sanırım mayıs annesi olacağım

silver32

sütdanasınınanası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
97
0
slm arkadslar haziran 7 de beklediğim bebişim sanırım mayısta doğacak bel fıtığı olduğum için doktor sezeryan önerdi ve nst de ağrılarım cıktı doktorum 20 sinde tarih verecek o kadar alıştırmıştımki normal doğuma şimdi korkuyorum:1shok::1shok::1shok::1shok:

canım bel fıtığın için geçmiş olsun .ama herşeyin hayırlısı belki sezeryan senin için en iyisi .üstelik bebişine erken kavuşacaksın .

sakin dert etme...bel fitigi dikkat ister,önceden anlasilmasi iyi olmus..hem sezeryaninda iyi yönleri var..ne kadar relax olur duruma adapte olursan vucudun okadar rahat olur..dualarimiz seninle..

sakin dert etme...bel fitigi dikkat ister,önceden anlasilmasi iyi olmus..hem sezeryaninda iyi yönleri var..ne kadar relax olur duruma adapte olursan vucudun okadar rahat olur..dualarimiz seninle..

canım bende 5 yıl öncesi vardı fıtık 2 gün önce aklıma geldi söylemesi doktoruma oda ultrasondan sonra yataktan kalkamadım doktorumda belinde ağrın varmı deyince aklıma geldi beyin cerrahına yönlendirdi yapılan muayene sonucu sezeryan daha uygun dedi ama korkuyorum

canım hayılısı olsun bebeğin sağlocakla gelsinde.ayrıca artık bende kesin olarak mayıs annesi olacağım 30 mayısa d gün verdi sezeyanla alınacak bebeğim.

ben de mayıs annesi olacağım.çatı muayenesi oldum.dar dedi doktorum ve bebeğin de sıvısında azalma varmış.ne kadar erken doğarsa o kadar iyi dedi.endişeli görünüyordu.korktum doğrusu.ve sezeryana karar verdik.27 mayısta(benim de doğum günüm) doğacak inşallah.hep normal istemiştim ama nasip işte. oğlum bana doğum günü hediyesi olacak:))

gökçen super yaa aynı gun dogacaksınız bebegınle Allah kolaylıklar versın sızı gıdı mayıs annelerı sızııııı bız yalnız bırakıyorsunuz demek :)

mayis annelerine söyle bir baktimda onlarinda cogu sezeryan..ve bir kismi nisana kaymis..hayirlisi olsun kizlar hakkimizda..
burda cati muayenesini dogum icin gidince yapacaklar sanirim..bana dün hersey normal görünüyor dogum icin 13 haziranda gel dedi..zaten burda kolay kolay sezeryan yapmiyorlar..bakalim ne olacak..

bu arada büyük bir ihtimal bende kizimi dogum günümde doguracagim..

silver32 umarım herseyy dıledıgn gıbı gelısır canım . canını sıkma bebekını strese sokmaaa Allah hayırlısını versınn

ooooh ne guzel bende dogum gunumu beklesem ohooooooooo cok beklerim 11 inci ayi :roflol::roflol:

bende kasım dogumluyum ısterdım ama cocugumun akrep burcu olmasını beklesekmı acepp bebısım :)))

X