Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

kızlarrr kızlaarrr çok kötüyüm haziran hayallerim suya düştü mayıs ayında hap ve çatlatıcı iğne kullanmıştım bişey yok pazartesi rahim filmi çektirdim doktorum izne çıktı bekliyemedim başka toktora çıktım rahim sola dönükmüşş sağ tüpüm kapalı çıktı :KK14::KK14::KK14:

kızlarrr kızlaarrr çok kötüyüm haziran hayallerim suya düştü mayıs ayında hap ve çatlatıcı iğne kullanmıştım bişey yok pazartesi rahim filmi çektirdim doktorum izne çıktı bekliyemedim başka toktora çıktım rahim sola dönükmüşş sağ tüpüm kapalı çıktı :KK14::KK14::KK14:

AHH CANIM BENIM YAA AGLAMA DURRR,,,PEKI TEDAVISI FALAN YOKMUSYMUS BISEY DEMEDIMI DR UN CANIM BENIM YAA INSAALLAH TEDAVISI VARDIR CANIM YAAA :KK14: :KK14:

valla ne deyim sana seni umutlandiracam simdi ama benim bacaklarim cok fena agrimisti kizimda diz kapagindan assagisi kopuyordu sanki,,,idrardaki koyuluk ve kokuda gebelik belirtisi senin gunun gectimi veya adet oldunmu kizzz kalk bi test yapar =)))) :KK16: :KK16: :KK16:

ayyy hayirlisi ile git canim gule gule gitt ayyy benide heycanlandirdin kiz uyyamiyorum valla gece dusunup duruyorum saga sola donmekten adamida uyandiriyorum =)))

butun belirtileri ayni yasamisiz nerdeyse ama benim migde bulantim daha adetim gecmeden iki hafta oncesinde basladi felaket halde bulaniyordu zaten 6 ayima kadar cikartmistim ayyy simdi o cikartmalari dusundukce kaciyorum hamilelikten,,,dilerim ikincisinde skintim olmaz yaaa innnnsssaaaallaaaaahhhhhhhhhhhh :KK9: :KK9: :KK9:
bat 10 gun var insan heycanlaniyo turkiyeye hersene giderim bu ulkede bunaliyorum geri doncem insallah ilerde sen ne zaman gidicen izine

bat 10 gun var insan heycanlaniyo turkiyeye hersene giderim bu ulkede bunaliyorum geri doncem insallah ilerde sen ne zaman gidicen izine

hayirlisi olsun canim inss hamisliktir yaa bende gidiyorum temmuz ayinda inss ama daha belli deil kacinda gidecegim az islerim var burda onlarida halledeyim inss gidecem hayirlisiyla bende gidecem kiz gidince yaz bize durumunu okk =)))

slm arkadaşlar..bugün çok bunlımdaydım biraz dışarda yemek vs. geçirdik biraz ağladım çok acımı acıtır oldu bu hamile olamamak ..bugün sürekli gittiğim kuafördeki kız bile espiriyle karışık ben evleniyrm sen bebk yapmıyrsn ben evlenip çocukta yaparım kız olur erkek olur vs. muhabbeti yaptı çok üzüldüm belli etmedim ama sonrada ağlıyarak patladım işte çok üzülyrm Rabbim çok yoruldum:KK14:

hayirlisi olsun canim inss hamisliktir yaa bende gidiyorum temmuz ayinda inss ama daha belli deil kacinda gidecegim az islerim var burda onlarida halledeyim inss gidecem hayirlisiyla bende gidecem kiz gidince yaz bize durumunu okk =)))

saol cnm benim insallah ben turkiyede kan testini nerde yaaptiriyim saglik ocagindami daha erken sonuc alabilmek icin. haber veririm nete girerim orada

AHH CANIM BENIM YAA AGLAMA DURRR,,,PEKI TEDAVISI FALAN YOKMUSYMUS BISEY DEMEDIMI DR UN CANIM BENIM YAA INSAALLAH TEDAVISI VARDIR CANIM YAAA :KK14: :KK14:

rahim dönüklüğüne bişey yapılmıyomuş dönük olduğunu biliyodum zaten tüpün kapalı olması rahim filminde çıktı ilk önce ilaç ve iğne tedavisi olmazsa tekrar film çekeriz dedi tüp açılıyomu açılmıyomu bişey demedi canımı sıktı zaten asıl bide kendi doktoruma göstericem sonuçları bakalım o ne diyecek yanii sitresli günler beni bekliyo :KK14:

dün akıntım geldi adetimede 7 gun var acaba yumurtam çatlamış olabilir mi daha önce bu kadar akıntı gelmemişti.

aslında bende problem görmedi foktorum herşeyin normal dedi ama eşimde sperm hareket azlığı var buna bağlandı olmaması bununla ilgili ne tedavi gerekiyorsa ona başlamak istiyorum aslında benm kırmızılar bi geldi çok az ve yine gittiler garip garip tepkiler vermeye başladı bünyem :KK14:

kızlar benim bel kasık ağrım hala devam ediyor akıntımda var,neden böyle oldu bu ay anlamıyorum,adetim sürdü 1,5-2 gün bitti kasım ve bel ağrım devam ediyor birde adet başında akıntım çoktu oldu bitti hala daha geliyor.sıkıntı ne acaba??

kızlar benim bel kasık ağrım hala devam ediyor akıntımda var,neden böyle oldu bu ay anlamıyorum,adetim sürdü 1,5-2 gün bitti kasım ve bel ağrım devam ediyor birde adet başında akıntım çoktu oldu bitti hala daha geliyor.sıkıntı ne acaba??

canım inşallah bebeğin gelmiştir.belki yerleşmiştir. onun göstegeside olabilir inşallahhh hadi bakalım biraz bekle derim ben

Bende daha önce başka bir marka almıştım o pahalıydı. gecen ay bunlardan aldım takipteyiz bakalım.. Rabbim sağlıklı sıhhatli, hayırlı evlatlar versin hepimize...

canım ben bu attığım linkten aldım çok araştırdım güvenirlik olarak o yüzden size tavsiye ediyorum sabah siparişi veriyorsunuz akşam elinizde gizlilik esastır güvenebilirsiniz ayrıca testlerde herhangi bir problem olursa hemen yenisi ücretsiz gönderiyorlar artık ben burdan alırım bebeişim gelene kadarrrr :)

X