Sanırım hamileyim!!!

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
evet sanırım hayırlısı değilmiş
allah da biliyor ya bu halde zaten koşturma içinde çok zordu
şuan iyiyim anca toparladım kendimi
hepinizden allah razı olsun
desteğiniz için teşekkür ederim.
hiç kimse bu kadar yürekten yazmamıştı bana

şekerım sen ıstemıyordun zaten degıl mı bu her halinden her kelımenden anlasılıyordu, su an uygun zaman degıldı demıstın dılemıyordun ama olmasın dıyordun ıstedıgın oldu.
sımdı uygun zaman degıldı kosturma ıcınde gelecektı sana uygun olanı oldu canım.
daha dıkkatlı olun madem ıstedıgnızde yapın yapılmasına bır manı yoksa rıske etmeyın normal zamanlarda.

ah siz acemiler...

ne diyeyim bilmem ki,. neyse bu sana iyi bir ders olmus g-b-k cim. bak hamilelikten once hicbir belirti belirti degildir ayrica yeni denemeye baslayanlar sanirlar ki - Turk filmleridir bizi bu sekilde yonlendiren- kadinla adam korunmazsa hemen bebek olur.

bazen olur evet ama bazeeeenn.

canım istersen kısırlık bölümünde çocuk hasretiyle yananları biraz oku.
o zaman ne kadar şanslı olduğunu anlarsın

hiç hiç ama hiçç üzülme
sen gerçekten istediğin zaman inşallah çok tatlı bi bebeğin olur
zaten şimdi durum da çocuk doğurmaya elverişli diildi di mi:)
hayırlısı böyleymiş demekki..

yaaa gördünmü aynı durumdayız işte.sen yine şanslısın eşin askere gitmiş. benimki daha gitmedi ve ne zaman gideceği belli değil çünkü tecilli...
bi de beni düşün.
canım ne kadarlık evlisin ? Eğerki önünüzde bir maniniz yoksa bir an öce tecilini bodurup gitsin derim..
Biz evliliğimizin 2. yılı bitirdiimizde eşim 4 günlük askerdi. başka sıkıntılar vardı babasına ve ortkalrına vermiş olduğu bir söz vardı ve o yüzden bu kadar beklememiz gerekti.
çok zor oluyor ama Rabbim sabrını ve kolaylığını veriyor.
Benimde tavsiyem bundan sonra fingirdeşirken çok daha dikkatli olun ve askerden gelene kadar bebek planlamayın.
çünki sadece maddi sıkıntı değil bu allah tabiki rıskınıda verir ama bunun manevi
zorluğu çok daha başka olur.
Tek başına daha kolay çekilir asker yolu beklemek, kafana estimi eğer yeri müsaitse çıkar gidersin
Ama bebek olduğu zaman olmaz her adımda onuda düşünmen gerekir.
Ateşlense daha da çok etkilenirsin , onunla en ufak bir sorununda yalnızlığın dahada dert olur.
ne kadar çabuk giderse o kadar iyi. İnan eşim gittiği gün sanki sırtımdan bir yük kalkmış gibi oldum
çünki ha gitti ha gidecek demek , gideceği günü beklemek çok daha zor oluyor.
Hiç değilse başlanmış iş bitmişten sayılır. şimdi 72 günlük asker eşim ve yarın dağıtım iznine geliyor..
Allahımm herkese sabır ve kolaylık versin.

benim kocam da askere gitmedi.. ne zaman gideceği belli değil.. benim allah bağışlasın 5.5 aylık oğlum var... ve hiç pişman değilim... iyi ki var... hayatıma anlam kattı... yüzümü güldürdü o canım benim...

ama tabi herkesin kendi tercihi. sana da saygı duyarım... rabbim hakkında hayırlı olanı yazsın...

ya canlarım işte bizimki acemilikmiydi bilmiyrum.hapı bıraktıktan sonra herşeyden korkmaya başladım...
ben 15 aylık evliyim işte.eşim sporcu olduğu için gitmedi,tecilli yani.şuan bozduramaz tecili çünkü bir hayalimiz var ev almak...
biz de çocukları çok seviyoruz, ama çocuğumuza bir oda yapmak istiyoruz, hep orda yaşayabileceği...
benim yaşadıklarımı o yaşamasın istiyorum...
çok zor belki bu devirde ama daha gencim uğraşmak istiyorum...
eşimi ondan sonra askere yollayıp gelince çocuk düşünüyorum ama hayırlısı inşallah.allah gönlümüze göre versin.

ah siz acemiler...

ne diyeyim bilmem ki,. neyse bu sana iyi bir ders olmus g-b-k cim. bak hamilelikten once hicbir belirti belirti degildir ayrica yeni denemeye baslayanlar sanirlar ki - Turk filmleridir bizi bu sekilde yonlendiren- kadinla adam korunmazsa hemen bebek olur.

bazen olur evet ama bazeeeenn.

RoflolRoflolRoflolRoflolRoflolRoflolRoflol
allah iyiliğini versin emi, ne bileyim yaa
yeni evliyiz cahiliz işte...

ulan gbk ne dengesizsin bi olcak diye üzülüyon bi olmicak diye :mymeka:
tam zopalıksın :icecream:

dogru zaman değilmiş demek ki kuzum...
üzülme hiç
Rabbim istedigin zaman verir bi yavru daha inşallah :asigim:

canım istersen kısırlık bölümünde çocuk hasretiyle yananları biraz oku.
o zaman ne kadar şanslı olduğunu anlarsın

allah hepsinin yardımcısı olsun....çok iyi anlıyorum onlar benim eltim de aynı durumda....
allah hepsinin gönlüne göre versin inşallah..

herşeyde bir hayır vardır unutmamalıyız...
ama işleriniz için bebeği ertelemeyin bence...
herşey yaşında ve zamanında harika oluyor..
hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşım...
sevgiler...

çok teşekkür ederim..çok sağolun.
ama konuyu artık kapatmam gerekicek sanırım.ne sizi ne de kendimi üzmemeliyim.

gıbık cım gözün aydın canım çok sevindim senin adına artık buluşmalara bebişide alır gelirsin şimdiden yerim ben onu haberdar et bizi kaydirigubbakcemile3

X