Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

Günaydınnnnn

çiçeklerimmmmmmmmmmmmm nasılsınızzzzz bakalımmmmmmmm

herşey gönlünüzce olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

cama çıkıp derin derin nefes alınnnn miss gibi bu sabahhh iğde kokuyorrrrr :)

gunaydin canimmmm masallahh yaaa birde biz cekebilsek o guzel kokulari icimize bizim icimize cektigimiz ancak insaat tozu veyada deniz buharidir =((( bizim icinde cek o guzel kokulari....

günaydın kızlar ben hala adet olmadım biraz önce test yaptım yine tek çizgi adettende eser yok sancılarım var ama anlamadım yawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

napıcam ben sıkıntıdan patlıcam

canim zorda olsa kan testi yaptir varsada yoksada ama inss vardir bebisin en azindan neden oldugunu arastirirsin hadi korkma topla cesaretini cabukca git kanini ver gell =))))

veeee herkese hayirli gunler hayirli sabahlar canlarimmm inss bugun icinde butun dilekleriniz sizinle olsun...........

evet geri sayım başlamış gördüğüm kadarıyla çok şekersiniz kızlarrrrrrr :) bende saymaya başladımmm bakalım ak koyun kara koyunnnn hesabına oturucammm

Teşekkür ederim canım ama artık
eskisi kadar takmıyorum Rabbim ne zaman
OL derse o zaman oluvericek inşallah Rabbiimden
gelen herşeye razıyım

kızlar benim adetim 1 gün önce geldi ve 2 gün sürdü genelde 4 gün sürerdi neden böyle oldu acaba??pazar sabahı başladı dün akşamdan beri hiç gelmiyor,kasıklarım daha yeni adet olacakmışım gibi sızlıyor,sebebini bilen varmı acaba??

slm canim bende gecen ay senin gibi oldum hemen test aldim yaptim,,sende bi test yapsana belki hamilesindir,,,bende yoktu dr gittim bakti hersey gayet normal dedi...fakat neden gecen ay oyle oldum hala bilmiyorum belki senin melegin gelmistir olamazmi sencee bi test yap bizede haber ver hadi....

canım yerleşme kanaması olabilir. ki inşallah öyledir, hadi hayırlısı.

canım yerleşme kanaması olabilir. ki inşallah öyledir, hadi hayırlısı.

sanmıyorum yerleşme kanaması olmasını eğer öyleyse feci yerleşti pazar günü ve dün öğlene kadar kanamam fazlaydı dün son bir hızla geldi ve akşama bişey kalmadı duşa girdim sıcaktan gelir diye tık yok bitti yani 1,5 gün adet oldum...kötü bişey değildir inşallah bu kadar kısa olması hala daha adet sancım var kasıklarımda belimde....adetime 1 hafta kala kan testi yaptırmıştım negatifti umutsuzum bide kanamam çok olunca ümitlenmedim.eğer yerleşme kanaması ise bu içime kadar yerleşti içimi oydu resmen

birde 1 gün erken geldi canım geçen ay 27 günde bu ay 26 günde geldi 1,5 gün sürdü normal dedin doktorun kısa olmasına??

çok olduysa bebiş yoktur zaten canım
benm de myomdan dolayı 1,5-2 gün oluyor çok yoğun oluyor ama 3. güne sadece leke kalıyor, acaba myom gibi bişe mi var, ben çıkıyorum ii akşamlar

Haziran ayı bebiş isteyenlerin icinde bende varımm..

3 ay önce 3 aylık bebeğimi kalp durması yüzünden kaybettim. inşallah artık yenisinin vakti gelmiştir.

Bu ayı kırmızısız gecirmek dileklerimle..

sat:31 mayıs Bat: 25-26 haziran..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…