlilikten dolayı şehir değiştirmek, alışmak, iş bulana kadar evde kapanmak, kilo aldırmaya başladı. ve durmadı. yemek yapmayıda evlendikten sonra öğrenmiş biri olarak yağını kaçır tuzunu kaçır ne pişirsem hadi makarna yiyielim gibi gibi.bunlar bahane mutluluktan oldu diyorum ben :KK52: kocam azcık destek olsa böle olmazdı. hala bana iisin saçmalama ne dieti diyo.

senın boyun baya uzunmus benım 1,67 fılanım normal yogut yıyınce uykum gelırdı veya ayran ama meyvelı yogurtlarda gelmıyor hatta actıve yalar var onlardanda olabılr. migroslarda yulaf kepegı satılıyor eger cok acıkıyorsan ondan al dene derım gercekten karnın tok oluyor mesela ben sımdı pırasa yedım uzerıne yulaf kepegı doktum karıstırdım normalde bır kepce pırasayla ekmeksız kım doyar bırde dıyorum yulafın ekmegını yapayım ben daha ıyı olur :)

bugun yedıklerım
1.sabah 2 corba kasıgı yulaf kepegı bıraz yagsız peynir ve yumurtayı karıstırdım tavaya 2 damla yagla pısırdım afıyetle yedım
2. öğle 12-14 arası ıkı kepce pırasa yedım üzerine yine yulaf kepegı doktum bıraz , cok az ıkı parca tavuk
3. ara 15,30 da meyvelı yogurt yulaf kepegı ekleıdm ve suana kadar 1,50 lt su içtim
aksamada bılmıyorum ne olur onuda ayrın yazarım

sendende beklıyorum gun gun yazalım

bugun yedıklerım
1.sabah 2 corba kasıgı yulaf kepegı bıraz yagsız peynir ve yumurtayı karıstırdım tavaya 2 damla yagla pısırdım afıyetle yedım
2. öğle 12-14 arası ıkı kepce pırasa yedım üzerine yine yulaf kepegı doktum bıraz , cok az ıkı parca tavuk
3. Ara 15,30 da meyvelı yogurt yulaf kepegı ekleıdm ve suana kadar 1,50 lt su içtim
aksamada bılmıyorum ne olur onuda ayrın yazarım

sendende beklıyorum gun gun yazalım

buraya ne için geldik işin rengi değişiyooo heyyy:KK53:
Ben sabah kepekli ekmek sandviç, öğlen çorba-tavuklu patates-çok az bulgur pilavi ekmek yok kola gelmiş onu bile içmedim :KK34:menümüz tek seçenek olduğundan alternatif yok. Daha biraz önce 2-3 tane ceviz yedim okadar akşamada bişeyler atıştırırım meyva yerim. Benim sabit böle gidiyo fazla bişey yapmıyorum dedim ya :)) kahvaltı sabit- öğlen ne gelirse -akşamda ne pişirdiysem :) genellikle bi sebze yemeği bi et yemeği yapıyorum kocam pek sebze sevmez kendime yapoyrum yani anlican sonra 1 hafta ye o yemeği :KK17:yaz geliyo kapruzlarımız olur sabit akşam sabah günü her saati karpuz yiyebilirim :KK16:2 sene önce denemiştim ramazanda karpuz dieti 70leri görmüştüm ezan okunur okunmaz önce çorba peşinde buuuuzzz gibi karpuz yemek yicek halim kalmıyodu zaten sahurdada aynı şekilde peynir karpuz iidim yani ama gene şiştimmm:KK50:

ben suanda 3 gunumdeyım tartıda 78 gorsem bıle havalara ucarım :KK9:

kzıııımmm ne bu yulaf yulaf işin formülü bu galiba sabah akşam yulaf bide spor yapabilsekkk:KK17: Istanbuldayken sabahları hep yürüyüş yapardım anacımla :KK14: Zayıf olsamda sağlık die ama şimdi ne spor ne yürüyüş evlilik bitirdi beni :KK53:

ıstahın varken ye cenım sonra mıgde bulantısından yıyemezsın cok zayıfsın zaten bırazcık bunyenı guclendır zayıf dusersın merakla beklıyorum dr gıdecegın gunu hayırlısı bakalım

henuz mıgde bulantısı olayım yokk ınsallahhh olmazz cok korkuyorumm.51 kıloyla hamıle kaldım ve sımdıden daha goguslerım cok sısss ben 9 ay ne yapıcam bunlarlaa cok acıyolarr:KK43:(( ve ıdeal kılo alıp hamılelıken sonra vermeyı dusunuyorum kıo sevmıyorumm ya ben...

farkettimki kim takmıyosa kim rahatsa çocuğu oluyo bi takıyoruz olmuyo :KK53:

kıs oyle deme o da var ama ınan ben olsun dıye cokk dua ettım umredeyken.. ve ıkıde bır dusuk oluyormu dıye kontrol edıyorum aslında ben de takıyorum takmıyo degılım..ve bebek ısteyenlerdenımm hemde bırkac tanee:)))

X