"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

hepsini uygulayıp güzel haberler verecem kendim için de asiselcanın çörekotu, bal ve incirini yapıyom olcak inşallah hayırlısıyla :)))

hoşbuldum :) günüm geçtikçe daha iyi oluyorum çok şükür :)))
sen nasılsın? :))

hmm hadi bakalım.. güzel sonuç bekliyonuz senden
nasıl olim.. dün gecçeden beri batmalar var sanki.. biraz ates.. biraz dudağımda fve etrafında kuruluk.. sürekli ıslatma hissi fln..
nebilim öle karısık bi haldeyim simdilik bakalım ne olcak haftaya :))

eger usutme falan yoksa gebelik olabilir canim bendede vardi cunku karin bosluguna ve belime dogru batmalar oluyordu test yapmadinmi canim ben adetime 3 gun kala ogrenmistim

cnm evimiz sıcacık ve üstelik çorap,patiksiz durmam hiç.. dün gece buradan çıktım dua okayacam diye.. oturduğum yerde yatağımda okuyayım dedim. ama ne mümkün.. ondan önce kuran okurken, bi dizimi büküp diğer bacağımın üzerine oturduydum..ve elim de kur'an-ı kerim okurken bile, iki büklüm oldum diye mi ne çok fena oldu batmalar.. okumayı bitirdim deyip yatağa geçimde orda ayetek kürsi okuncaktı onu okim dedim.. ordada bir süre devam etti.. hafif uzanıyo gibi yapıp bitirdimm
abat 27 kasım cnm, smdilik böle.. artık bilemiyorum henüz yapmadım cnm..hele bi hafta gelsin istiyorum..

Son düzenleme:

sana bu cewabı yazmadan önce, aynı zamanda da ayetel kürsi okuyordum, ve sana yazim die bırakırken, 5 tane okumusum saydım.. ve sen bat ın ne zamanıd die sorunca sayıyorum 5gün var.. 5 + 5
neyse kaptırıpta kendimi çok yormak istemiyorum ama, hayırlısı

Allah dualarini kabul etsin canim dikkatli hareket etmeye bak belkide gelmisdir bebisin ben ilk adetime 1 hafta kala kendimi test etmistim hamile oldugumu oyle ogrendim daha once dusuk yaptigim bebektede oyle ogrenmistim hani su parmak testi varya icini kaldirmak gibi olmasin :))

insallah sonuna kadar boyle gidersin sali dr gidecem diyordun gittinmi sonuc ne ? takip ettim ama goremedim

amin canım dün gittimde 10 gün sora gel çok küçük göremeyiz dedi ilişki yok dedi vitamin verdi başkada bişey yok :) allahtan kociş yok bu gidişle bebişin cinsiyetini öğrenmeye gelir

Allah Allah kıs parmak testi de neyin nesi oluyo, bilmiyorum valla:26:

hakikaten parmak testi ne oluyor?

amin canım dün gittimde 10 gün sora gel çok küçük göremeyiz dedi ilişki yok dedi vitamin verdi başkada bişey yok :) allahtan kociş yok bu gidişle bebişin cinsiyetini öğrenmeye gelir

benimde pazartesi kontrolum var heyecanliyim birazda korku var daha once 3 bebek kaybettigim icin rabbime emanet artik. dogumundan once gelsinde :) disardami calisiyo kocan ?

orta parmagini afedersin vajinana sokup kontrol ediyorsun eger eline sert bisey gelirse o rahmin adet olacaksin demetir eger elin bosluga geliyorsa hamilesin

wayy anassını arkadass neler varmısta haberimiz yokmus..
ya cnm merak ettim senin yaşın kaç, hani bunu herkes bilmez, ve sen nerden öğrendin bunu , ay çok mu merak ettim ne

orta parmagini afedersin vajinana sokup kontrol ediyorsun eger eline sert bisey gelirse o rahmin adet olacaksin demetir eger elin bosluga geliyorsa hamilesin

iyiymiş de ben şu anda cesaret edemem sanırım öyle bir teste :S :)
bu yazdığınızı okuyunca Muhteşem Yüzyıl daki gebelik öğrenme yolu geldi aklıma. Orda da ebe ler kadının altına bakıp hemen anlıyorlardı. düşünüyordum bende bunların elleride ultrason gibi mübarek diye :) onlarda mı bu yöntemi kullanıyorlardı acaba :))

wayy anassını arkadass neler varmısta haberimiz yokmus..
ya cnm merak ettim senin yaşın kaç, hani bunu herkes bilmez, ve sen nerden öğrendin bunu , ay çok mu merak ettim ne

bende daha once bu sitede okumustum mantikli geldi eskiden ebeler eliyle kontrol ederek hamileligi anliyormus sonucta, yasim 26 canim parmakliycanmi yoksa

o yillarda boyle bakiliyormus tatlim bir parmakla muayene bitiyomus :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…