Sanırım hamileyim!!!

Hayırlısı olsun arkadaşım...Vardır bunda da bir hayır..

saat 14:30da sonuçlancakmış
hayırlısı inşallah

Bende öğrendiğim ilk gün ağlamıştım, ama şimdi minicik tekmelerini hissettiğim zaman Allah'ım iyiki yaşatmış bugünleri diyorum. Zaman biraz geçsin endişelerinin hepsi kaybolacak ve annelik duygun kabaracak. İyiki kaza ile olmuş diyoruz eşimle, yoksa bize kalsa kara kara günlere kalırdık. Şİmdiden tebrik ederim canım.

Bende öğrendiğim ilk gün ağlamıştım, ama şimdi minicik tekmelerini hissettiğim zaman Allah'ım iyiki yaşatmış bugünleri diyorum. Zaman biraz geçsin endişelerinin hepsi kaybolacak ve annelik duygun kabaracak. İyiki kaza ile olmuş diyoruz eşimle, yoksa bize kalsa kara kara günlere kalırdık. Şİmdiden tebrik ederim canım.

ayyy canım benim ne güzel yazmışsın.inşallah hayırlısı olur.
bakalım ne çıkacak sonuçlarımda..

Varmı bundan daha güzeli daha ötesi ne güzel işte Rabbim rızkını verir onunda sevin bence ben bizler ne zamandır istiyoruzda olmuyor hakkında hayılısı olsun arkadşım söz ben alırım zıpınlığını çamaşırını

cenabi Allah yarattigi her canli icin rizkinida beraber verir,
sen üzülme canim , cocugunu kucagina aldiktan sonra böyle düsünmezsin ;-)

ben de 1 hafta once hamıle oldugumu ogrendım hıc beklemıyodum, cok agladım ılkın ama sımdı bı tuhafım alısmaya calısıyorum..
ya herseyde bı hayır wardır ben kendım ıcın dıyorum kı demek kı kendı gelmek ıstemıs bebıs, napalım gıt denmez sımdı ayıp:)
hakkınızda hayırlısı olsun ınsallah, herseyde bı hayır wardır gercekten..

Canim...hayirlisi olsun insallah
sonuçlar bi gelsin bakallim
hamileysen gerçekten senin adina sevinirim...Rabbim bebisleri riskiyla gonderirmis....
hayirlisi olsun insallah

benim oğluşumda benim için sürpriz olmuştu şimdi karşımda ağlıyooo:KK70::KK70: darısı isteyen herkese

canım allah yarattıgı her canlıyı rızkıyla yaratırmış....
tabıkı sen düşüneceksün....
fakat üzülecekten bır sey yok.....
allah bir yoluna mutlaka koymustur....
mutluluklar..

allahın işi işte biri ister nasip olmaz biri istemez nasip olur rızkı veren allah neden bi kulu olarak allahın işine karışıyoruzki

canım hayırlısı olsun inşallah hem neden üzülüyorsunki çok şükür rabbim arattırmadan nasip ediyor bak bebek varsa haber ver heeee tulum falan hazırlayalım canım
ay hem ne güzel bence bebek demek mutluluk demek bence

bi saat onbeş dakka var ikibucugun gelmesıne :nazar:

benim oğlum da süpriz bebekti.ilk başta düşününce çok korktum nasıl yaparım nasıl bakarım dedim:)sonra hamilelik kendini iyiden iyiye belli etti.o mide bulantıları bile güzeldi:)
hele ilk kıpırtıları dünyalara bedel.
şimdi 13 aylık kocaman bir oğlan oldu.bir kaza olsa da tekrar o 9 ayı yaşayabilsem diyorum:))))
evet çoookkk büyük cesaret isteyen bir durum ama diyorum ya dünyalara bedel.

bence eğer hamileysen bu size allahın çok büyük bir hediyesi.günde kırk kere iyi ki varsın diyeceksin bebeğine:)

seçim yaklaşıyo nasıl koşturcam demişsin ya..belediye başkan adayı falanmısın acabaa..sırnaşık şey

len gıbık burda mısınn

X