Bu kadar kötü olmayı nasıl başarıyor

unutmayın ki erkekleri de annesi yetiştiriyor. erkeklerimiz hastaysa durduk yere hasta olmuyor. asıl hasta olan sizin zihniyetinizdir. bu yazdıklarınızı internette bir erkek, kadına yazsa linç yer dışlanır terörist ilan edilir. burada kadınlar birleşmiş erkekleri kötülüyor 7/24 :KK70: hepsinin ortak noktası da leş hayatları olması. leş olan sizsiniz demek ki. kötüleri sizi buluyor
Sinek şekere de konar ona bakarsan Mahmut abi. Sineğin konmadığı yer mi var Mahmut abi? Bunlar hiç kadın ağzı değil, erkekler de erkekler klübü açsın biraz da biz oraya erkek kılığında girek Mahmut abi. Üzgünüm KİB Mahmut abi.

Sinek şekere de konar ona bakarsan Mahmut abi. Sineğin konmadığı yer mi var Mahmut abi? Bunlar hiç kadın ağzı değil, erkekler de erkekler klübü açsın biraz da biz oraya erkek kılığında girek Mahmut abi. Üzgünüm KİB Mahmut abi.
Sebdikan34 sebdikam34 vakası geldi aklıma 🤣

Algida seçicilik mı desem 😅

Ben hiç şaşırmıyorum. Kadın olsun, erkek olsun menfaati bitsin, çıkarına dokunan bir şey yap insan oğlunun içinden bir canavar çıkıyor. Kaç tane boşanma gördünüz medeni bir biçimde sonuçlansın, kadına hakkaniyetli tazminat-nafaka verilsin?
Sadi Şirazi’nin bir sözü var. “Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme. Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.”
Ne güzel söylemiş. Kaç kere yaşadık bunları akraba eş arkadaş ilişkilerinde

Ne biçim konuşma bu@mune
unutmayın ki erkekleri de annesi yetiştiriyor. erkeklerimiz hastaysa durduk yere hasta olmuyor. asıl hasta olan sizin zihniyetinizdir. bu yazdıklarınızı internette bir erkek, kadına yazsa linç yer dışlanır terörist ilan edilir. burada kadınlar birleşmiş erkekleri kötülüyor 7/24 :KK70: hepsinin ortak noktası da leş hayatları olması. leş olan sizsiniz demek ki. kötüleri sizi buluyor
Melovy hayırdır karın sana boşanma davası mı açtı? Akıllı kadınmış yaptıysa

Kocası olabilir mi aceba diye aklıma gelmedi değil 🤔
Aynısını düşündüm
Siz dimdik durun, maalesef mevzu boşanma olunca erkek denen türün birçoğu bu tavırları sergiliyor.. Çocuk umurlarında olmuyor, yeterki onların istediği olsun, dövsün, sövsün, küçük düşürsün, aşağılasın ama karısı ona ses çıkarmasın istiyorlar…Hakkınızı alın , evladınızla mutlu, huzurlu bir hayat yaşayın.. Bu karakterdeki adamın yapacağı babalık onun olsun.. Güçlü olun , kendinizi sindirtmeyin , asla korktuğunuzu , yorulduğunuzu belli etmeyin , umarım çok çok mutlu olursunuz , Allah yardımcınız olsun..
Amin sağolun.O kadar kolay değil yapmaya çalıştığı ama bu zihniyet gerçekten beni benden aldı.İnsan nasıl olur da çocuğunun geleceğini hiçe sayar. Ben asla onun işine bir şey olsun istemedim aklıma gelse tobe derdim,çok yazık.
O olay danışıklı dövüş gibi geliyor bana. Purpplee Purpplee in burda 10 kadar konusu vardır boşanma süreci hakkında. Aylardır ayrı eşinden, adamın burayı bulacağını sanmıyorum.
Ben o kadar emin değilim,zira kendisi kk ya girerek sadakat yükümlülüğünü ihlal ettiğimi iddia etmişti dilekçede 🙈
Bdv ye çok hakimsiniz bu arada cidden bütün konularım boşanma süreci 🙄

Ben o kadar emin değilim,zira kendisi kk ya girerek sadakat yükümlülüğünü ihlal ettiğimi iddia etmişti dilekçede 🙈
Bdv ye çok hakimsiniz bu arada cidden bütün konularım boşanma süreci 🙄
E oha. Kimle aldatabilirsin onu burda, benle mi ahahahahahahhaaahahha.

X