Sanki evliliğimiz normal şekilde bitiyor. Şu yüzsüzün anlaşma şartlarına bi bakın hele

40bin ödedim evet avukat toy çıktı maalesef. Kadının annesinin söylediklerini de ekleticem dosyaya bakalım ne olacak sonunda ben haksız çıksam da şaşırmam artık!
Avukatla alakası yok. Zina boşanmada özel sebep ve kanıtlandığında ortak edinilen mallardan eşin hakkından indirim yapılıyor hakim takdirine göre. İspatlanması zordur. Aleyhe Tazminatı yüksek olabilir diğer sebeplere göre. Avukatın doğru demiş, zina sayılmayabilir diye. Daha önceki mesajımda yazdığım içtihatı ekleyin artık gerisi hakim ve delillerde. Gaza gelip avukatına güvenini yitirme. Şu davada bu kadar almış, böyle kazanmış.. her dava kendine özeldir.

Sana genel bilgi olarak şunu vereyim, terditli açması gerekir avukatın. Umarım açmıştır. Ben hep öyle yapardım.

Kabul edin. Bu hukuk sisteminde malesef böyle. Dava bitince alacağınız çok birşey yok, aynısı belki az fazlası. Sizin bir önceki konunuzda teklifinizi fazla bulacak demiştim.

Artık en kötü ihtimale hazırladım kendimi hukuka güvenim sıfır. Ne demek zina farklı aldatma farklı kafayı yiycem. Resmen sevistiklerini mesajla bas bas bağırıyorlar yok illa video olmalıymış yok otel kaydı olmalıymış. En kötü ihtimal hersey ikiye bölünür
Benim elimde de mesajlaşmaları vardı onlar zina için yeterli değil demişti benimki de. Böyle saçma şey duymadım zaten o yüzden anlaşmalıya dönme kararı aldım. Bir de delil olabilmesi için WhatsApp yazışmalarında da kişinin adı değil numarasının görünür şekilde fotosu ya da ekran görüntüsü olması gerekiyormuş. O şekilde delil olarak kullanılıyor başka bi durum olursa aklınızda bulunsun

Herşey mahkeme kararına bağlı istediğiniz sonuç çıkmazsa bir üst mahkemeye bağlı mutlaka anlaşmanın bir yolunu bulmanızı dilerdim öyle donuna kadar al hayal rezil olsun daha büyük hayal.Kusura bakmayın anlıyorum kazanmanizida dilerim dediğim gibi herşey mahkemenin vereceği kararda

X