Sanki evliliğimiz normal şekilde bitiyor. Şu yüzsüzün anlaşma şartlarına bi bakın hele

Altınlar birikim ve buna yönelik mesajlar var maalesef o yüzden ikiye bölünüyormuş. Avukatım bugün şöyle bir şey söyledi. Tüm bu yazışmalar resimler mahkeme tarafından zina sayilmayadabilirmiş.zina farklı aldatma farklı diyor. Offf. Hersey o kadar net ki aslında ama hukuk sistemi işte....
İkisi de boşanma sebebi değil mi, aralarında fark mı varmış?

Anlaşma yapma. Süründür işte. Bu pislik neye güveniyor böyle yapıyor? Adamın seni aldattığına dair deliller var yazmıştın ver mahkemeye işte o delilleri.
Bu Pisliğe avukatı şey demiş ona güveniyor. Aldatma ve zina farklı şeyler bunu mahkeme zina saymayabilir.zina için otel kaydı veya video gibi sağlam delil olmalıymış. Benim avukat da aynisini dedi hu yaşadıklarım kabus olmalı

Çocuğunuz olmasa bırakın ne halt yerse yesin diyecem de ne demek çocuğa bu kadar veririm. Gerçekten baba olan der ki daha fazla yazın ben zaten babasıyım çok daha fazlasının da desteğini ihtiyaç oldukça veririm. Siz çocuğu babanızın evinden getirmediniz ya. Arabanın yarısını alın altınların da, nafaka miktarını da mahkeme belirlesin. Utanmaz ya hem her boku yiyo hem de bu şekilde tavır takınıyor
Artık en kötü ihtimale hazırladım kendimi hukuka güvenim sıfır. Ne demek zina farklı aldatma farklı kafayı yiycem. Resmen sevistiklerini mesajla bas bas bağırıyorlar yok illa video olmalıymış yok otel kaydı olmalıymış. En kötü ihtimal hersey ikiye bölünür

Yok sizden bıkmadım ama kocanızın ucuzluğu, ahlaksızlığı beni bile bıktırdı valla. :olamaz:

Yapıştırın çekişmeli davayı, rezillik çıksın diye önce fingirdediği kadını sonra da ne kadar iş arkadaşı varsa şahit yazdırın,(beni şahit yazdırmışsın diye kadının sizi dava edecek hali yok) şahitlik yapmasalar bile dedikodu çıkar, uğraşsın dursun rezil. 4bin den fazla veremezmiş demek, paşama bak sen, nasıl büyüyecek o çocuk ? Ay çok sinirlendim :halay:
Çekişicez başka yol yok artık. Hem aldatıl hem malları efendi gibi bölüş yok öyle

Ya işte edepli edebinden susar, edepsiz de ben susturdum sanar!
Bence bu iblisin içinden geç! Öyle bir boşa ki bir daha hiçbir kadın dönüp bakmasın. O boşanma kararına yaptığı her pislik işlesin. Diğer masum kadınları da korumuş olursun
Canım sana da demiş miydi avukatın. Zina farklı aldatma farklı gibi şeyler. Yani zina sayılması için güçlü deliller otel kaydı video vs gerekmiş galiba. Ayan beyan sevistiklerini yazıyorlar ama mahkeme bunu zina saymayabilir diyor avukatım

İlk planladığınız gibi anlaşmalı boşanıp, çocuğun masrafları ile ilgili fatura vs biriktirdikten sonra nafaka arttırma davası açılabiliyor mu acaba?
Altınları asla vermek istemem o yüzden anlaşmam canım. Nafaka artırım da protokolde olacaktı anlaşsaydık.

Boşanma sebebi ama sadece zina olursa tazminat alabiliyormuşum.o kadar aleni mesajlar var mahkeme kabul etmezse gercekten bu hukuk sistemi yerin dibine batsın
Seviştiklerini açık açık yazmışlarsa başka ne delili istiyorlar? Video kaydı nasıl olabilir ayrıca gizli kameramı taktiracaksin yatak odalarına? Ne saçma kanunlar var.

Canım sana da demiş miydi avukatın. Zina farklı aldatma farklı gibi şeyler. Yani zina sayılması için güçlü deliller otel kaydı video vs gerekmiş galiba. Ayan beyan sevistiklerini yazıyorlar ama mahkeme bunu zina saymayabilir diyor avukatım
Hayır böyle şeyler dememişti. Bak hatta bir davaya denk gelmiştim avukatımın yanındayken. Kadın şiddet görmüş boşanırken 3 ev parası tazminat yazmıştı oradaki diğer avukat. Ben senin yerinde olsam çekişirdim konuyu da bütün mahkeme sürecinde anlatırdım mesajlar isimler havada uçuşurdu. O ahlaksız kadını da dahil ederdim. Bana hakaret etti diye şikayetçi olurdum. Tüm ilçe çalkalanırdı. Yok öyle yaptıklarının bedelini ödememek. Zaten davaya sen gitmiyorsun avukat gidiyor. Senin avukatı da sevmedim ben. Benim avukatım her dediğimi hukuksal bir şekilde sunuyor. Hatta üzerimize olmayan başkalarının üzerine yaptığı en başından işi malı hepsini çıkarırım ben demişti. Ben gerek yok demiştim. 2 avukatla çalıştım ayrı ayrı konularda ikisi de böyleydi

Tam sinir olmadık konu.
Avukata peşin ödeme yaptım demiştiniz , ne kadar ödediniz acaba?
Ben mi konuya uzağım , bu kadar delille sizin yerinize analarını ağlatmaları gerekiyordu avukatın.
Diğer kadının annesi ! bile arayıp ağlamıştı yaa.

Bu Pisliğe avukatı şey demiş ona güveniyor. Aldatma ve zina farklı şeyler bunu mahkeme zina saymayabilir.zina için otel kaydı veya video gibi sağlam delil olmalıymış. Benim avukat da aynisini dedi hu yaşadıklarım kabus olmalı
Son içtihatlarda tenini özledim, senle sevişmeyi özledim gibi mesajları zina saydı yargıtay. Ama yüzde yüz garantisi yok. Zina sayılmayabilir evet.

Neden arabayı veriyorsunuz haklarınızdan sakın vazgeçmeyin .Çocuğu tek başınıza yapmadınız siz onla ilgilenirken onlar dışarda gününü gün edecek hastalıkta sağlıkta siz hep çocuğunuz yanında olacaksınız. Anlaşma yapmayın sürünsün siz nasıl huzursuz mutsuz oluyorsanız oda aynı şeyleri yaşasın araç kimin üstüne mallara şerh koyun satış olmasın .Sakın nafakayı az kabul etmeyin paranın değerimi var kursa filan yollasanız elinizde gıda kıyafet için para kalmaz

Tam sinir olmadık konu.
Avukata peşin ödeme yaptım demiştiniz , ne kadar ödediniz acaba?
Ben mi konuya uzağım , bu kadar delille sizin yerinize analarını ağlatmaları gerekiyordu avukatın.
Diğer kadının annesi ! bile arayıp ağlamıştı yaa.
40bin ödedim evet avukat toy çıktı maalesef. Kadının annesinin söylediklerini de ekleticem dosyaya bakalım ne olacak sonunda ben haksız çıksam da şaşırmam artık!

Hayır böyle şeyler dememişti. Bak hatta bir davaya denk gelmiştim avukatımın yanındayken. Kadın şiddet görmüş boşanırken 3 ev parası tazminat yazmıştı oradaki diğer avukat. Ben senin yerinde olsam çekişirdim konuyu da bütün mahkeme sürecinde anlatırdım mesajlar isimler havada uçuşurdu. O ahlaksız kadını da dahil ederdim. Bana hakaret etti diye şikayetçi olurdum. Tüm ilçe çalkalanırdı. Yok öyle yaptıklarının bedelini ödememek. Zaten davaya sen gitmiyorsun avukat gidiyor. Senin avukatı da sevmedim ben. Benim avukatım her dediğimi hukuksal bir şekilde sunuyor. Hatta üzerimize olmayan başkalarının üzerine yaptığı en başından işi malı hepsini çıkarırım ben demişti. Ben gerek yok demiştim. 2 avukatla çalıştım ayrı ayrı konularda ikisi de böyleydi
Evet avukat toy çıktı ama ücreti peşin ödedim artık dönemem :KK43: bu arada rezil etmek dedin de perşembe günü kadının çalıştığı milli eğitim müdürlüğüne aradım benim eşimin imam nikahlı metresi var orda bağlar mısınız dedim telefondaki dondu kaldı kim o acaba dedi kadının adının soyadını verdim kekeledi o bizim müdürümüz dedi. Evet ta kendisi benim eşimin imam nikahlı metresi dedim kapattım. İlçede bu hızlı yayılır diye düşünüyorum ohh canıma değsin

Evet avukat toy çıktı ama ücreti peşin ödedim artık dönemem :KK43: bu arada rezil etmek dedin de perşembe günü kadının çalıştığı milli eğitim müdürlüğüne aradım benim eşimin imam nikahlı metresi var orda bağlar mısınız dedim telefondaki dondu kaldı kim o acaba dedi kadının adının soyadını verdim kekeledi o bizim müdürümüz dedi. Evet ta kendisi benim eşimin imam nikahlı metresi dedim kapattım. İlçede bu hızlı yayılır diye düşünüyorum ohh canıma değsin
Kadın yüzünden suçlu çıkacaksın diye çok korkuyorum.

X