Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

melek2828.......................BAT- 10 Haziran
meslisdeniz...........................BAT-14 Haziran
pembekelebek.....................bat- belirtmemiş
ebah234...........................BAT-4 Hazirannn

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

pembekelebek.....................bat- belirtmemiş

canım benim mayıs adet tarihim 3 gün erkene çekti o nedenle 14-18 haziran diyim ben,teşekkürler eklediğin için..

tabikii hoşgeldin canım benim inş. rabbim çok bekletmez ne kadardır istiyosun peki

tabiki üzülmek yok allahın izniyle ol dediğinde olacak inşallahhh allah herkezin gönlüne göre versin gönlündekinde razı gelsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

Melekcim, 5 aydır istiyorum...
Nagihancım, teşekkür ederim, BAT listesi oluşturalım mı?
Son 2 aydır adet düzenim bozuldu. Geçen ay 1 hafta bu ay da 10 gün geç oldum, daha doğrusu geç yumurtladım...Buyüzden bu ay ovulasyon testlerini deneyeceğim çünkü ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum... İnşallah hayırlıysa bu ay olur...

melisdeniz...........................BAT-14 Haziran
pembekelebek.....................bat-18 Haziran
plebisit82..............................bat-15 Haziran

Selam kizlar bu ay hepimiz icin hayirli olu insallah. Sizlerden bisey rica etcem. Ne olur bildiginiz bi dua varmi hamile kalmak icin. Yazarsaniz cok sevinirim

Bismillahirrahmanirrahim..
Diyerek yazıyorum arkadaşlarım :KK16:
Ben vazgeçtim diyordum çocuktan ama yok olmuyo
vazgeçemiyorum kızlarrrr:KK1: Nagihancım beni de listeye
eklermisin 7 haziran BAt :KK17:

bende mayıs ayı transferiyim BAT-4 Haziran inşallah bu ay hayırlısıyla üzülmeden sıkılmadan olur,tek dileğim allah dileyen herkese anneliği nasip etsin....

bende bebek istiyorummmm... bat 25 mayıss :KK70: işşşallaaahh olurrr :KK70: mayyııs sonunu da haziran sayalıımm :KK70:...

Selam kizlar bu ay hepimiz icin hayirli olu insallah. Sizlerden bisey rica etcem. Ne olur bildiginiz bi dua varmi hamile kalmak icin. Yazarsaniz cok sevinirim

hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar umarım olabildigince çok hamişimiz olurrrrrrrrrrrr

valla şimdiden tedavini ol sadece rabbim ol deyince olur ama fal filan vs vs günah ben o konuda yorum yapamıcam herkezin farklı görüşleri var bana kalırsa inanma fallara filan dua rabbime o sana soğru yoluda gösterir bebişte verir o fırsatıda sağlar sana kalbini bozma ve beklee bana hak vericeksincanım benim bu arada hoçgeldi topiğeee

canım yazımı iyice okusan inanmıyorum dediğimide anlardın zaten ben fallara inanıyorum demedimki sadece inanmıyorum ama nedense garip bir şekilde çıkıyor dedim yani daha fallara umut bağlamışlığım yoktur hele günahına sevabına hiç değinmemek lazım :KK66:

Kizlar aranizda ovulasyon hapi kullanan oldumu. Doktor adetin ilk gunu icilcek 3 gun ara verilcek dedi. Ama dun doktordan dondum adetim kesilmis 1gun bile surmedi adetim. Hapa bugun baslasam olurmu sizce.

tamam canım eklerim tabiki :) biraz kişiler eklensinnnn listemizi yapıcammmmmmmm :) hoşgeldin umutlarının gerçekleşmesi dileğiyleee

melek2828.......................BAT- BELİRTMEMİŞ

hadii hayırlı ugurlu olsun:)

aa mayıss topidişiden gelen aarkdaşalrr topalnıyoyruzzz genee yaallah :KK9:

Kizlar bebek isteyenler arkadasimdan yeni aldim bu ayeti furkan suresinin 77. Ayeti bunu okuyun ister namazdan sonra ister oturdugunuz yerden kibleye dogru. Kul má ya'beu bikum rabbi levlà duàukum fe kad kezzebtum fe sevfe yekùnu lizàmen. Ben yapiyorum bu gunden itibaren. Allahim kabul etsin

mrb kızlar bnde yeni evlendim ve hmn cocuk istiyoruz en son 31 nisanda adet gordüm 1 hafta önce ilişkimiz oldu sonrasında 2 gün önce idrar testi yaptım dayanamadım 2.cizgi cook silik bir şekilde cıktı cok ümitlendim 2 gündür hazımsızlık ve gaz problemi yasıyorum goguslerimde asırı bir hassasiyet var ve kokulara cok duyarlıyım kasıklarımda da agrı var persembe günü kan testi yaptırıcam sizce hamile miyimdir?? içim içime sıgmıyor allah hepimize bebişlerimizi kucagımıza almamızı nasip etsin :):)

Uff doktor adetin 6 gun gecmis negativ dedi resmen yalvardim kan testi yapmadi. Adetim desen sadece bi lekelenme oldu bidahada gelmedi. Goz bebeklerim haddindden fazla buyudu rengi bile azicik kenarda. Belim kalinlasri 2 haftada 3 kilo aldim oysa kilo almak icin doktorlara giderdim. Surekli karnim gurulduyo acim. Kasiklarim ara sira batiyo. İcimden bi ses diktora guvenme diyo. İcim rahat degil sanki hamileyim icime dogmus gibi. Acaba baska doktora gidip kan testimi yaptirsam anca o zaman rahatlarim. En tuaf olani adetimin gelmememi ve sadece lekelenme olmasi uffffffff

Uff doktor adetin 6 gun gecmis negativ dedi resmen yalvardim kan testi yapmadi. Adetim desen sadece bi lekelenme oldu bidahada gelmedi. Goz bebeklerim haddindden fazla buyudu rengi bile azicik kenarda. Belim kalinlasri 2 haftada 3 kilo aldim oysa kilo almak icin doktorlara giderdim. Surekli karnim gurulduyo acim. Kasiklarim ara sira batiyo. İcimden bi ses diktora guvenme diyo. İcim rahat degil sanki hamileyim icime dogmus gibi. Acaba baska doktora gidip kan testimi yaptirsam anca o zaman rahatlarim. En tuaf olani adetimin gelmememi ve sadece lekelenme olmasi uffffffff

gebelikte implantasyon kanaması dedigimiz lekelenme tarzında kahverengimsi akıntı görülebilir adetin 6 gün geciktiyse hemn bi kan testi yaptır canım sonuc ozmn kesin cıkar bhcg 5in üstünde cıkarsa gebelik var demektir hayırlı haberlerini bekliyoruz allah hepimize bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasip eder inşallah :))

gebelikte implantasyon kanaması dedigimiz lekelenme tarzında kahverengimsi akıntı görülebilir adetin 6 gün geciktiyse hemn bi kan testi yaptır canım sonuc ozmn kesin cıkar bhcg 5in üstünde cıkarsa gebelik var demektir hayırlı haberlerini bekliyoruz allah hepimize bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasip eder inşallah :))

Adetim hic bukadar kisa olmamisti adet denilemez kahverengi lekeydi bi dahada gelmedi. Bence 6 gunde bile negativ cikabilir kan testi istedim olmaz bosuna yapariz dedi negativ dedi. Ama icim rahat deil baska doktora gidicem. Ne yanii ben bu ay adet olmicammi az bi lekeylemi gecistircem.

X